سایر

دانلود بازی همستر کمبات تلگرام – hamester kombat

دانلود همستر کمبات تلگرام - hamester kombat

در این مقاله، لینک مستقیم دانلود بازی همستر کمبات اصلی تلگرام (Hamster Kombat) را که به آن همستر کمبت ارز دیجیتال و سکه جمع کن هم می گویند، در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. علاوه بر این نحوه نصب همستر را به صورت تصویری آموزش داده ایم. همستر بعد از نات کوین آمد؛ برای دانلود بازی همستر تلگرام (دانلود همستر کمبات) بعد از روشن کردن فیلر_شکن، روی لینک مستقیم ربات بازی همستر کمبت تلگرام بزنید:

 

 

 

 لینک مستقیم همستر کمبات تلگرام

با فیلتر شکن وارد شوید

 

 

با توجه به اینکه این برنامه در دنیا، بیش از 120 میلیون نفر کاربر فعال دارد، ممکن است در ساعات شلوغ، ورود به برنامه دشوار باشد، اما موقت است و جای نگرانی نیست، در زمان دیگر دوباره امتحان کنید و روی لینک مستقیم ربات بازی همستر کمبت در تلگرام بزنید.

 

همستر کمبت چیست؟

با دانلود و نصب بازی همستر کمبت (Hamster Kombat) می توانید از طریق لمس این بازی در صفحه گوشی موبایل، سکه ارز دیجیتال توکن بگیرید. در واقع با کلیک روی دکمه دانلود و نصب همستر کمبات به طور مستقیم وارد ربات تلگرامی این بازی می شوید. بعد از جمع آوری سکه، می توانید این سکه ها را بفروشید و به درآمد نقدی ریالی تبدیل کنید. درآمد همستر کمبات نقد می شود زیرا در صرافی های معتبر دنیا لیست شده است و پیش فروش آن 25خرداد آغاز میشود. در بازی مشابه همستر،  در اردیبهشت سال 1403 درآمد بازی نقد شد. پیش بینی میشود که کاربران بازی همستر کمبات در ایران با دانلود بازی همستر سکه، در حدود 2 ماه به طور میانگین حداقل 20 الی 30 میلیون تومان درآمد داشته باشند. در همین صفحه یکی از خریداران توکن بازی همستر( HMSTR) را هم معرفی کرده ایم و می توانید با خیال آسوده سکه های همستر خود را نقد کنید.

این مقاله یک توصیه برای نصب بازی همستر نیست، با توجه به اینکه در حال حاضر این بازی بسیار پرطرفدار است و بسیاری از افراد به آن دسترسی ندارند و به دنبال لینک دانلود همستر کمبات تلگرام و دریافت برنامه همستر هستند، لینک مستقیم همستر کمبت ربات تلگرام را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. تصمیم گیری برای نصب و بازی همستر سکه بگیر به عهده خودتان است.

بازی همستر کمبات

 

ورود به بازی همستر کمبات در تلگرام

با فیلتر_شکن وارد شوید

 

 

 

دانلود همستر کمبات تلگرام نسخه اصلی

با دانلود بازی همستر تلگرام که به آن برنامه همستر کوین هم می گویند، می توانید با در اختیار داشتن یک گوشی موبایل و تلگرام، سکه توکن ارز دیجیتال بگیرید. برای دانلود مستقیم همستر کمبات تلگرام نسخه اصلی و جدید تاریخ 1403/04/4 می توانید روی لینک زیر کلیک کنید و در چند ثانیه دانلود بازی همستر پولی را انجام دهید:

دانلود همستر کمباد اصلی تلگرام

 

 

  

 دانلود مستقیم همستر کمبات اصلی تلگرام

با فیلتر_شکن وارد شوید

 

 

 

توکن همستر، یک ارز دیجیتال است؛ تاکنون بازی‌های زیادی در سبک «Tap to Earn» راه اندازی شده اند. در واقع بازی هایی مانند همستر قبلا هم نصب و دانلود می شده اند و قابلیت کسب درآمد داشته اند. در حال حاضر یکی از بازی‌ها با این سبک که بسیار محبوب و پرطرفدار شده است، بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) است.

همستر کامبت یک بازی با سبک Tap to Earn و رباتی تلگرامی است. بازیکنان در همستر کامبت فقط با ضربه زدن روی یک سکه که درون بازی است، توکن جمع کنند. این احتمال وجود دارد که توکن‌های این بازی در آینده در قالب ایردراپ بین بازیکنان همستر کامبت توزیع شود. بازی همستر کمبت به صورت یک ربات تلگرامی در دسترس کاربران قرار دارد. لینک ورود به  hamster kombat را در این صفحه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. با کلیک روی لینک بالای صفحه وارد بازی همستر کمبات اصلی می شوید.

همستر کامبت مدعی است که بیش از 120 میلیون کاربر فعال در حال استفاده از برنامه همستر هستند. برنامه ایردراپ بازی همستر کامبت شامل چهار بخش به شرح زیر است:

 1. مذاکره با صرافی‌ها
 2. مذاکره با مارکت میکرها
 3. انجام چند همکاری کلیدی با مجموعه‌های مختلف
 4. تهیه فهرستی برای تسک‌های ایردراپ

 

آیا می توان دانلود بازی همستر کامبت را در چند تلگرام و با یک گوشی موبایل انجام داد؟ آیا با نصب همستر در چند تلگرام اکانتم حذف می شود؟

در پاسخ باید بگوییم هم اکنون بسیاری از بازیکنان برای کسب درآمد بیشتر در حال استفاده از بازی همستر با اکانت های متعدد تلگرام هستند. تا امروز هیچ اکانتی به دلیل چندین بار نصب بازی همستر در تلگرام های متعدد و با یک گوشی موبایل، حذف یا مسدود نشده است. علاوه براین همستر اعلام کرده است که تاکنون 120 میلیون کاربر جذب کرده و هدفش جذب یک میلیارد کاربر فعال برای استخراج توکن همستر در سراسر دنیا می باشد.

اگر می خواهید بدانید همستر کمبات کی لیست میشود، باید بگوییم هم اکنون همستر در صرافی کوکوین لیست شده است. به زودی قیمت نهایی امتیازات بازی همستر مشخص می شود. در حال حاضر همستر در حال پیش فروش توکن های بازی است به این ترتیب می توان احتمالا در مرداد ماه می توان سکه های بازی را به درآمد ریالی تبدیل کرد.

اگر می خواهید بدانید همستر کمبت تا کی وقت دارد و همستر کمبت از کی شروع شده باید بگوییم این نوبت تازه شروع شده و حدود 1 تا حداکثر 2 ماه برای بازی فرصت دارید، تا زمانی که فرصت دارید هر چه بیشتر سکه بگیرید و هوشمندانه پروفیت انتخاب کنید تا به درآمد بالاتری برسید. می توانید لینک این خبر را با دوستان و عزیزان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند دانلود بازی همستر پولی را انجام دهند.

از کجا بفهمیم همستر لیست شده؟

همانطور که همستر اعلام کرد، در باینسس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان لیست شد. طبق آخرین دیتای صرافی معتبر kucoin، توکن HAMESTER پیش از عرضه pRE-mARKET آماده معامله است. این خبر خوبی است زیرا به این ترتیب باعث کشف قیمت و آمادگی سایر صرافی ها برای لیست کردن همستر کامبت تلگرام می شود. زمان دقیق لیست شدن همستر در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد، علاوه براین می توانید با عضویت در کانال تلگرام ما از اخبار جدید مطلع شوید.

اگر هنوز دانلود بازی همستر تلگرام را انجام نداده اید، هنوز فرصت دارید. بعد از دانلود بازی همستر تلگرام، آخرین گزینه منو در بازی همستر (پایین صفحه سمت راست) گزینه ایردراپ ” Airdrop ” را انتخاب کنید، گزینه “Connect your TON wallet” برای وصل کردن کیف پول به بازی، اضافه شده است و می توانید بعد از لیست شدن، سکه هایی که جمع کرده اید نقد کنید. به زودی قیمت توکن بازی همستر کامبت پولی مشخص می شود. در پایان همین مقاله خریدار سکه های همستر (توکن همستر) را به شما عزیزان معرفی کرده ایم.

ولت همستر- کیف پول

 

سکه نات کوین روزی 5 میلیون سکه از همستر جایزه بگیر: بعد از دانلود همستر برای دریافت روزانه 5 میلیون سکه نیاز به کارت های همستر داری که ما در اختیار شما می گذاریم. عضو کانال تلگرام و گروه همستر شوید تا از اعلام کارت های جایزه باخبر شوید. می توانید سوالات خود را در گروه پشتبیانی همستر فارسی بپرسید. ما هر روز هر سه کارت را ساعت 15:30 دقیقه به بعد، اعلام می کنیم. با عضویت در کانال و گروه همستر می توانید روزانه 5 میلیون سکه رایگان دریافت کنید:

دیلی کمبو همستر کمبد در تلگرام

لینک گروه تلگرام پشتبیانی  همستر

لینک کانال تلگرام اعلام کارت های جایزه امروز همستر

کارت های امروز همستر کمبت در کانال تلگرام

 

 

راهنمای نصب و بازی همستر 

حالا که می دانید بازی همستر کامبت چیست، بعد از دانلود بازی همستر تلگرام، می توانید به ترتیب زیر به سادگی از همستر سکه بگیر ارز دیجیتال توکن بگیرید. نصب و دانلود بازی همستر تلگرام بسیار ساده است و با چند کلیک بازی نصب و شروع می شود و می توانید سکه بگیرید:

 • در مرحله اول لازم است بعد از روشن کردن فیلتر_شکن روی لینک ورود به ربات همستر تلگرام (Hamster Kombat) کلیک کنید:

 لینک ورود مستقیم به بازی همستر

با توجه به اینکه این برنامه در دنیا بیش از 120 میلیون نفر کاربر فعال دارد، ممکن است در ساعات شلوغ، ورود به برنامه دشوار باشد، اما موقت است و جای نگرانی نیست، در زمان دیگر دوباره امتحان کنید. اگر تاکنون دانلود بازی همستر کامبت را انجام نداده اید، هنوز فرصت دارید که تا اواسط تیر ماه سکه جمع کنید.

 

 • بعد از کلیک روی لینک بالا،تصویر زیر را مشاهده می کنید چند ثانیه صبر کنید تا بازی لود شود :

 

 • یک صفحه جدید باز می شود که به معرفی بازی می پردازد در این مرحله فقط روی دکمه play آبی پایین صفحه بزنید تا به مرحله بعدی بروید….

 

 • روی دکمه فلش آبی پایین صفحه بزنید تا به مرحله بعدی بروید…

 

 

 •  روی دکمه  فلش آبی پایین صفحه بزنید تا به مرحله بعدی بروید…

 

 • روی دکمه  فلش آبی پایین صفحه بزنید تا به مرحله بعدی بروید…

 

 

 • روی صفحه بزنید و از همستر جایزه بگیرید، برای ورود به این بازی در ابتدا 5000 سکه رایگان جایزه می گیرید:

 

 • حالا وارد لول اول بازی شده اید. روی دکمه close بزنید تا بتوانید بازی کنید. بازی همستر کامبت 10 مرحله (10 لول) دارد هر چقدر سکه بیشتری بگیرید به مراحل بالاتر راه پیدا می کنید.

 

 • در آموزش بازی همستر کامبت باید بگوییم بازی بسیار ساده است فقط روی سکه بزرگی که وسط صفحه مشاهده می کنید بزنید. می توانید از چند انگشت برای چندین بار لمس کردن سکه استفاده کنید تا سکه های بیشتری بگیرید.

توجه داشته باشید که پایین صفحه گوشه سمت چپ، دو عدد درج شده که وسط آن یک ممیز است (1500/1500). اگر عدد سمت چپ ممیز صفر شود، باید چند دقیقه صبر کنید تا عدد پُر شود و دوباره سکه را لمس کنید و امتیاز جمع کنید:

مراحل بازی به این صورت است که در ابتدا همستر بی مو است، بعد سر او مو در میاورد ولی بدن همستر مو ندارد، در مراحل بعدی بدنش مانند سرش مو خواهد داشت، سپس کراوات می زند، کت و شلوار و عینک و … به تدریج در لول های بالاتر به آن اضافه می شود… .

از دلایل پرطرفدار بودن بازی همستر در تلگرام همین سادگی بازی است. افراد در هر سنی از کودک تا مسن حتی بدون سواد تحصیلی یا بدون اطلاعات درباره توکن و ارزهای دیجیتال می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. می توانید لینک این خبر را با دوستان و عزیزان خود به اشتراک بگذارید.

 

دریافت توکن رایگان در بخش Earn

در بخش Earn بازی همستر (در تصویر سمت چپ، پایین صفحه، گزینه دوم) می‌توانید به صورت رایگان سکه بگیرید. در این بخش لازم است کانال تلگرام و توییتر همستر کامبت را دنبال کنید تا توکن جایزه دریافت کنید. علاوه براین روزانه به هر کاربر مقداری توکن در این بخش جایزه داده می‌شود و مقدار آن هر روز افزایش می‌یابد. برای گرفتن جایزه و سکه رایگان همستر می توانید روزانه به بخش Earn در این بازی سر بزنید و سکه‌های خود را دریافت کنید.

سکه توکن، جایزه رایگان همستر کامبت

اگر می خواهید هر روز 5 میلیون سکه رایگان از همستر کمبات جایزه بگیرید، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:


 بیشتر بدانید: کارت های امروز دیلی کمبو همستر کمبت


 

تعداد سکه لازم برای مراحل بازی همستر 

بعد از دانلود بازی همستر تلگرام 10 مرحله (لول) پیش رو دارید. هرچقدر سکه های بیشتری جمع کنید می توانید به مراحل بالاتر برسید. آخرین لول، مرحله لُرد است. برای اینکه بتوانید به مرحله بالاتر بروید، تعداد سکه های بیشتری جمع کنید. در جدول زیر مراحل برنامه همستر و تعداد سکه های لازم برای رسیدن به هر مرحله را مشاهده می کنید:

مراحل تعداد سکه لازم در هر مرحله تصویر مرحله
1:  Bronz صفر مرحله اول بازی همستر
2: Silver 5 هزار مرحله دوم بازی همستر
3: Gold 25 هزار مرحله سوم بازی همستر
4: Platinum 100 هزار مرحله 4 بازی همستر
5: Diamond یک میلیون مرحله 5 بازی همستر
6: Epic 2 میلیون مرحله 6 بازی همستر
7: Legendary 10 میلیون مرحله 7 بازی همستر
8: Master 50 میلیون مرحله 8 بازی همستر
9: Grandmaster 100 میلیون مرحله 9 بازی همستر
10: Lord 1میلیارد مرحله 10 بازی همستر

بازی همستر پولی تلگرام

فروش ارز همستر کمبات

بعد از جمع آوری سکه ها که همان توکن های ارز همستر کمبات هستند، می توانید آنها را نقد کنید و به درآمد ریالی تبدیل کنید. برای فروش توکن های بازی همستر کمبت فیلتر_ شکن خود را روشن کنید و روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه چت تلگرام خریدار شوید:

 

لینک خریدار توکن بازی همستر (کلیک کنید)

کسانی که دانلود بازی همستر تلگرام را انجام داده اند، بعد از جمع آوری امتیازات در این بازی می توانند خرید و فروش ارز همستر کمبات $HMSTR را با کارمزد پایین انجام دهند و به درآمد ریالی برسند. می توانید از طریق بازی همستر تلگرام مقدار زیادی ارز دیجیتال جمع کنید. اکنون پیش خرید و فروش توکن این بازی در صرافی کوکوین شروع شده است.

 

سکه نات کوین روزی 5 میلیون سکه از همستر جایزه بگیر: برای دریافت روزانه 5 میلیون سکه نیاز به کارت های همستر داری که ما در اختیار شما می گذاریم.، عضو کانال تلگرام و گروه همستر شوید تا از اعلام کارت های جایزه باخبر شوید. می توانید سوالات خود را در گروه پشتبیانی همستر فارسی بپرسید. ما هر روز هر سه کارت را ساعت 15:30 دقیقه به بعد، اعلام می کنیم. با عضویت در کانال و گروه همستر می توانید روزانه 5 میلیون سکه رایگان دریافت کنید:

دیلی کمبو همستر کمبد در تلگرام

لینک گروه تلگرام پشتبیانی  همستر

لینک کانال تلگرام اعلام کارت های جایزه امروز همستر

کارت های امروز همستر کمبت در کانال تلگرام

 

همراهان عزیز 66 مارکت، شما می توانید سوالات و نظرات خود را درباره بازی همستر کامبت در بخش دیدگاه ها بنویسید و تجربه بازی با برنامه همستر تلگرام را با ما و بازدیدکنندگان عزیز به اشتراک بگذارید با کلیک روی عبارت “پاسخ” در کامنت ها می توانید به کامنت دیگران در بخش دیدگاه ها پاسخ دهید و تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذارید:

5/5 - (3 امتیاز)

36 دیدگاه در “دانلود بازی همستر کمبات تلگرام – hamester kombat

 1. علی محمدی گفت:

  سلام من روی یک گوشی موبایل 3 تا اکانت تلگرام دارم ، نصب بازی همستر با هر سه اکانت تلگرامم انجام دادم. هر روز 6میلیون جایزه همستر روی هر سه تا بازی همستر وارد می کنم

 2. Mahdi Ebrahimy گفت:

  با دانلود بازی همستر تلگرام وارد بات همستر می شوید، حافظه گوشی برای نصب بازی همستر اشغال نمیشه و گرافیک خوبی هم داره

 3. Mahdi Ebrahimy گفت:

  به نظرم همستر بازی خوبیه، اگر دانلود بازی همستر پولی انجام ندادین، هنوز فرصت هست. یه بازی پولی، بدون دردسر ، بازی جدیده که می شه باهاش پول زیاد کسب کرد. بازی باحال، بازی خفن ،همستر بامزه … دوسش دارم

 4. Asal Ahmadi گفت:

  تایم خوب و سرگرم کننده ای با نصب همستر دارم، اینکه تو مراحل مختلف شکل همستر تغییر می کنه جالبه و از اون جالب تر این که می تونیم کسب درآمد کنیم

 5. علی گفت:

  دمتون گرم منم دانلود بازی همستر انجام دادم ؛

 6. زهرا گفت:

  زندگی من به دو بخش تقسیم شده، قبل از دانلود بازی همستر و بعد از دانلود بازی همستر …. قبلا گیم معمولی بازی می کردم ولی درآمد نداشتن
  بازی همستر کامبت تلگرام خیلی خوبه، اعتبار برنامه همستر از اکثر بازی های پولی متفرقه بیشتره تو صرافی لیست شده و 120 میلیون بازیکن داره

 7. Nazila گفت:

  چرا در وقت بازی سکه هایم کم میشه ؟بدون خرید کارتها

  1. 66 مارکت گفت:

   سکه ها بدون خرید کارت، کم نمیشه

 8. علیرضا علی مددی گفت:

  سلام پسر خاله من سری قبل با فروش نات کوین یه ماشین 207 خرید، به من نگفته بود که دانلود همستر کامبت و سکه ها واقعی هستن، من اصلا فکر نمی کردم بازی اینقدر درآمد داشته باشه الان تازه فهمیدم…. خداکنه این دفعه هم نقد بشه

  1. حمید سعادتی گفت:

   برای دانلود بازی همستر و شروع بازی از پروووکسی استفاده کردم، اولین بار که یه بازی تو تلگرام نصب کردم خیلی خوشم اومد، بازی همستر تلگرام در واقع نماد یه کارمند ساده هست که اول هیچی نداره ولی کم کم تبدیل به یک مدیر عامل معتبر و موفق با کت و شلوار می شه که سرمایه و پول خیلی زیاد داره

  2. ابراهیم گفت:

   اگه دانلود بازی همستر تلگرام با چند تا گوشی انجام بدم می توانم با همه اکانتام کسب درآمد کنم توکن هاش نمی سوزه؟

   1. 66 مارکت گفت:

    بله می تونید

  3. رضا گفت:

   2 روزه که دانلود بازی همستر انجام دادم هنوز فرصت دارم؟

   1. 66 مارکت گفت:

    بله فرصت دارین

  4. گیمر گفت:

   نقد میشه تو صرافی لیست شد قیمت ارز دیجیتال همستر کمبات دست کم نگیر

  5. 66 مارکت گفت:

   سلام، بله توکن های همستر کامبت تلگرام، قابل معامله هستند و به زودی قیمت واقعی این توکن ها اعلام میشه

 9. فاطمه گفت:

  دانلود همستر انجام دادم فکر می کردم بازی سختی باشه ولی خیلی راحته من امروز نصب کردم خیلی سکه گرفتم، فکر می کردم دانلود بازی همستر تلگرام و گرفتن سکه های نات کوین تخصص در زمینه ارز دیجیتال می خواد ولی این بازی طوری طراحی شده که حتی بچه ها و افراد مسن می تونن بازی کنن برای همه دوستام فرستادم

 10. nyavash گفت:

  بعد از دانلود بازی همستر تلگرام تو چند ساعت بیشتر از یک میلیون سکه گرفتم، به نظرم برنامه همستر جالب و سرگرم کنندست. سرعتشم خوبه، من اینطور فهمیدم که برنامه همستر یه گیم بین المللی هست و بازیکنان با دانلود همستر کمبات می تونن از این ربات تلگرام برای گرفتن توکن ارز دیجیتال استفاده کنن. وقتی بازی به مرحله لیست شدن برسه، فرصت داریم که سکه های بازی همستر نقد کنیم.

  1. 66 مارکت گفت:

   بله این بازی جهانیِ و تعداد کاربران بازی همستر به سرعت باور نکردی در حال افزایش هست، همستر امروز اعلام کرد که هدفش رسیدن به آمار یک میلیارد نفری کاربران در سراسر دنیاست

 11. nyavash گفت:

  خیلی خوبه که دانلود بازی همستر کامبت فضای گوشی موبایل اشغال نمی کنه، دانلود بازی همستر یه ربات تلگرام هست و خیلی ساده و راحته برای همین تو ایران معروف شده، بازی های دیگه ای هم هستن که ارز دیجیتال می دن ولی ساده نیستن یا نقد نمی شن، برنامه همستر اینقدر ساده هست که همه می تونن بازی کنن

 12. علی محمدی گفت:

  عالی بود مرسی خیلی وقت بود دنبال لینک دانلود برنامه همستر کمبات تلگرام بودم بالاخره اینجا پیداش کردم ممنون از توضیحات کاملتون برای همه دوستام و خانوادم فرستادم حتی مامبرزگم می تونه بازی کنه و درآمد کسب کنه

  1. 66 مارکت گفت:

   خوشحالیم که تونیستیم برای دانلود بازی همستر کمکتون کنیم ممنون از بازدیدتون

 13. esmaeilzamani679 گفت:

  میخوام با دانلود بازی همستر تلگرام کسب درآمد کنم، کسانی که قبلا بازی کردن، می گن در دو ماه تا 50 میلیون تومن درآمد داشتن

  1. 66 مارکت گفت:

   می توانید روی لینک دانلود همستر کمبات کلیک کنید و بازی را شروع کنید. اگر می خواهید روازنه حداقل 5 میلیون سکه رایگان بگیرید، لازم است از کارت های جایزه باخبر شوید. ما در کانال و گروه تلگرام همستر کمپات این سکه های رایگان همستر را اطلاع رسانی می کنیم، بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما عضو کانال و گروه ما شوید. لینک تلگرام همستر کمپات در همین صفحه قرار داده ایم.

 14. زهرا گفت:

  ممنون خیلی راحت دانلود و نصب همستر انجام دادم

 15. زهرا گفت:

  توضیحات عالی بود فکرشو نمی کردم با دانلود بازی بتونم درآمد داشته باشم با توضیحاتی که تو این سایت خوندم همه چیز درباره همستر کمبات تلگرام متوجه شدم

  1. 66 مارکت گفت:

   زهرا جان عزیز، ممنونیم از بازدیدتون

 16. زهرا گفت:

  دیده بودم همه همستر کامبت بازی می کنن ولی نمیدونستم از کجا دانلود کنم امروز بازی همستر نصب کردم دو تا جایزه یک و پنج میلیون سکه ام گرفتم

 17. محمد گفت:

  عالی بود مرسی تو اینستا این بازیُ دیده بودم ولی هرچی می پرسیدم دانلود همستر تلگرام چجوریه کسی ریپلای نمی کرد امشب تونستم تو چند ثانیه نصب کنم برای همه خانواده نصب کردم

 18. محمد گفت:

  مرسی از 66 مارکت، توضیحاتتون خیلی شفاف و کامل بود

  1. 66 مارکت گفت:

   محمد عزیز ممنونیم از بازدیدتون

 19. Khosrow Mohseni گفت:

  سلام من کرو لال هستم و برای اولین بار دانلود بازی همستر تلگرام انجام دادم، قبلا دوستام گفته بودن از برنامه همستر درآمد کسب کردن منم امروز شروع کردم این همون بازی همستر سکه کمبات هست؟

  1. 66 مارکت گفت:

   روی لینک دانلود همستر کمبات که به اون بازی همستر سکه پولی، بازی همستر کمبت نات کوین هم می گویند، کلیک کنید تا وارد بازی شوید. اینجا لینک مستقیم دانلود بازی همستر در اختیار شما عزیزان گذاشتیم

 20. چطوری می توانیم همستر رو دانلود کنیم

  1. 66 مارکت گفت:

   روی لینک دانلود بازی همستر تلگرام تو همین صفحه بزنید

  2. Mahdi Ebrahimy گفت:

   بعد از نصب بازی همستر باید سکه جمع کنید، با اون سکه ها هم از قسمت mine پروفیت بالا ببرید، با این روش تعداد سکه ها هم به طور اتوماتیک بیشتر می شه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *