سایر

دانلود بازی تپ سواپ تلگرام با لینک مستقیم TapSwap

دانلود بازی تپ سواپ تلگرام TapSwap

در این مقاله، لینک مستقیم دانلود بازی تپ سواپ تلگرام (TapSwap) را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. نحوه نصب تپ سواپ بسیار ساده است، برای ورود و دانلود برنامه تپ سواپ با لینک مستقیم تلگرام، نسخه جدید و اصلی، بعد از روشن کردن فیلتر_شکن روی لینک مستقیم دانلود بازی تپ سواپ تلگرام کلیک کنید:

 

 

 

 لینک مستقیم تپ سواپ تلگرام

 

 

با توجه به اینکه بازی تپ سواپ تلگرام بیش از 60 میلیون کاربر فعال دارد، ممکن است در برخی ساعت ورود به برنامه دشوار باشد، ولی جای نگرانی نیست، مجددا روی همین لینک کلیک کنید و وارد بازی شوید. از وصل بودن فیلتر _ شکن اطمينان حاصل کنید.

بازی تپ سواپ از بازی های Tap to Earn تلگرام است که بازیکنان می توانند از طریق لمس سکه درون بازی، توکن بدست بیاورند. تپ سواپ با بیش از 60 میلیون کاربر فعال در صرافی های معتبر دنیا لیست می شود و توکن های بازی قابل معامله و خرید و فروش هستند.

در واقع اپلیکیشن بازی تپ سواپ ” TapSwap Telegram mini “، یک بازی رمزنگاری رباتی در تلگرام است که بازیکنان می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف، توکن TAPS کسب کنند. در ادامه همه چیز درباره مکانیسم این بازی ضربه‌ای برای کسب درآمد، پاداش‌های روزانه و نحوه تبدیل درآمدهای درون بازی به پاداش‌های ارز دیجیتال واقعی و نقد کردن آن به ریال را می خوانید…

 

بازی تپ سواپ تلگرام

 

تپ سواپ چیست؟

سکه نات کوینبا دانلود بازی تپ سواپ تلگرام (TapSwap) و نصب آن با لینک مستقیم می توانید وارد بازی شده و از طریق لمس صفحه گوشی موبایل، سکه ارز دیجیتال نات کوین بگیرید. در واقع با کلیک روی دکمه لینک مستقیم دانلود تپ سواپ وارد ربات تلگرامی این بازی می شوید. بعد از جمع آوری سکه، می توانید آنها را بفروشید و به درآمد نقدی ریالی تبدیل کنید. تپ سواپ اجازه می دهد که کاربران با در اختیار داشتن یک گوشی موبایل و تلگرام از این بازی برای بدست آوردن نات کوین استفاده کنند.

سکه نات کویندر حال حاضر این بازی بسیار پرطرفدار است به دلیل که مکانیسم ساده و در عین حال جذاب ضربه‌ای برای کسب درآمد دارد، علاوه براین در دوره قبل، بسیاری از کاربران توانسته اند از طریق استخراج نات کوین درآمدهای بیش از 20 میلیون تومان کسب کنند. در همین صفحه یکی از خریداران سکه نات کوین را هم معرفی کرده ایم و می توانید با خیال آسوده سکه های تپ سواپ خود را نقد کنید.

سکه نات کوینTapSwap در حال حاضر بیش از 40 میلیون بازیکن فعال دارد و به سرعت محبوبیت پیدا کرده است. طراحی کاربرپسند بازی TapSwap برای استخراج رمزارز و وعده پاداش واقعی این پایگاه، باعث شده که کاربران بسیار زیاد و فعالی را در دنیا به خود جلب کند. جالب است بدانید که تپ سواپ تلگرام توانسته به بزرگترین انجمن رمزنگاری در تلگرام تبدیل شود و هم راستا با Notcoin و Hamster Kombat به رقابت بپردازد.

 


بیشتر بدانید:  دانلود بازی همستر تلگرام 


 

دانلود تپ سواپ تلگرام نسخه اصلی

سکه نات کوینبا دانلود بازی تپ سواپ تلگرام که به آن برنامه تپ سواپ هم می گویند، می توانید با در اختیار داشتن یک گوشی موبایل و تلگرام، سکه نات کوین ارز دیجیتال بگیرید. برای دانلود بازی تپ سواپ تلگرام نسخه اصلی و جدید می توانید بعد از روشن کردن فیلتر_ شکن روی لینک زیر کلیک کنید و در چند ثانبه دانلود تپ سواپ تلگرام برای اندروید و آیفون را انجام دهید:

 

 

  

 دانلود مستقیم تپ سواپ اصلی تلگرام

 

 

 


بیشتر بدانید: کد رمز امروز همستر


 

نحوه نصب تپ سواپ تلگرام

برای نصب تپ سواپ تلگرام به ترتیب زیر اقدام کنید:

1_ روی لینک تپ سواپ که در همین صفحه قرار داده ایم کلیک کنید

2_ مطابق تصویر زیر روی دکمه. “send message” کلیک کنید تا وارد بات تپ سواپ تلگرام شوید.

نحوه دانلود بازی تپ سواپ تلگرام-

 

 

3_مطابق تصویر زیر روی دکمه شروع ” start now” یا دکمه آبی رنگ “play” که پایین صفحه است، کلیک کنید تا وارد بازی شوید:

نحوه دانلود بازی تپ سواپ تلگرام

 

هدف تپ سواپ چیست؟

سکه نات کوینهدف تپ سواپ این است که استخراج توکن را از طریق یک بازی کلیکی کاربر‌پسند در دسترس مخاطبان خود قرار دهد و مشارکت در فضای دیفای (DeFi) را ترویج دهد. گفته می‌شود که تپ سوا‌پ اکنون 60 میلیون بازیکن دارد. تپ سواپ در اجرای پروژه استخراج اکانت هایی که از ربات استفاده می کنند حذف می کند تا توکن به صورت عادلانه میان مردم سراسر دنیا توزیع شود. بنابراین بعد از دانلود بازی تپ سواپ تلگرام توجه داشته باشید که از ربات های کلیکی استفاده نکنید.

 

تپ سواپ کی لیست می شود؟

سکه نات کوین تپ سواپ احتمالا در نیمه اول تیر ماه 1403 لیست می شود و کاربران می توانند سکه هایی که جمع آوری کرده اند، نقد کنند.

 

تصویر 1

نحوه بازی تپ سواپ تلگرام

سکه نات کوین بعد از دانلود بازی تپ سواپ تلگرام وارد ربات تلگرام این بازی می شوید، گزینه های منو در پایین صفحه قرار دارند. روی گزینه Tap بزنید. سکه بزرگی را مشاهده می کنید که از طریق ضربه زدن روی آن می توانید سکه جمع کنید.

سکه نات کوین برای دریافت سکه در بازی تپ سواپ تلگرام، بدون نیاز به انگشت زدن روی صفحه گوشی می توانید از منوی پایین صفحه گزینه Task را انتخاب کنید، سپس از بالای صفحه گزینه Special را انتخاب کنید. در این قسمت لیستی از کارهایی که می توانید انجام دهید و سکه بگیرید قابل مشاهده است. به طور مثال تپ سواپ به شما پیشنهاد می کند که عضو کانال یوتوب یا توئیتر آن شوید و سکه رایگان جایزه بگیرید.

تصویر 2

 

 

نحوه بازی تپ سواپ

تصویر 3

 

 

سکه نات کوینتپ سواپ هم مانند بازی همستر تلگرام جوایزی را به صورت روزانه به کاربران اعلام می کنند، برای اطلاع از این جوایز می توانید عضو کانال تلگرام ما شوید تا از اخبار روزانه جوایز تپ سواپ تلگرام با خبر شوید. علاوه براین می توانند همه سوالات خود را درباره این بازی در گروه تلگرام پشتبان تپ سواپ بپرسید:

لینک کانال تلگرام اعلام جایزه های تپ سواپ

بازی تپ سواپ تلگرام

معرفی خریدار سکه های تپ سواپ 

بعد از جمع آوری سکه ها در بازی تپ سواپ تلگرام می توانید آنها را نقد کنید و به درآمد ریالی تبدیل کنید. برای فروش سکه های ارزدیجیتال نات کوین بازی تپ سواپ روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک خریدار سکه های نات کوین بازی تپ سواپ

این لینک به زودی فعال میشود فروش سکه حدود یک ماه دیگر آغاز می شود ….

بازی تپ سواپ TAPSWAP

سؤالات متداول 

  • چگونه می توانم سکه های TAPS بگیرم؟

    با شرکت در بازی تپ سواپ در تلگرام می توانید سکه های TAPS دریافت کنید. روش اولیه از طریق مکانیسم ضربه برای کسب درآمد است، که در آن روی نماد سکه روی صفحه نمایش گوشی ضربه می زنید تا سکه بگیرید. همچنین می توانید وظایف و ماموریت های روزانه را که در قسمت Tap است، انجام دهید.

  • نگه داشتن سکه های TAPS چه مزایایی دارد؟

    نگه داشتن سکه های TAPS چندین مزیت دارد. می‌توانید از آن‌ها برای خریدهای درون‌بازی، مانند ارتقاء و بالابردن امتیازات بازی استفاده کنید. علاوه بر این، سکه‌های TAPS را می‌توانید در صرافی‌ها معامله کنید و به شما این امکان را می‌دهد که درآمدهای درون بازی خود را پس از فهرست شدن توکن‌ها به ارز دیجیتال واقعی تبدیل کنید. سپس ارز دیجیتال را بفروشید و درآمد ریالی کسب کنید.

  • آیا می توانم دارایی های درون بازی را معامله کنم؟

    بله، می توانید دارایی های درون بازی خود را معامله کنید. TapSwap NFT ها را ادغام می کند، به این معنی که هر چه به دست می آورید یا خریداری می کنید می توانند در بازار بازی یا سایر پلتفرم های معاملاتی NFT معامله کنید. این ویژگی لایه‌ای از ارزش را به گیم‌پلی شما اضافه می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا از بازی تپ سواپ درآمدزایی کنید./منبع: kucoin

 

همراهان عزیز 66 مارکت، شما می توانید سوالات و نظرات خود را درباره بازی تپ سواپ تلگرام در بخش دیدگاه ها بنویسید و تجربه بازی با برنامه تپ سواپ  را با ما و بازدیدکنندگان عزیز به اشتراک بگذارید با کلیک روی عبارت “پاسخ” در کامنت ها می توانید به کامنت دیگران در بخش دیدگاه ها پاسخ دهید و تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذارید:

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *