سایر

کارت های دیلی کمبو همستر کمبت چطور پیدا کنیم

کارت های دیلی کمبو همستر کمبت

استفاده از کارت های دیلی کمبو همستر کمبت یکی از روش های سریع سکه گرفتن با این ربات است. همستر کمبات کارت هایی را روزانه در اختیار کاربران می گذارد که با انتخاب صحیح این سه کارت می توانید میلیونی سکه بگیرید. به طور مثال کارت هایی که امروز ساعت 15:30اعلا می شود را تا ساعت 15:30روز بعد می توانید استفاده کنید و به میزان 5 میلیون سکه جایزه بگیرید. اگر می خواهید سکه های میلیونی بگیرید و نات کوین رایگان دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را با دقت مطالعه کرده و لینک آن را با دوستان و عزیزانتان نیز به اشتراک بگذارید.

 

 

 لینک ورود مستقیم به بازی همستر اصلی

با فیلتر _ شکن وارد شوید

 

 

بعد از ورود به ربات Hamster Kombatدر تلگرام، به صفحه‌ی بازی همستر نات کوین انتقال داده شوید. در منوی پایین این بازی بخش‌های Exchange ،Mine ،Friends ،Earn و Airdrop را مشاهده می کنید؛ در ادامه توضیحات بیشتر درباره بخش هایی که می توانید با آن سکه و کارت های دیلی کمبو همستر کمبت را بگیرید، شرح داده ایم:

 

دیلی کمبو همستر کمبت چیست؟ (Daily Combo)

دیلی کمبو همستر کمبت چیست؟ در منوی ربات همستر کامبت و در قسمت Mine بخشی به اسم Daily Combo وجود دارد که هر ۲۵ ساعت به‌روز می‌شود. بازیکنان در این بخش با پیداکردن سه کارت مجهول که به شکل علامت سوال هستند، می‌توانند ۵ میلیون سکه‌ داخل بازی را به رایگان جایزه بگیرید. اگر بتوانید روزانه این سه کارت را پیدا کنید هر روز 5 میلیون سکه رایگان دریافت خواهید کرد. اما این کارت‌ها را چطور پیدا کنیم؟

کارت های دیلی کمبو همستر کمبت اینجاست

 

برای مشاهده راهنمای تصویری نصب و دانلود کردن برنامه رباتی همستر کمبت، می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید:

  دانلود برنامه همستر

 

کارت های دیلی کمبو همستر کمبت را چطور بگیرم؟

سوال مشترک اغلب بازیکنان این است که کارت های دیلی کمبو همستر کمبت چطور پیدا کنیم؟ کارت های دیلی کمبو همستر کمبت را می توانید از قسمت Min پیدا کنید. در واقع Min یکی از گزینه های داخل بازی است که امکان استخراج انبوه سکه را برای بازیکنان فراهم میکند. در ادامه توضیحات بیشتر را می خوانید.

کارت‌ های امروز همستر ۲۵ خرداد تا ساعت 15:30

برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی رایگان ازطریق بخش کمبو همستر کامبت، کارت‌های زیر را در بازی پیدا و خریداری کنید:

کارت های امروز همستر ۲۵ خرداد (دیلی کمبو)

 

 

چگونه ۵ میلیون سکه دیلی کمبو را دریافت کنیم

سکه نات کوین برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی بخش کمبو همستر کامبت باید سه کارت مخصوص هر روز را از چهار بخش Markets ،PR&Team،Legal و Specials خریداری کنید. در تصویر بالا، کارت هایی که می توانید در تاریخ امروز انتخاب کنید اعلام کرده ایم.

5میلیون سکه همستر کمبو

پیدا کردن تصادفی این کارت‌ها بسیار دشوار است و ممکن است سکه های خود را از دست بدهید، اما نگران نباشید؛ ما در تیم 66 مارکت به صورت روزانه این کارت‌ها را اعلام می‌کنیم و می‌توانید به راحتی کارت های دیلی کمبو همستر را دریافت کنید.

بسیاری از کاربران می پرسند که چگونه کارت های همستر را فعال کنیم و قفل کارت ها بشکنیم؟ هر چقدر سکه های بیشتری دریافت کنید، قفل کارت ها به طور خودکار باز می شوند.

 

سکه نات کوین روزی 5 میلیون سکه از همستر جایزه بگیر: برای دریافت روزانه 5 میلیون سکه نیاز به کارت های همستر داری که ما در اختیار شما می گذاریم، عضو کانال تلگرام و گروه همستر شوید تا از اعلام کارت های جایزه باخبر شوید. می توانید سوالات خود را در گروه پشتبیانی همستر فارسی بپرسید. ما هر روز هر سه کارت را ساعت 15:30 دقیقه به بعد، اعلام می کنیم. با عضویت در کانال و گروه همستر می توانید روزانه 5 میلیون سکه رایگان دریافت کنید:

دیلی کمبو همستر کمبد در تلگرام

ورود به گروه تلگرام پشتبیانی همستر

کانال تلگرام اعلام جایزه های همستر

سکه نات کوین توجه داشته باشید که استفاده از کارت های دیلی کمبو همستر، تنها روش برای سکه گرفتن نیست و علاوه براین روش های دیگری هم وجود دارند. اگر می خواهید در مدت کوتاهی، میلیون ها سکه نات کوین جمع کنید باید بگوییم امروز، روز شانس شماست! چون می خواهیم تمام گزینه های سکه گرفتن در بازی همستر را به شما بگوییم…

پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب را خط به خط با دقت بخوانید و با عزیزانتان هم به اشتراک بگذارید تا آنها هم بتوانند با کارت های دیلی کمبو و سایر روش هایی که آموزش داده ایم، سکه های بیشتری جمع کنند.

 

 لینک مستقیم همستر کمبات تلگرام

با فیلتر _ شکن وارد شوید

 

 

 

نحوه کارت و سکه گرفتن از همسر کمبت

در این قسمت نحوه کارت و سکه گرفتن و گزینه های سکه بگیر بازی را معرفی کرده ایم. قسمت Min برای پیدا کردن کارت های دیلی کمبو همستر کمبت نیز یکی از این بخش ها است:

 

معرفی گزینه Mine در بازی همستر کمبت 

 • سکه نات کوین سوال مشترک اغلب بازیکنان این است که کارت های دیلی کمبو همستر کمبت چطور پیدا کنیم؟ کارت های دیلی کمبو همستر کمبت را می توانید در قسمت Min پیدا کنید. در بخش منو بازی که پایین صفحه قرار دارد، دومین گزینه “Mine” است. کارت های دیلی همستر کمبات کارت هایی برای استخراج انبوه سکه هستند که همستر در اختیار کاربران قرار داده است. با خرید این کارت ها می توانید سکه نات کوین رایگان بگیرید.
 • سکه نات کوین بعضی از کارت ها در این قسمت قفل هستند؛ هر چقدر تعداد سکه هایی که جمع کرده اید، بیشتر باشد، قفل کارت های بیشتری برای شما باز می شود. با ورود به قسمت Mine در بازی همستر می‌توانید با پرداخت مقداری از سکه‌هایی که قبلا جمع‌آوری‌ کرده اید، کارت‌های استخراج خریداری کنید. با خرید هرکدام از این کارت‌ها به‌طور روزانه یا ساعتی و به صورت کاملاً خودکار، سکه دریافت میکنید.
 • سکه نات کوین نحوه خرید کارت استخراج خودکار سکه در Hamster Kombatبه این صورت است که به طور مثال با خرید کارت BTC Pair و پرداخت ۲۵۰ سکه، سیستم بازی در هر ساعت به‌طور خودکار ۴۰ سکه را به حسابتان اضافه می کند.
 • سکه نات کوین اگر سکه های میلیونی می خواهید باید بگوییم در قسمت بالای همین صفحه سه علامت سوال (؟) بزرگ وجود دارد. کارت دیلی همستر، هر روز 5 میلیون سکه جایزه می دهد.

گزینه Mine در بازی همستر کمبت

تصویر 2:

گزینه Earn در بازی همستر کمبت 

 

 

معرفی گزینه Exchange در بازی همستر کمبت

 • سکه نات کوین منوی بازی همستر، در پایین صفحه قرار دارد، اولین گزینه پایین، سمت چپ، “Exchange ” است. این قسمت را لمس کنید تا وارد صفحه اصلی بازی شوید، یعنی همان صفحه ای که همستر داخل سکه ای بزرگ ایستاده است. با ضربه زدن روی سکه می توانید سکه های ارز دیجیتال نات کوین دریافت کنید.
 • سکه نات کویندر قسمت بالای این صفحه تعداد سکه هایی که کسب کرده اید، نمایش داده می شود. از طریق لمس کردن این قسمت می توانید در طول شبانه روز به تدریج سکه جمع کنید.

گزینه Exchange در بازی همستر کمبت

 • سکه نات کوین گزینه Boost در صفحه اصلی بازی “Hamster Kombat” یک آیکن موشک است که پایین صفحه، سمت راست قرار دارد. با ضربه‌زدن روی Boost یک صفحه جدید باز می شود و می توانید ارتقادهنده‌های بازی را مشاهده کرده و قابلیت های دلخواه خود را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید:

گزینه Boost

 1. در بالای این صفحه، قسمت اول “Free daily boosters” را مشاهده می کنید که دو گزینه گزینه‌ی “Full energy” و “Turbo” دارد. با انتخاب گزینه اول می‌توانید تا اندازه سقف مشخصی که با علامت رعدوبرق نشان داده‌ می شود، بی‌وقفه روی صفحه گوشی بزنید و سکه بگیرید. به این ترتیب می توانید مدت بیشتری روی صفحه ضربه بزنید و سکه دریافت کنید.
 2. در قسمت دوم این صفحه عبارت “Boosters” را مشاهده می کنید که دارای دو گزینه‌ی “Multitap” و “Energy limit” است. این دو گزینه به‌ترتیب برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در ازای هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی به‌کار می‌روند. با انتخاب این گزینه در ازای زدن هر ضربه روی صفحه، می توانید چند برابر سکه بگیرید.
 

  

 دانلود مستقیم همستر کمبات اصلی تلگرام

با فیلتر _ شکن وارد شوید

 

 

 

معرفی گزینه Earn در بازی همستر کمبت 

 • سکه نات کوین در منوی پایین صفحه، دومین گزینه از سمت راست “Erne” است. علاوه بر استفاده از کارت های دیلی همستر کمبات (کمبت) یکی از بهترین روش ها برای سکه گرفتن در این بازی، ورود به قسمت Erne است.
 • سکه نات کویندر این قسمت می توانید با انجام کارهای ساده‌ای مثل عضویت در کانال یوتیوب همستر و عضویت در کانال تلگرام همستر، و …  سکه‌های جایزه همستر را دریافت کنید. به طور مثال با سابسکرایب کردن یوتوب همستر و تماشای یکی از ویدئوهای این کانال که در قسمت Erne پیشنهاد داده شده است، می توانید 150 هزار سکه جایزه بگیرید.

 

نحوه شکستن قفل کارت های دیلی کمبو همستر

در ویدئوی زیر مشاهده می کنید که چطور قفل کارت های دیلی کمبو هسمتر را باز کنید:

 

بازی همستر کمبات

پشتبیانی فارسی همستر کمبت

برای عضویت در گروه پشتیبانی فارسی همستر کمبت و کانال اطلاع رسانی کارت های کمبو روی لینک های زیر کلیک نمایید. پیدا کردن تصادفی این کارت‌ها بسیار دشوار است و ممکن است سکه های خود را از دست بدهید، اما نگران نباشید؛ ما در تیم 66 مارکت به صورت روزانه این کارت‌ها را اعلام می‌کنیم و می‌توانید به راحتی کارت های دیلی کمبو همستر را دریافت کنید.

سکه نات کوینبرای دریافت روزانه 5 میلیون سکه از طریق کارت های دیلی کمبو همسترکمبات، عضو کانال تلگرامی ما شوید و سوالات خود را در گروه بپرسید. ما هر روز هر سه کارت را ساعت 15:30 دقیقه به بعد، اعلام می کنیم. با عضویت در کانال و گروه همستر می توانید روزانه 5 میلیون سکه رایگان دریافت کنید. می توانید با عضویت در گروه تلگرام، سوالات خود را درباره بازی همستر کامبت مطرح کنید و با عضویت در کانال، هر روز 5 میلیون سکه رایگان بگیرید:

دیلی کمبو همستر کمبد در تلگرام

ورود به گروه تلگرام پشتبیانی همستر

کانال تلگرام اعلام جایزه های همستر

 

به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *