بیوگرافی و زندگینامه

✔️ زندگی نامه کریس بامستد قهرمان مسترالمپیا 2023- بیوگرافی ۲۰۲۴

زندگینامه کریس بامستد قهرمان مسترالمپیا فیزیک کلاسیک -وکیپدیا
بیوگرافی کریس بامستد شامل زندگی حرفه ای و شخصی او در سال 2024 نوشته شده است. زندگی نامه کریس بامستد قهرمان مسترالمپیا که قهرمان 5 دوره متوالی 2019، 2020، 2021 و 2022 و 2023 است بسیار جالب و انگیزه دهنده است. در همین صفحه می توانید فیلم زندگینامه کریس بامستد و برنامه رژیم غذایی او را مشاهده کنید.
علاوه بر این، مشخصاتی شامل اطلاعات شخصی، سن، وزن و قد، جایزه، برنامه غذایی و تمرینی کریس بامستد، به همراه سایر اطلاعات جالب در مورد این قهرمان، به طور کامل شرح داده شده است. او به عنوان پدیده زیبایی اندام فیزیک کلاسیک شناخته می شود. زندگی نامه بامستد بر مبنای ترجمه منابع معتبر (ویکی پدیا انگلیسی، بررسی سوابق قهرمانی و فیلم مصاحبه های جدید ورزشی او) نوشته شده است.

زندگینامه کریس بامستد 2024

زندگینامه کریس بامستد که نام کامل او کریستوفر آدام بامستید “Christopher Adam Bumstead” است بعد از پنجمین قهرمانی متوالی او در مستر المپیا 2023، ترجمه و جمع آوری شده و در سال 2024 به روزرسانی شده است:

کریس بامستد
بادی بیلدر- فیزیک کلاسیک

اطلاعات شخصی
نام مستعار CBum
متولد  2 فوریه 1995 (28 سال سن) اتاوا ، انتاریو ، کانادا
قد 6 فوت 1 اینچ (185 سانتی متر)
وزن مسابقه 235 پوند (107 کیلوگرم)
وزن خارج از فصل 260 پوند (118 کیلوگرم)
سوابق حرفه ای
 • اولین مسابقات IFBB قهرمانی آمریکای شمالی 2016
 • برنده مقام اول مستر المپیا، دسته فیزیک کلاسیک 2019، 2020، 2021، 2022 و 2023

کریس بامستد (زاده 2 فوریه 1995) در اونتاریو متولد شد و بدنساز حرفه ای IFBB کانادایی می باشد. او در سال 2014 بدنسازی را به صورت حرفه ای آغاز کرد و اولین بار در سال 2016 و در 21 سالگی موفق به کسب عنوان اول در مسابقات (IFBB) آمریکای شمالی‌ و دریافت کارت حرفه شد.

هم اکنون بامستد برنده و قهرمان فعلی مستر المپیا 2022 فیزیک کلاسیک “Olympia Classic Physique” است. پیش از این در مسابقات سالهای 2019 ، 2020، 2021، 2022 و 2023 نیز موفق به کسب مقام اول مسترالمپیا شده بود. او برای پنجمین سال متوالی از جایگاه قهرمانی خود در مسترالمپیا دفاع کرد. علاوه بر این، او در مسترالمپیا 2017 و 2018 نایب قهرمان شده بود.

کریس بامستد مستر المپیا 2023 فیزیک کلاسیک

عکس: کریس بامستد مستر المپیا 2023 فیزیک کلاسیک

 

کریس بامستد مستر المپیا 2022، برنده فیزیک کلاسیک

عکس: کریس بامستد مستر المپیا 2022 فیزیک کلاسیک

 

کریس بامستد مستر المپیا 2021

عکس: کریس بامستد مستر المپیا 2021 فیزیک کلاسیک

کریس بامستد ویکی پدیا

زندگی نامه بامستد مطابق ویکی پدیا به روزرسانی شده تا مستر المپیا 2023 :

شرح حال اوایل زندگی:

محل تولد کریس در اتاوا ، انتاریو بود او در این شهر متولد و بزرگ شد، جایی که در دوران کودکی در ورزشهای متعددی شرکت کرد، او در دبیرستان فوتبال ، بیسبال، بسکتبال و هاکی بازی می کرد. در 14 سالگی وزنه برداری را شروع کرد. وزن کریس بامستد در بازه زمانی کلاس های نهم تا دوازدهم، از 170 به 225 پوند (77 کیلو به 102 کیلوگرم) رسید و بیشترین رشد را در پاها داشت.

دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی

مربی کریس بامستد 

بامستد بعد از ساختن ظاهری خوب، دوست پسر خواهرش (بدنساز حرفه ای Iain Valliere) را ملاقات کرد. در آن زمان، یان والیر اولین مربی کریس بامستد برای آغاز ورزش حرفه ای بود. “یان” به کریس یاد داد که چگونه می تواند در مسابقات بدنسازی شرکت کند و رقیب خطرناکی برای دیگران باشد.

کریس در این باره می گوید: ” یان والیر برای من مربی بسیار بزرگی بود و البته همچنان نیز هست، او الهام بخش من برای ورود به دنیای حرفه ای بدنسازی و استیج مسابقات حرفه ای بدنسازی بود و برای رسیدن به هدف مرا راهنمایی و هدایت می کرد”. تصویر زیر مربوط به مربی کریس بامستد، یان والیر در مستر المپیا 2021 وزن آزاد است:

ایان والیر-Iain Valliere اولین مربی کریس بامستد

یان والیر-Iain Valliere اولین مربی کریس بامستد

مربی جدید کریس بامستد برای مستر المپیای 2022 و مستر المپیا 2023، هنی رامبد است. هنی رامبد مربی هادی چوپان، درک لانفسورد و بسیاری از بدنسازان سرشناس دیگر است.

 


بیشتر بدانید: برنامه غذایی هنی رامبد برای افزایش حجم


جالب است بدانید: نتایج مستر المپیا  


بخش حرفه ای زندگی نامه کریس بامستد

بخش حرفه ای زندگی نامه کریس بامستد، از 19 سالگی و در سال 2014 آغاز شد. او کارت کارت حرفه ای IFBB خود را در 21 سالگی پس از مسابقات قهرمانی بدنسازی IFBB آمریکای شمالی 2016 بدست آورد و احساس کرد جایگاه واقعی خود را در زندگی پیدا کرده است.

بعد از نمایش در مسابقات متعدد، بامستد در سال 2017 و 2018 نائب قهرمان مستر المپیا در بخش فیزیک کلاسیک شد و برون آنسلی در هر دو مورد مقام اول را کسب کرده بود.

در نهایت، بامستد “Bumstead” در سال 2019 ، 2020 و 2021، 2022 در استیج و سکوی مسابقات به مقام اول راه یافت و هم اکنون قهرمان فعلی مستر المپیا 2023 است.

ایان والیر-Iain Valliere اولین مربی کریس بامستد

مشخصات فیزیکی ،قد و وزن کریس بامستد

قد  6 فوت 1 اینچ (185 سانتی متر)
وزن (مسابقه) 237.5 پوند (107 کیلوگرم)
وزن (خارج از فصل) 260 پوند (118 کیلوگرم)
سایز قفسه سینه 51 اینچ (130 سانتی متر)
دور کمر 30 اینچ (76 سانتی متر)
دوسر 20 اینچ (51 سانتی متر)

نتایج مسترالمپیا 2021 فیزیک کلاسیک مردان

سابقه قهرمانی بامستد در مسابقات 

 • قهرمانی 2016 IFBB آمریکای شمالی ، سنگین وزن ، اول (کارت حرفه ای IFBB)
 • قهرمانی 2016 (IFBB Dayana Cadeau Classic، Classic Physique، 3rd )
 • قهرمانی 2017 IFBB Pittsburgh Pro، Classic Physique، 1st
 • قهرمانی 2017 IFBB Toronto Pro، Classic Physique، 1st
 • قهرمانی 2017 مستر المپیا ، فیزیک کلاسیک ، نفر دوم  (نائب قهرمان)
 • قهرمانی 2018 مستر المپیا ، فیزیک کلاسیک ، نفر دوم  (نائب قهرمان)
 • قهرمانی 2019 مستر المپیا ، فیزیک کلاسیک ، نفر اول
 • قهرمانی 2020 مستر المپیا ، فیزیک کلاسیک ، نفر اول
 • قهرمانی 2021 مستر المپیا ، فیزیک کلاسیک ، نفر اول
 • قهرمانی 2022 مستر المپیا، فیزیک کلاسیک، نفر اول

کریس بامستد قهرمان مسترالمپیا 2022

جایزه کریس بامستد در مسترالمپیا

تصویر: کریس بامستد بعد از سومین قهرمانی مسترالمپیا 2021 به همراه برند مخصوص مکمل او با نام “CBUM” که مخفف نام خودش است.

جایزه کریس بامستد در مستر المپیا 2023

او با بدنی زیبا و بی نقص در مسابقات مسترالمپیا 2023 حاضر شده و با کسب مقام اول، برنده 50 هزار دلار شد.

 

فیلم زندگی نامه و رژیم عذایی کریس بامستد 

فیلم زیر مربوط به زندگی نامه و رژیم غذایی روزانه بامستد برای پیروزی در رقابت بزرگ مسترالمپیا 2023 است. این فیلم مربوط به توضیحات کامل در مورد رازهای رژیم غذایی موفقیت آمیز او می باشد:

کریس بامستد می گوید: “این برنامه غذایی دقیقا همان چیزی است که من در حال حاضر برای قهرمانی در Olympia numero می خورم.” “غذاهای فوق العاده ساده و اساسی، که تقریباً شبیه برنامه غذایی خارج از فصل مسابقه من است، با این تفاوت که در فصل مسابقات، صبح ها جو، نمی خورم و شب ها نیز هر چه دلم می خواهد نمی خورم.”

برای مشاهده برنامه غذایی کریس بامستد اینجا کلیک کنید: برنامه غذایی کریس بامستد

(جایزه کریس بامستد، عکس کریس بامستد،تمرینات کریس بامستد، رژیم غذایی کریس بامستد، دور کمر کریس بامستد)

** برای مشاهده فیلم در سایز بزرگ آیکن مربع پایین کادر فیلم را انتخاب کنید.

 

انصراف کریس بامستد از مستر المپیا 2024

کریس بامستد در سال 2022 ازدواج کرد، فرزند کریس بامستد هم اکنون متولد شده و او گفت قصد ندارد در مستر المپیای 2024 شرکت کند و می خواهد پدری نمونه و همسری ایده آل باشد. اما حدود یک ماه قبل از تولد فرزندش گفت فکر نمی کنم تولد فرزندم مانعی برای حضور من در مستر المپیا 2024 باشد.

 کریس بامستد نوعی بیماری نادر دارد که در طی این سالها با وجود بیماری که داشت، در مسابقات شرکت کرد و عوارض این بیماری را با داروهای درمانی و رژیم غذایی خاص کاهش داده است. عوارض این بیماری فرورفتگی عضلات بود؛ به طوری اکه اگر بیماری شدت پیدا می کرد بعد از لمس عضله، اثر لمس به صورت فرو رفته روی عضلات او باقی می ماند. بعد از تولد فرزندش یعنی در نیمه اردیبهشت ماه 1403، کریس بامستد تتوهای جدیدی روی بدن و صورتش زده، سوال این است که آیا واقعا قصد شرکت در مستر المپیا را دارد؟ پاسخ این سوال به زودی مشخص می شود. مستر المپیا 2024 در مهر ماه 1403 برگزار می شود.

 

کریس بامستد و همسرش

تصویر زیر مربوط به کریس بامستد و همسرش است. نام همسر کریس بامستد، کورتنی کینگ است که ۳ بار پیشنهاد ازدواج به کریس بامستد داده است:

کریس بامستد و همسرش-

سال ۲۰۱۸ مانند سال ۲۰۲۲، سال بسیار مهمی در زندگی کریس بامستد بود. او در آن سال مستر المپیا را به دلایلی از دست داد. در میان تجربیات بد دیگر، او این شانس را پیدا کرد که در مورد کورتنی کینگ که در مسابقات اتحادیه جهانی بدنسازی شرکت کرده و قبلاً سعی کرده با کریس ارتباط برقرار کند، اطلاعاتی بدست آورد. بامستد می خندد و می‌گوید:

“این تنها چیزی است که باید بدانید. او در شبکه اجتماعی به من پیام داد و سعی کرد جلب توجه کند اما من برای مدتی به او توجهی نمی‌کردم”.

شاید باور کردنش سخت باشد که کورتنی ۳ بار به کریس پیشنهاد داد اما کریس بامستد، علی رغم علاقه زیادی که به همسر آینده‌اش داشت، به او بی‌توجهی می‌کرد. صداقت او در رسانه‌های اجتماعی در مورد ناکامی‌هایش، چیزی است که بیش از همه توجه کورتنی کینگ را به خود جلب کرد. کورتنی می‌گوید:

“او بسیار آسیب پذیر بود و در رسانه‌های اجتماعی خود، به راحتی حرفا‌هایش را می‌زد. او ویدیویی را در یوتیوب گذاشت که در آن گریه می‌کرد و به نوعی در مورد آنچه بر وی گذشته، توضیح می‌داد”.

کریس بامستد در این ویدیو یاد خاطرات نوستالژیک افتاده و با خنده می‌گوید:

“دقیقا بعد از المپیا طوری بودم که انگار مورد بمباران شوم قرار گرفتم… کورتنی به من تلنگر زد و من مقابلش شکست خوردم، او یک ملکه واقعی است”.

ازدواج کریس بامستد

کریس بامستد و کورتنی کینگ در بخش صخره‌ای آریزونا نامزد کردند و حتی داستان نامزدی خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. کل داستان آشنایی این زوج شبیه یک داستان افسانه‌ای بود. از اولین ملاقات آنها در آرنولد کلاسیک و اولین قدم کینگ برای داشتن رابطه و شروع زندگی مشترکشان، داستان عشق آنها موفقیت آمیز سپری شده است. بامستد در پروفایل اینستاگرام خود پستی را منتشر کرد و زیر آن نوشت:

“و گفت بله”.

نامزدی آنها طرفداران و جامعه بدنسازی را بسیار خوشحال کرد. آنها فراز و نشیب‌ها را پشت سر گذاشته و بر مشکلات غلبه کردند و بالاخره بهم رسیدند.

** بدنساز مورد علاقه شما کیست؟ می توانید نام قهرمان و الگوی ورزشی خود او را در بخش کامنت ها بنویسید و به زودی زندگی نامه و رازهای موفقیت قهرمان مورد علاقه خود را در 66 مارکت مشاهده کنید:

4.4/5 - (16 امتیاز)

1 دیدگاه در “✔️ زندگی نامه کریس بامستد قهرمان مسترالمپیا 2023- بیوگرافی ۲۰۲۴

 1. آرش گفت:

  کریس بامستد و همسرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *