سلامت و تناسب اندام

بزرگ شدن باسن با نزدیکی از پشت

بزرگ شدن باسن با نزدیکی از پشت- مقعد

رابطه جنسی می تواند موجب بزرگی سینه و باسن زن شود. ولی صرفا بزرگ شدن باسن زنان با نزدیکی از پشت ایجاد نمی شود و علت عمده آن تغییرات هورمونی در زن است. بسیاری از افراد براین باورند که رابطه مقعدی موجب بزرگ شدن باسن زنان و دختران می شود. در ادامه می خوانید که این تاثیر چگونه ایجاد می شود.

رابطه جنسی که موجب رضایت جنسی زن شود در اثر ایجاد تغییرات هورمونی می تواند در بزرگ شدن باسن و سینه موثر باشد.

رابطه بزرگ شدن باسن زن با نزدیکی از پشت -علت بزرگ شدن باسن بزرگ زن

تصویر سکس از باسن

رابطه بزرگ شدن باسن زن با نزدیکی از پشت 

رابطه بزرگ شدن باسن زن با نزدیکی از پشت برخلاف تصور اغلب افراد، صرفا به علت دخول از طریق مقعد یا وارد کردن منی در باسن نیست. حقیقت این است که نزدیکی از پشت دارای عوارض شدید برای زن و مرد است. اما رابطه جنسی که موجب رضایت جنسی زن شود در اثر ایجاد تغییرات هورمونی می تواند در بزرگ تر شدن باسن و سینه موثر باشد. این رضایت جنسی در زن از راه واژن و مقعد امکان پذیر است.
از نظر فیزیولوژی باسن برای رابطه جنسی طراحی نشده است، اما اغلب مردان و بعضی از زنان تحت شرایطی، تمایل به رابطه از پشت دارند. سوالی که مطرح می شود این است که علت تمایل به رابطه از پشت در زنان و مردان چیست؟
علت تمایل مردان به رابطه از پشت :

نزدیکی از پشت در اغلب مردان به علت فشار شدیدی که به شریک جنسی خود می آورند، به علت احساس تاثیرگذاری مضاعف، لذت بخش است.

نزدیکی از پشت، احساس تسلط و قدرت بالایی را در مرد القا می کند.

گروهی از مردان نیز به رابطه مقعدی به دلیل جنس بافت مخاطی و بعضا تنگ مقعد، برای رابطه جنسی علاقمند هستند.

علت تمایل زنان به رابطه از پشت :

رابطه از پشت برای زن با درد ناخوشایند و عوارض متعددی همراه است. ولی بعضی زنان به دلیل وجود درد یا ناراحتی در واژن، نزدیکی از مقعد را ترجیح می دهند.

گروهی از زنان نیز برای اینکه همسر یا شریک جنسی خود را با سرعت بیشتری به ارگاسم و ارضای جنسی برسانند تن به رابطه از پشت می دهند.

البته سکس از پشت برای بعضی از زنان نیز با لذت جنسی همراه است، زیرا به این روش توانسته اند شریک جنسی خود را تحت تاثیر هیجان جنسی قرار دهند، رضایت و میل جنسی ایجاد شده در همسر یا شریک جنسی در این زنان با لذت جنسی همراه است.

پیشنهاد می دهیم برای اطلاع از عوارض رابطه مقعدی، مقاله زیر را مطالعه نمایید:

عوارض رابطه از پشت

 

علت بزرگ شدن باسن زنان چیست؟

علت بزرگ شدن باسن زنان بدون ورزش، تغییرات ترشح هورمون در بدن زن است. ایجاد رضایت جنسی و رسیدن به ارگاسم به صورت منظم، در افزایش ترشح هورمون استروژن و آندورژن موثر است. تاثیر آندروژن در بدن زنان به این صورت است که به هورمون های زنانه به نام استروژن  تبدیل می شوند.
زنانی که حداقل دو بار در هفته به ارگاسم می رسد در ناحیه سینه و باسن رشد بیشتری خواهند داشت. علاوه بر این شادابی بعد از آمیزش، تاثیرات واضح در بهبود کیفیت پوست صورت زنان دارد. ترشح هورمون استروژن موجب افزایش شادابی و رفع بیماریها می شود. این تغییرات هورمونی با خودارضایی ایجاد نمی شود و صرفا در اثر رابطه جنسی رخ می دهد. رابطه بزرگ شدن باسن با نزدیکی از پشت در تغییرات هومون است که در صورت ایجاد رضایت جنسی واقعی ایجاد شود.
رابطه جنسی، باعث زیباتر شدن خانم ها می شود. با داشتن رابطه جنسی میزان استروژن (هورمون زنانه) دو برابر می شود. این افزایش باعث می شود آنها موهایی براق تر و پوست نرم تری داشته باشند. استروژن سرچشمه جوانی در خانم هاست. زنانی که به ندرت معاشقه دارند، معمولا با اختلال و بی نظمی در تنظیم عادت ماهانه و سردردهای میگرنی در طول عادت ماهانه روبرو می شوند.
عمل جنسی، ترشح هورمون سراتونین و DHEA که موجب رفع افسردگی می شود را افزایش می دهد. برانگیخته شدن حس جنسی، موجب افزایش 25 درصدی سایز پستان در خانم ها و بزرگ شدن سریع باسن زن می شود.

منابع :

4.4/5 - (905 امتیاز)

1 دیدگاه در “بزرگ شدن باسن با نزدیکی از پشت

  1. مهدی جعفری گفت:

    عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *