استروئید

ترکیب سوستانون با استروئیدها (دوره حجم- دوره کات)

ترکیب سوستانون با استروئیدها-min

با اطلاع از نحوه ترکیب سوستانون با استروئیدها، نظیر ترکیب سوستانون با (پریموبولان، دیانابول، بولدنون، دکا، وینسترول، ناندرلون، ترنبولون و …) می توان به بیشترین میزان عضله سازی و چربی سوزی در دوره های حجم و کات رسید.

 در این مقاله می خوانید هورمون سوستانون را با چه مصرف کنیم که بهترین نتیجه برای رشد عضلانی و چربی سوزی را کسب کنیم.

این مبحث یک توصیه پزشکی تلقی نمی شود؛ بنابراین لازم است برای استفاده از مطالب و میزان دوز مصرفی هورمون سوستانون، از مشاوره پزشکی استفاده نمایید.

هورمون سوستانون چیست؟

هورمون سوستانون یک ترکیب تستوسترونی است که با نام سوستانون 250 شناخته می شود. سوستانون یک استروئید تزریقی بوده که حاصل ترکیبی از تستوسترون ها با استرهای کوتاه و بلند می باشد و به دلیل سرعت جذب متفاوت این استرها، تاثیر سوستانون سریع و با ثبات است.

در واقع می توان گفت عملکرد این فراورده دارویی، آهسته رهش بوده و استرهای مختلف خود را در زمان های معین آزاد می کند. به این ترتیب سطح تستوسترون در بدن با ثبات باقی خواهد ماند و نتایج مصرف آن به سرعت قابل مشاهده است.

اگر چه مصرف سوستانون به تنهایی نتیجه خوبی دارد اما ترکیب سوستانون با دیگر استروئیدها نتایج خارق العاده و چشمگیری خواهد داشت.

سوستانون را با چه مصرف کنیم

سوستانون را با چه مصرف کنیم؟

 سوال مطرح شده برای اغلب ورزشکاران به ویژه بدنسازان این است که سوستانون را با چه مصرف کنیم تا بیشترین حجم عضله و چربی سوزی با کمترین احتباس آب را داشته باشیم؟

 نکته مهمی که در مورد این محصول وجود دارد این است که برای مشاهده نتایج بیشتر لازم است از در کنار آن از استروئیدها استفاده کرد. به نظر اغلب بدنسازان حرفه ای، ترکیب سوستانون 250 با دیانابول، دکادورابولین و پریموبولان نتایج بسیار عالی دارد.

البته انتخاب نوع ترکیب سوستانون با استروئیدها بستگی به هدف مصرف دارد؛ اینکه در دوره حجم یا دوره کات و چربی سوزی هستید نوع ترکیب مورد نیاز با سوستانون 250 را مشخص می کند.

اگر در دوره حجم هستید، مصرف همزمان سوستانون با وینسترول و آناوار “اکس اندرلون” که از داروهای خوراکی محسوب می شوند، می تواند تاثیرگذاری بهتری در عملکرد بدن داشته باشد؛ علاوه براین عوارض جانبی کمتری نیز دارد.

ترکیب سوستانون با استروئید

ترکیب سوستانون در دوره حجم 

یکی از بهترین انتخاب ها برای دوره حجم، مصرف هم زمان ترکیب سوستانون با اکسی متالون و یا دیانابول است که نتیجه آن افزایش فوق العاده حجم و قدرت است، البته باید توجه داشت که این ترکیب، خاصیت آندروژنی بالایی دارد. علاوه براین، مصرف هم زمان سوستانون 250 با دیانابول، دکا دورابولین، آنادرول و ترنبولون استات نیز تاثیر بسیار خوبی دارد.

ترکیب سوستانون در دوره کات

اگر هدف، تفکیک عضلانی در دوره کات است، برای عضله سازی خشک با کمترین عوارض می توان از ترکیب سوستانون با وینسترول (استنازول) یا پارابولان استفاده کرد.

همچنین ترکیب سوستانون با دیانابول، دکا دورابولین، آنادرول و ترنبولون استات انتخاب خوبی برای مصرف در دوره کات و چربی سوزی محسوب می شود.


جالب است بدانید:  دوره پاکسازی سوستانون

Sustanon_250 استروئید سوستانون 


جمع بندی کلی 

سوستانون در سراسر دنیا مصرف کنندگان بسیاری دارد و آمارها نشان می دهد که بزرگترین طیف مصرف کننده را بدنسازان تشکیل می دهند. اولین تولید کننده سوستانون 250 در سطح گسترده، کمپانی بین المللی ارگانون است که هدف آن از تولید سوستانون، تهیه ترکیبی تستوسترونی بوده که فرم مصرف تکی آن در مقایسه با سایر تستوسترون ها، دارای مزیت های بیشتری باشد.

فرم مصرف تکی سوستانون نتایج خوبی به همراه دارد، زیرا سوستانون از ترکیب 4 نوع استروئید با طول عمر متفاوت ساخته شده و قیمت آن در مقایسه 4 فرم تکی، مقرون به صرفه تر است.

هورمون سوستانون چیست

بنابراین نیاز به تزریق کمتری داشته و ورزشکاران و بیمارانی که سوستانون مصرف می کنند، نیاز نیست مدام نگران دوزهای تزریقی خود باشند. نیازهای بیماران با یک بار تزریق در هر 21 الی 28 روز به اندازه کافی تامین می شود و ورزشکاران، نیازی به تزریق مداوم استروئیدها ندارند.

البته مصرف این دارو با وجود اینکه استروئیدی امن به شمار می رود می تواند با عوارضی همراه باشد و بدون مشاوره پزشکی توصیه نمی شود.

اگر تاکنون در دوره های افزایش حجم و کات، سوستانون را با سایر استروئیدها استفاده کرده اید لطفا تجربه خود را در بخش دیدگاه ها با دیگر بازدیدکنندگان عزیز 66 مارکت به اشتراک بگذارید. به نظر شما سوستانون را با چی مصرف کنیم و ترکیب سوستانون با کدام استروئیدها تاثیرگذاری بهتری دارد؟

1- ترکیب سوستانون با ترنبولون

2- دوره پریموبولان با سوستانون

3- ترکیب سوستانون و دیانابول

4- ترکیب بولدنون و سوستانون

5- ترکیب دکا با سوستانون

6- سوستانون با استروئید وینسترول

7- ترکیب سوستانون ناندرلون

8- و …

خرید سوستانون 250

 منبع :  استروئیدها

شما عزیزان می توانید نظرات و سوالات خود را در زمینه موارد ذکر شده در این مقاله، در قسمت دیدگاه ها با کارشناسان و بازدید کنندگان عزیز مطرح نمایید:

4.4/5 - (8 امتیاز)

5 دیدگاه در “ترکیب سوستانون با استروئیدها (دوره حجم- دوره کات)

 1. رسول گفت:

  سلام دوستان سوستانون با سوما همزمان تاثیر داره ؟

 2. مهدی ماکو گفت:

  بهترین ترکیب از نظر من سوس با دیانابوله به شرطی که هر دو اصل باشن بازار پر شده از اجناس تقلبی
  در کنار اینا حتماا کراتین داشته باشین
  خلاصه اگه تغذیه رعایت بشه ترکیب این دوتا مثل اتم میمونه من تجربه کردم 🙂 فقط خواهشا زیاده روی نکنید که به کبدتون ضرر جبران ناپذیر وارد میکنید.
  ممنون از سایت عالیتون.

 3. اسحاقی گفت:

  ترکیب سوستانون با بولدنون بی نظیر در افزایش قدرت و سایز عضلانی
  بدترین مشکل سوستانون اینه که سطح پایدار در خون نداره و سریع بالا پایین میشه اونم به دلیل 4 استر مختلف
  اما در کل جواب گرفتن با سوس قطعی است

 4. علیرضا گفت:

  با تشکر مطالب جالبی بود

  1. 66 مارکت گفت:

   ممنون از بازدیدتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *