مستر المپیا

پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2023

پخش زنده مسترالمپیا 2023 پخش آنلاین

این سایت، آرشیو پخش زنده مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳ است؛ علاوه بر این در همین صفحه از “سایت 66 مارکت” می توانید پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2023 را مشاهده کنید. در ادامه لینک ورود به سایت پخش مستقیم مستر المپیا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

این لایو شامل پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2023 آماتوری و حرفه ای زنان و مردان است. پخش زنده مستر المپیا هادی چوپان 2023 را نیز می توانید همینجا مشاهده کنید.

 

نتایج تمامی رشته های مردان و زنان همینجا اعلام می شود!

اخبار مستر المپیا از طریق سایت 66 مارکت اطلاع رسانی می شود

پیشنهاد می کنیم این گزارش خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

گزارش اخبار مستر المپیا 2023

مشاهده رایگان پخش زنده مستر المپیا 2023

فیلم پخش مسابقات مستر المپیا ، در همین صفحه به صورت رایگان با پخش هر بخش از مسابقات، در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.  فیلم پخش زنده در “سایت 66 مارکت” به صورت رایگان پخش می شود.

اولین مصاحبه هادی چوپان در مسترالمپیا 2023

اولین مصاحبه هادی چوپان در مستر المپیا 2022 و کری خوانی برای رقیبانش :


فیلم پخش زنده کنفرانس خبری مستر المپیا 2023- هادی چوپان

فیلم ویدئویی کنفرانس خبری مستر المپیا با حضور هادی چوپان، درک لانسورد و سامسون دائودا، فیلم پخش زنده کنفرانس مسترالمپیا:

هادی چوپان در کنفرانس خبری مستر المپیا با کنایه بر رقیبان خود می گوید در جنگل فیل بزرگ است (درک لانسفورد) اما شکارچی نیست، شیر نر هم ابهت داره اما همسرش برایش به شکار می رود (کنایه به سامسون دائودا که هزینه های مسابقه او را همسرش پرداخت می کند)، اما گرگ (لقب هادی چوپان) همیشه شکارچی است و شما به زودی گرگ را در این رقابت می بینید.

فیلم مرحله مقدماتی مستر المپیا 2023 – دسته اپن

بامداد شنبه زمان برگزاری مرحله مقدماتی مستر المپیا 2023  است. فیلم مرحله مقدماتی مسترالمپیا 2023 دسته اپن را همینجا در سایت 66 مارکت مشاهده کنید:

 mr olympia

مرحله مقدماتی مسابقه دسته اپن (آزاد مردان) مستر المپیا 2023

فیگور اختصاصی هادی چوپان در مستر المپیا 2023

برای مشاهده فیلم فیگور هادی چوپان در مستر المپیا 2023 روی کادر فیلم کلیک نمایید. فیلم فیگور هادی چوپان به صورت اختصاصی بر روی استیج مسابقه مستر المپیا دسته اپن است. فیلم 8 فیگور زیبای هادی چوپان در مسترالمپیا 2023 اورلاندو آمریکا:

فیلم کامل مرحله مقدماتی دسته اپن مستر المپیا 2022

فیلم کامل مرحله مقدماتی مستر المپیا، دسته اپن با حضور هادی چوپان از ابتدای ورود تا خروج از استیج مسابقه:

نفرات برتر برنده مستر المپیا دسته اپن

فیلم مرحله فینال مستر المپیا 2023 – دسته اپن

نفر اول درک لانسفورد
نفر دوم هادی چوپان
نفر سوم سامسون دائودا
نفر چهارم برندون کوری
نفر پنجم اندرو جکد
 mr olympia

مرحله فینال مسابقه دسته اپن (آزاد مردان) مستر المپیا 2023 برگزار شده است

فیلم بخش اول فینال اپن مستر المپیا 2023:

فیلم پخش زنده مرحله اول اپن و نتایج مستر المپیا ۲۰۲۲ مربوط به فینال اپن مستر المپیا 2023 به همراه لحظه اعلام نفرات برنده همینجا پخش می شود:

 

هادی چوپان

فیلم قهرمان مردمی مستر المپیا 2023

هر سال کمربند قهرمان مردمی به قهرمان مردمی مسترالمپیا اعطا می شود، این جایزه به کسی تعلق می گیرد که از نظر اخلاق و مردمی بودن پرطرفدارترین بدنساز این رقابت باشد. مرحله اعلام قهرمان مردمی مسترالمپیا همیجا پخش می شود.

 

جالب است بدانید:  زندگینامه هادی چوپان(کلیک کنید)

نفرات برتر و برنده مقام اول فیزیک کلاسیک مستر المپیا 2023

فیلم پخش زنده فیزیک کلاسیک مستر المپیا 2023

در این قسمت، فیلم پخش زنده فیزیک کلاسیک مسترالمپیا را که در دو مرحله مقدماتی و فینال نهایی برگزار می شود، مشاهده می کنید:
فیلم مرحله مقدماتی فیزیک کلاسیک مستر المپیا 2023
فیلم مرحله مقدماتی فیزیک کلاسیک با حضور کریس بامستد و رغیب ایرانی او وحید بادپی…
فیلم 

فیلم مرحله فینال و اعلام نتایج فیزیک کلاسیک مستر المپیا 2023

 

 mr olympia

فیلم اعلام نتایج فیزیک مردان مستر المپیا 2023 همینجا پخش خواهد شد.

 

می توانید برای مشاهده فیلم مرحله فینال و اعلام نتایج فیزیک کلاسیک با قهرمانی کریس بامستد در مستر المپیا ، به عنوان قهرمان فیزیک کلاسیک مستر المپیا روی کادر فیلم کلیک کنید.

فیلم مرحله مقدماتی 220 پوند مستر المپیا 2023

می توانید برای تماشای فیلم مرحله مقدماتی 220پوند مستر المپیا 2023 در تاریخ 12 آبان ماه (شنبه) روی کادر فیلم کلیک کنید:

مرحله مقدماتی 212 پوند:
فیلم پخش زنده 212 پوند مردان (فیتنس اند پرفومنس ویکند 2023) مرحله اولیه با حضور شان کلاریدا آغاز شد:

فیلم مرحله فینال 220 پوند مستر المپیا 2023

فیلم پخش زنده مرحله نهایی و فینال دسته 212 پوند مردان در بامداد روز شنبه 13 آبان برگزار شد. برای مشاهده فیلم مرحله فینال 220 پوند مستر المپیا 220 روی کادر فیلم کلیک کنید.

مرحله اعلام نتایج 212 پوند:
 mr olympia

نتایج رقابت 212 پوند مردان بعد از مرحله فینال اعلام شد. قهرمان دسته 212 پوند، کیون پیرسون شد!

 

لیست نفرات برتر دسته 212 پوند مستر المپیا 2023:
 • 1. کیون پیرسون (50000 دلار)
 • 2. شان کلاریدا (20000 دلار)
 • 3. فرشته کالدرون فریاس (10000 دلار)
 • 4. کریت باجو (6000 دلار)
 • 5. احمد اشکنانی (4000 دلار)

 

دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی
برای دریافت برنامه بدنسازی و غذایی از بهترین مربی ایران (مسعود قدیریان) کلیک کنید:
 

می توانید فیلم کامل و رایگان پخش زنده مستر المپیا 2023 را همینجا مشاهده کنید…

 


بیشتر بدانید:  زمان مستر المپیا


فیلم مرحله مقدماتی فیزیک مردان مستر المپیا 2023
مرحله مقدماتی فیزیک مردان در مستر المپیا 2023:
برنده قهرمان نفر اول فیزیک مردان مستر المپیا 2023

فیلم اعلام نتایج فیزیک مردان مستر المپیا 2023

 

 mr olympia

فیلم پخش زنده اعلام نتایج فیزیک مردان مستر المپیا 2023 همینجا پخش خواهد شد.


پخش زنده مسابقه مستر المپیا 2023

پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2023، از 11 آبان شروع شده و تا بامداد 14 آبان ادامه دارد. مسابقات مستر المپیا در رشته های مختلف برای مردان و زنان در حال برگزاری بوده و محل برگزاری مسترالمپیا 2023 در اورلاندو است. پخش زنده مسابقه مستر المپیا 2023، شامل پخش زنده المپیای آماتوری مردان و زنان و پخش زنده المپیای حرفه ای مردان و زنان است که همیجا مشاهده می کنید:


پخش زنده مستر المپیا هادی چوپان 2023

یکی از پرطرفدارترین لحظات در پخش زنده مسابقات مستر المپیا، مربوط به لحظات کنفرانس خبری و رقابت دسته اپن مردان با حضور هادی چوپان است. این رقابت در دو مرحله مقدماتی و فینال برگزار می شود و بسیار هیجان انگیز است. برای تماشای کل مسابقه و پخش زنده مستر المپیا هادی چوپان در سال 2023، به صورت تصویر باکیفیت اچ دی، می توانید از لینک لایو که در همین صفحه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، استفاده کنید.

 

نحوه تماشای پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2023

دو روش برای تماشای کل مسابقه و پخش زنده مستر المپیا هادی چوپان در سال 2023، به صورت تصویر باکیفیت اچ دی، می توانید از لینک لایو که در همین صفحه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، استفاده کنید و یا فیلم ضبط شده مستر المپیا را به صورت رایگان در “سایت 66 مارکت” تماشا کنید:

روش اول: می توانید فیلم پخش زنده مستر المپیا را در سایت 66 مارکت و در همین صفحه به صورت رایگان مشاهده کنید. فیلم ضبط شده مسابقات مستر المپیا را در همین صفحه به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه، برای تماشا در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

روش دوم: مشاهده پخش زنده در سایت تی وی مستر المپیا: مردم در سراسر دنیا برای تماشای پخش زنده مستر المپیا 2023، می توانند به سایت رسمی پخش زنده مسابقات مستر المپیا مراجعه کنند. اما تماشای پخش زنده در سایت مستر المپیا، رایگان نیست و علاقمندان به تماشای فیلم با کیفیت پخش زنده، لازم است از طریق سایت “olympiaproductions.com” اشتراک خریداری کنند. ما در سایت 66 مارکت برای رفاه شما عزیزان و سادگی دسترسی به لینک تماشای پخش زنده، لینک مستقیم لایو مستر المپیا 2023 را در این صفحه اختیار شما قرار داده ایم.


 

تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2023 حرفه ای

تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2023 حرفه ای با حضور هادی چوپان در دسته اپن آزاد مردان و سایر دسته ها شامل 212پوند، فیزیک مردان، فیزیک کلاسیک، ویلچر مردان به زودی همینجا پخش شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.


سایت پخش زنده مستر المپیا 2022

ورود به سایت پخش زنده مستر المپیا

 در این قسمت، لینک ورود مستقیم به سایت رسمی پخش زنده مستر المپیا به نام “المپیا تی وی” OLYMPIA TV را در اختیار علاقمندان به تماشای پخش زنده مستقیم مستر المپیا در سراسر دنیا قرار داده ایم:

 

فیلم ویدئوییتماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا مقدماتی و فینال 2023

برای تماشای آنلاین و مستقیم مسابقات مستر المپیا مقدماتی و فینال 2023 به صورت اچ دی از سایت مستر المپیا لازم است با کلیک روی تصویر زیر، اشتراک پخش زنده خریداری کنید:

زمان برگزاری مستر المپیا 2023

فیلم ویدئویی تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2023 آماتوری

برای مشاهده مسابقات مستر المپیا به صورت پخش زنده و با کیفیت اچ دی، لازم است به سایت رسمی پخش زنده مسابقه مستر المپیا که نشانی آن در این صفحه ذکر کردیم، مراجعه کرده و بسته PPV برای مشاهده پخش زنده مستر المپیا را خریداری کنید. اما برای مشاهده رایگان پخش زنده مستر المپیا می توانید در همین صفحه فیلم پخش زنده را مشاهده کنید.

برای تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2023 آماتوری مردان و یا خرید فیلم ضبظ شده مسابقات مسترالمپیا 2023 با کیفیت بالا، می توانید روی لینک تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم ویدئویی خرید اشتراک فیلم های مسابقات مستر المپیا آماتوری مردان و زنان:

 

فراموش نکنید که رمز عبور و ایمیل خود را ذخیره کنید تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید دوباره وارد شوید و تماشا کنید.

توجه داشته باشید که بسته آماتور المپیا، فقط شامل پوشش پخش زنده و آرشیو فیلم های آماتور المپیا اورلاندو می شود. برای مسابقات پیش داوری و مسابقات عصر المپیا 2023، لازم است بسته المپیا را خریداری کنید.


فیلم ویدئویی خرید اشتراک فیلم های مسابقات مستر المپیا آماتوری زنان:

برای تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2023 آماتوری زنان و یا خرید فیلم ضبظ شده مسابقات مسترالمپیا 2023 با کیفیت بالا، می توانید روی لینک تصویر زیر کلیک کنید:

میس المپیا آماتور  

فراموش نکنید که رمز عبور و ایمیل خود را ذخیره کنید تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید دوباره وارد شوید و تماشا کنید.

توجه داشته باشید که این بسته آماتور المپیا فقط شامل پخش زنده مستر المپیا و آرشیو فیلم های آماتور المپیا اورلاندو می شود. برای مسابقات پیش داوری و مسابقات عصرانه المپیا 2023، بسته المپیا را خریداری کنید.


فیلم ویدئویی برای تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2023 آماتوری زنان و یا خرید فیلم ضبظ شده مسابقات مسترالمپیا 2023 با کیفیت بالا، می توانید روی لینک تصویر زیر کلیک کنید:

لینک به زودی فعال میشود

این بسته مربوط به تماشای پخش زنده المپیا 2023 و مراسم فینال ها و اهدای جوایز یک ساعت پس از پیش داوری NPC است. فراموش نکنید که رمز عبور و ایمیل خود را ذخیره کنید تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید دوباره وارد شوید و تماشا کنید.

توجه داشته باشید که این بسته آماتور المپیا فقط شامل پوشش آماتور المپیا می شود. برای مسابقات پیش داوری و مسابقات عصرانه المپیا 2023، بسته حق بیمه المپیا را از اینجا خریداری کنید.

سوالات متداول نحوه تماشای پخش زنده مستر المپیا

در این بخش، پاسخ سوالات متداول در مورد مشکلات و ابهامات در مورد نحوه تماشای پخش زنده مستر المپیا را می خوانید:

 المپیای 2023 کجا برگزار می شود؟

المپیا 2023 در مرکز همایش اورنج کانتی واقع در فلوریدا، اورلاندو برگزار می شود.

 

آیا کراس اوورها در آماتور المپیا اورلاندو مجاز هستند؟

 بله، تا زمانی که شرایط قد/وزن/سن را داشته باشید، می توانید در هر تعداد بخش/کلاس که بخواهید رقابت کنید. هزینه ثبت نام کامل برای هر کلاس/بخش اضافی که در آن ثبت نام می کنید از شما دریافت می شود.

 

آیا می توانم وضعیت لیگ حرفه ای IFBB را در آماتور المپیا اورلاندو کسب کنم؟

: بله! کارت های حرفه ای IFBB Pro League به 3 ورزشکار برتر در هر بخش تعلق می گیرد.

 

من نمی توانم در المپیا 2023 شرکت کنم یا به عنوان تماشاگر حاضر باشم، اما می خواهم با پرداخت به ازای هر مسابقه، رقابت های مسترالمپیا را به صورت زنده تماشا کنم. چگونه و از کجا می توانم این کار را انجام دهم؟

می توانید اشتراک پخش زنده مسابقات مستر المپیای 2023 (و همچنین بازپخش المپیاهای 2020 و 2021 و 2022) را در https://www.olympiaproductions.com/ سفارش دهید و تماشا کنید.

من برای ثبت نام یا ورود به سیستم پرداخت جهت تماشای آنلاین مستر المپیا در سایت رسمی پخش زنده مسابقات Olympia، مشکل دارم؟ از کجا می توانم راهنمایی کسب کنم؟

می توانید برای ثبت نام، ورود به سیستم و سایر مشکلات فنی از https://www.olympiaproductions.com/help راهنمایی دریافت کنید.

آیا به همراه داشتن دوربین عکاسی و دوربین های فیلمبرداری در مسابقه المپیا 2023 مجاز هستند؟

دوربین های مخصوص استفاده شخصی مجاز هستند (بدون سه پایه یا مونوپاد). فیلمبرداری با دوربین های فیلمبرداری اکیدا ممنوع است. هر کسی که بدون رضایت کتبی اعلام شده Olympia Productions LLC فیلمبرداری می کند، ممکن است فورا  از سالن حذف شود. زیرا فیلم پخش زنده مسابقه در سایت رسمی مستر المپیا به فروش می رسد. البته ما در سایت 66 مارکت فیلم های ضبظ شده از پخش زنده مستر المپیا را به صورت رایگان در اختیار شما می گذاریم.

چگونه می توانم اعتبار رسانه ای را برای مسابقات المپیا 2023 دریافت کنم؟

درخواست اعتبار رسانه ای به اعضای واجد شرایط رسانه ارائه می شود. می توانید سوالات خود را در مورد پخش زنده مستر المپیا در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید:

5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه در “پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2023

 1. حافظ گفت:

  عالی بود هم قهرمانی جناب اقای هادی و مطالب وویدئوهای زنده که پخش کردین.هردو درجه یک بودند ممنون❤👑👏

  1. 66 مارکت گفت:

   ممنون از بازدیدتون 🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *