سایر

کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد (دیلی کمبو)

کارت های امروز همستر ۲۱ خرداد

کارت های امروز همستر ۲۵خرداد، اعلام شد. در این صفحه کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. با انتخاب این کارت ها می توانید روزانه 5 میلیون سکه از بازی همستر کمبت بگیرید. سوال مشترک اغلب کاربران این است که چگونه کارت های همستر را فعال کنیم، با ما همراه باشید تا نحوه باز کردن کارت های صحیح را به شما بگوییم.

 

 

 لینک ورود مستقیم به بازی همستر اصلی

 

 

استفاده از کارت های دیلی کمبو همستر کمبت یکی از روش های سریع سکه گرفتن با این ربات است. همستر کمبات کارت هایی را روزانه در اختیار کاربران می گذارد که با انتخاب صحیح این سه کارت می توانید میلیونی سکه بگیرید. به طور مثال کارت های امروز همستر کمبت ۲۵ خرداد به میزان 5 میلیون سکه جایزه رایگان به کاربران است، بازیکنان فرصت دارند که تا ساعت 15:30 دقیقه  فردا از کارت های همستر کمبت استفاده کنند.


بیشتر بدانید: کارت های دیلی کمبو همستر کمبت چطور پیدا کنیم؟


 

کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

کارت‌ های امروز همستر ۲۵ خرداد مهلت استفاده تا ساعت 15:30 شنبه 26 خرداد:

برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی رایگان امروز، ازطریق بخش کمبو همستر کامبت، کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد را در بازی انتخاب کرده و خریداری کنید:

کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد (دیلی کمبو)

 


کد مورس همستر امروز

بیشتر بدانید: کد مورس همستر ۲۵ خرداد


 

بعد از ساعت 15:30 کارت های جدید همستر برای دریافت 5 میلیون سکه بعدی اعلام می شود و “تیم 66 مارکت” کد جدید را در همین صفحه به روزرسانی و اعلام می کند. اگر می خواهید سکه های میلیونی بگیرید و نات کوین رایگان دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم که لینک خبر کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد را با دوستان و عزیزانتان نیز به اشتراک بگذارید.

 

دانلود بازی همستر (نسخه جدید)

 

بعد از ورود به ربات Hamster Kombatدر تلگرام، به صفحه‌ی بازی همستر نات کوین انتقال داده شوید. در منوی پایین این بازی بخش‌های Exchange ،Mine ،Friends ،Earn و Airdrop را مشاهده می کنید؛ در ادامه توضیحات بیشتر درباره بخش هایی که می توانید با آن سکه و کارت های امروز همستر کمبت را بگیرید، شرح داده ایم:

 

کارت همستر کمبت چیست؟ 

در منوی ربات همستر کامبت و در قسمت Mine بخشی به اسم Daily Combo وجود دارد که هر ۲۵ ساعت به‌روز می‌شود و می توانید کارت های امروز همستر کمبت را انتخاب کنید. بازیکنان در این بخش با پیداکردن سه کارت مجهول که به شکل علامت سوال هستند، می‌توانند ۵ میلیون سکه‌ داخل بازی را به رایگان جایزه بگیرید. برای پیدا کردن این کارت ها لازم است گزینه های زیر سه علامت سوال را بررسی کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، این گزینه ها شامل 4 تب هستند:

کارت های امروز همستر

1- Market

2- PR&Team

3- Legal

4- Specials

اگر بتوانید روزانه سه کارت دیلی کمبو همستر کمبت را در میان 4 تب بالا پیدا کنید می توانید هر روز 5 میلیون سکه رایگان دریافت کنید.

سکه نات کوین برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی بخش دیلی کمبو همستر کامبت باید سه کارت همستر امروز را از طریق سکه هایی که جمع کرده اید، خریداری کنید. مطابق تصویر بالا، کارت های همستر ۲۵ خرداد ماه را پیدا کنید. هر 24 ساعت این کارت ها به روزرسانی می شوند بنابراین نمی توان از کارت روزهای قبل استفاده کرد به همین دلیل ما هر روز ساعت 15:30 دقیقه در سایت 66 مارکت، سکه های جدید روزانه همستر را اعلام می کنیم.

5میلیون سکه همستر کمبو

پیدا کردن تصادفی این کارت‌ها بسیار دشوار است و ممکن است سکه های خود را از دست بدهید، اما نگران نباشید؛ ما در تیم 66 مارکت به صورت روزانه این کارت‌ها را اعلام می‌کنیم و می‌توانید به راحتی کارت های دیلی کمبو همستر را دریافت کنید.

 


بیشتر بدانید: دانلود بازی تپ سواپ تلگرام


 

ویدئو نحوه باز کردن قفل کارت های همستر

بسیاری از کاربران می پرسند که چگونه کارت های همستر را فعال کنیم و قفل کارت ها بشکنیم؟ برای اینکه بتوانید کارت های همستر را فعال کنید، به روشی که در ویدئو زیر مشاهده میکنید، لول ها را ارتقا دهید و قفل کارت های موردتان نظر را باز کنید:

 

 

سکه نات کوین روزی 5 میلیون سکه از همستر جایزه بگیر: برای دریافت روزانه 5 میلیون سکه نیاز به کارت های همستر داری که ما در اختیار شما می گذاریم، عضو کانال تلگرام و گروه همستر شوید تا از اعلام کارت های جایزه باخبر شوید. می توانید سوالات خود را در گروه پشتبیانی همستر فارسی بپرسید. ما هر روز هر سه کارت را ساعت 15:30 دقیقه به بعد، اعلام می کنیم. با عضویت در کانال و گروه همستر می توانید روزانه 5 میلیون سکه رایگان دریافت کنید:

دیلی کمبو همستر کمبد در تلگرام

لینک مستقیم گروه تلگرام پشتبیانی فارسی همستر کمبت

لینک کانال تلگرام اعلام کارت های امروز همستر کمبت

کارت های امروز همستر کمبت در کانال تلگرام

سکه نات کوین توجه داشته باشید که استفاده از کارت های دیلی کمبو همستر، تنها روش برای سکه گرفتن نیست و علاوه براین روش های دیگری هم وجود دارند. اگر می خواهید در مدت کوتاهی، میلیون ها سکه نات کوین جمع کنید باید بگوییم امروز، روز شانس شماست! چون می خواهیم تمام گزینه های سکه گرفتن در بازی همستر را به شما بگوییم…

پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب را خط به خط با دقت بخوانید و با عزیزانتان هم به اشتراک بگذارید تا آنها هم بتوانند با کارت های دیلی کمبو (کارت های امروز همستر کمبت ۲۳ خرداد) و سایر روش هایی که آموزش داده ایم، سکه های بیشتری جمع کنند.

 

 

 لینک مستقیم همستر کمبات تلگرام

 

 

نحوه گرفتن سکه رایگان همسر کمبت

در این قسمت نحوه گرفتن سکه از کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد و سایر روش های گرفتن سکه رایگان همستر را معرفی کرده ایم. قسمت Min برای پیدا کردن کارت های امروز همستر کمبت نیز یکی از این بخش ها است که می توانید از آن سکه رایگان بگیرید:

 

  سکه رایگان در گزینه Mine بازی همستر کمبت :

 • سکه نات کوین کارت های دیلی کمبو همستر کمبت را می توانید در قسمت Min پیدا کنید. در بخش منو بازی که پایین صفحه قرار دارد، دومین گزینه “Mine” است. کارت های دیلی همستر کمبات کارت هایی برای استخراج انبوه سکه هستند که همستر در اختیار کاربران قرار داده است. با خرید این کارت ها می توانید سکه نات کوین رایگان بگیرید.
 • سکه نات کوین بعضی از کارت ها در این قسمت قفل هستند؛ هر چقدر تعداد سکه هایی که جمع کرده اید، بیشتر باشد، قفل کارت های بیشتری برای شما باز می شود. با ورود به قسمت Mine در بازی همستر می‌توانید با پرداخت مقداری از سکه‌هایی که قبلا جمع‌آوری‌ کرده اید، کارت‌های استخراج خریداری کنید. با خرید هرکدام از این کارت‌ها به‌طور روزانه یا ساعتی و به صورت کاملاً خودکار، سکه دریافت میکنید.
 • سکه نات کوین نحوه خرید کارت استخراج خودکار سکه در Hamster Kombatبه این صورت است که به طور مثال با خرید کارت BTC Pair و پرداخت ۲۵۰ سکه، سیستم بازی در هر ساعت به‌طور خودکار ۴۰ سکه را به حسابتان اضافه می کند.
 • سکه نات کوین اگر سکه های میلیونی می خواهید باید بگوییم در قسمت بالای همین صفحه سه علامت سوال (؟) بزرگ وجود دارد. کارت دیلی همستر، 5 میلیون سکه جایزه می دهد؛ هر روز سکه های جدید اعلام می شود.

تصویر 2:

گزینه Earn در بازی همستر کمبت 

 

 

 

سکه رایگان در گزینه Exchange بازی همستر کمبت

 • سکه نات کوین منوی بازی همستر، در پایین صفحه قرار دارد، اولین گزینه پایین، سمت چپ، “Exchange ” است. این قسمت را لمس کنید تا وارد صفحه اصلی بازی شوید، یعنی همان صفحه ای که همستر داخل سکه ای بزرگ ایستاده است. با ضربه زدن روی سکه می توانید سکه های ارز دیجیتال نات کوین دریافت کنید.
 • سکه نات کویندر قسمت بالای این صفحه تعداد سکه هایی که کسب کرده اید، نمایش داده می شود. از طریق لمس کردن این قسمت می توانید در طول شبانه روز به تدریج سکه جمع کنید.

گزینه 1 منو همستر

 • سکه نات کوین گزینه Boost در صفحه اصلی بازی “Hamster Kombat” یک آیکن موشک است که پایین صفحه، سمت راست قرار دارد. با ضربه‌زدن روی Boost یک صفحه جدید باز می شود و می توانید ارتقادهنده‌های بازی را مشاهده کرده و قابلیت های دلخواه خود را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید:

گزینه Mine در بازی همستر کمبت 

 1. در بالای این صفحه، قسمت اول “Free daily boosters” را مشاهده می کنید که دو گزینه گزینه‌ی “Full energy” و “Turbo” دارد. با انتخاب گزینه اول می‌توانید تا اندازه سقف مشخصی که با علامت رعدوبرق نشان داده‌ می شود، بی‌وقفه روی صفحه گوشی بزنید و سکه بگیرید. به این ترتیب می توانید مدت بیشتری روی صفحه ضربه بزنید و سکه دریافت کنید.
 2. در قسمت دوم این صفحه عبارت “Boosters” را مشاهده می کنید که دارای دو گزینه‌ی “Multitap” و “Energy limit” است. این دو گزینه به‌ترتیب برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در ازای هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی به‌کار می‌روند. با انتخاب این گزینه در ازای زدن هر ضربه روی صفحه، می توانید چند برابر سکه بگیرید.

 

  

 دانلود مستقیم همستر کمبات اصلی تلگرام

 

سکه رایگان در گزینه Earn بازی همستر کمبت 

 • سکه نات کوین در منوی پایین صفحه، دومین گزینه از سمت راست “Erne” است. علاوه بر استفاده از کارت های دیلی همستر کمبات (کمبت) یکی از بهترین روش ها برای سکه گرفتن در این بازی، ورود به قسمت Erne است.
 • سکه نات کویندر این قسمت می توانید با انجام کارهای ساده‌ای مثل عضویت در کانال یوتیوب همستر و عضویت در کانال تلگرام همستر، و …  سکه‌های جایزه همستر را دریافت کنید. به طور مثال با سابسکرایب کردن یوتوب همستر و تماشای یکی از ویدئوهای این کانال که در قسمت Erne پیشنهاد داده شده است، می توانید 150 هزار سکه جایزه بگیرید.

بازی همستر کمبات

 

پشتبیانی فارسی همستر کمبت

برای عضویت در گروه پشتیبانی فارسی همستر کمبت و کانال اطلاع رسانی کارت های کمبو روی لینک های زیر کلیک نمایید. پیدا کردن تصادفی این کارت‌ها بسیار دشوار است و ممکن است سکه های خود را از دست بدهید، اما نگران نباشید؛ ما در تیم 66 مارکت به صورت روزانه این کارت‌ها را اعلام می‌کنیم و می‌توانید به راحتی کارت های دیلی کمبو همستر را دریافت کنید.

سکه نات کوینبرای دریافت روزانه 5 میلیون سکه از طریق کارت های دیلی کمبو همستر کمبات امروز ۲۵ خرداد و کارت های بعدی، عضو کانال تلگرامی ما شوید. علاوه براین می توانید سوالات خود را در گروه بپرسید. ما هر روز هر سه کارت را ساعت 15:30 دقیقه به بعد، اعلام می کنیم. با عضویت در کانال همستر می توانید روزانه 5 میلیون سکه رایگان دریافت کنید. می توانید با عضویت در گروه تلگرام، سوالات خود را درباره کارت های بازی همستر کامبت مطرح کنید :

دیلی کمبو همستر کمبد در تلگرام

لینک مستقیم گروه تلگرام پشتبیانی فارسی همستر کمبت

لینک کانال تلگرام اعلام کارت های امروز همستر کمبت

کارت های امروز همستر کمبت در کانال تلگرام

 

همراهان عزیز 66 مارکت، شما می توانید سوالات خود را درباره بازی همستر کامبت در بخش دیدگاه ها بنویسید و با ثبت 5 ستاره برای این مقاله، ما را برای ارائه آموزش های بیشتر دلگرم کنید:

4.3/5 - (9 امتیاز)

25 دیدگاه در “کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد (دیلی کمبو)

 1. امید گفت:

  من همین الان همستر نصب کردم. با راهنمایی شما،الان پنج میلیون سکه دارم. واقعا ممنون

  1. 66 مارکت گفت:

   عالی ،آفرین…خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم

 2. منتقد گفت:

  ممکنه صریحا پاسخ بدهید آیا ملت سرکارند ؟؟؟.؟.

  1. 66 مارکت گفت:

   خبر خوب برای همه…!
   همستر اعلام کرد، در تاریخ 25 june در باینسس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان لیست خواهد شد. یعنی 16 روز دیگر! می تونید از 16 روز دیگه برای فروش و نقد کردن درآمدهای بازی اقدام کنید. به زودی تو همین صفحه لینک معرفی خریدار هم فعال می شه

 3. P گفت:

  سلام من کارت ها را خریدم ولی اون قسمت کارت های علامت سوال تغییری نمیکنه که بتونم ۵ میلیون بگیرم

  1. 66 مارکت گفت:

   دوست عزیز مطابق با راهنمای آموزشی که در اختیارتون نگذاشتیم برای انتخاب کارت های امروز همستر اقدام کنید و سکه های خودتون رو صرف خرید کارت های نادرست نکنید

 4. سمیه گفت:

  سلام ،چطوری با ۴ انگشت یا ۸انگشت در همستر سکه بگیریم؟

  1. 66 مارکت گفت:

   سلام سمیه عزیز، جواب سوالتون به صورت تصویری در این مقاله هست، در قسمت دوم صفحه Exchange عبارت “Boosters” را مشاهده می کنید که دارای دو گزینه‌ی “Multitap” و “Energy limit” است. این دو گزینه به‌ترتیب برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در ازای هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی به‌کار می‌روند. با انتخاب این گزینه در ازای زدن هر ضربه روی صفحه، می توانید چند برابر سکه بگیرید و با این روش دیگه لازم نیست که از 4 یا 8 انگشتتون استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم که مقاله رو به دقت بخونید چون روش هایی که می تونید سکه های بیشتر بگیرید آموزش دادیم تا از این بازی بیشتر لذت ببرید، اگر سوالی دارین کامنت کنید در خدمتتون هستیم، ممنون از بازدیدتون

 5. الهام گفت:

  سلام دومین کارت اصلا پیدا نمیکنم

  1. 66 مارکت گفت:

   با دقت بیشتری بررسی کنید، امکان استفاده از کارت های همستر دیلی کمبو همستر کمبت برای همه بازکینان وجود داره، از قسمت منوی پایین صفحه گزینهmin انتخاب کنید، توجه داشته باشید که این گزینه منو، دارای 4 تب هست:
   1- Markets
   2- pr&team
   3- legal
   4- apecials
   هر چهار تب رو بررسی کنید تا کارت های دیلی کمبو همستر کمب امروز رو پیدا کنید، اگر سوالی دارین کامنت کنید عزیزان

 6. علی گفت:

  کارت سوم چطوری فعال میشه

  1. 66 مارکت گفت:

   دوستان عزیز توجه داشته باشید که زیر کارت های قفل همستر، اسم کارت پیش نیاز نوشته شده و تعداد دفعاتی که باید اون کارت پیش نیازو انتخاب کنید هم به عنوان لول lvl نوشته شده، اول کارت پیش نیاز بخرید تا قفل کارت مورد نظرتون باز بشه

  2. Mohammad گفت:

   سلام آیا امکان داره کارت dao با روش دیگری باز کرد

   1. 66 مارکت گفت:

    سلام کارت هایی که قفل هستن، اول لازمه که کارت پیش نیازشون انتخاب بشه. اسم کارت های پیش نیاز و تعداد دفعاتی که باید اون کارت پیش نیاز انتخاب بشه به عنوان لول lvl زیر کارتی که قفله درج شده

 7. سایه گفت:

  ممنون ازتوضیحات کاملتون.خداوندبهترین روزی را نصیبتان کند.درپناه حق پیروز وعاقبت بخیربشین

  1. 66 مارکت گفت:

   سایه عزیز ممنون از همراهیتون، انرژی های مثبت شما برای ما خیلی ارزشمنده، سعادتمند و شاد باشین 🙏❤️

 8. ahmad zamanian گفت:

  مرسی

  1. 66 مارکت گفت:

   ممنون از بازدیدتون

 9. بهدار گفت:

  دست مریزاد… آموزش ها عالی بود.خسته نباشید عرض میکنم خدمت گروه محترم 66 مارکت…
  دوستتان دارم…
  و
  سپاسگزارم

  1. 66 مارکت گفت:

   خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم

   1. نیما گفت:

    ببخشید ما چجوری DAO رو باز کنیم؟

   2. 66 مارکت گفت:

    قسمت پایین کارت های دیلی کمبو همستر که قفل هستن، اسم یه کارت دیگه نوشته شده و تعداد لول که باید بخرید هم درج شده مثلا نوشته lvl 5، هر موقع کارتی قفل بود لازمه که کارت پیش نیازشو پیدا کنید و به اندازه عدد لول، روی اون کارت بزنید. بعدش کارت دیلی کمبو مورد نظرتون باز می شه، گاهی اوقات کارت پیش نیاز هم قفل هست، زیر اون کارت هم اسم یه کارت دیگه نوشته شده لازمه اول به ترتیب کارتهای پیش نیازو انتخاب کنید تا کارت اصلی کمبو باز بشه

   3. 66 مارکت گفت:

    برای باز کردن قفل این کارت اول باید کارت پیش نیازشو انتخاب کنید. زیر کارت های همستر کمبت که قفل هستن، اسم کارت پیش نیاز و تعداد لول دفعاتی که باید انتخابشون کنید نوشته شده وقتی کارت پیش نیاز انتخاب کنید، قفل کارت دیلی کمبو مورد نظرتون باز میشه

  2. همستر گفت:

   توضیحتون اینقدر مفید و قابل فهم بود که بعد از ۱۰ دقیقه از ورود به بازی همستر و حضور در سایت شما تونستم براحتی دیلی کومبوی امروز ۲۱ خرداد رو به میزان ۵۰۰۰۰۰۰ یعنی ۵ میلیون سکه بگیرم.الانم دارم میرم سراغ کد مورس. شما از کل آموزش‌های یوتیوب روانتر و مفیدتر توضیح دادید با ارائه تصویر‌. من تا انتها با شما خواهم بود. پاینده باشید

   1. 66 مارکت گفت:

    ممنون که با دقت مقاله رو مطالعه کردید خوشحالیم که براتون مفید بود. پیشنهاد می کنم درباره کد مورس این مقاله رو مطالعه کنید: کد مورس جدید امروز + نحوه استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *