اخبار ورزشی, اخبار روزانه ورزشی

اعلام نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی کرج ۱۴۰۳

نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام 1403

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی کرج ۱۴۰۳ برای اعزام به مغولستان در این خبر به اطلاع علاقمندان می رسد. مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه و جمعه 10 و 11 خرداد ماه آغاز شده است.

این رقابت، بیست و دومین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاههای کشور و انتخابی تیم ملی آسیایی برای اعزام به مسابقات جهانی مغولستان است که تحت عنوان گرامیداشت زنده یاد بیت الله عباسپور طی روزهای 9 لغایت 11 خردادماه به میزبانی استان البرز و در شهر کرج برگزار شده است. نتایج مسابقات بدنسازی کرج 1403 اعلام شد.

 

فدراسیون بدنسازی

 

نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی ۱۴۰۳

نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی ۱۴۰۳ کرج که در باغستان، ورزشگاه انقلاب در حال برگزاری است، بعد از داوری هر دسته اعلام می شود. اعلام نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی به ترتیب زیر خواهد بود:

 فیزیک جوانان، فیزیک پیشکسوتان، فیزیک بزرگسالان، ماسکولار بزرگسالان، فیزیک کلاسیک پیشکسوتان، فیزیک کلاسیک بزرگسالان، پارابیلدینگ، گیمزکلاسیک جوانان، گیمزکلاسیک پیشکسوتان، گیمزکلاسیک بزرگسالان، بادی کلاسیک جوانان، بادی کلاسیک پیشکسوتان، بادی کلاسیک بزرگسالان، بادی بیلدینگ بزرگسالان، بادی بیلدینگ پیشکسوتان، بادی بیلدینگ جوانان

دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی

 

نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی کرج 1403

نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی کرج اعلام شد:

نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام کرج ۱۴۰۳

اعلام نتایج بیلدینگ جوانان

بادی بیلدینگ ۱۰۰+ کیلوگرم

  • ۱- مهران رئیسی(اردبیل)
  • ۲- مسعود قدیریان(آران بیدگل)
  • ۳- رضا بیرانوند(البرز)
  • ۴- علیرضا سیدی(مرکزی)
  • ۵- محمدعلی تمدن(فارس)
  • ۶- سروش تاج الدین(اصفهان)

** نفرات اول تا سوم +100 به مسابقات جهانی مغولستان اعزام شدند.

 

بادى بيلدينگ ١٠٠- كيلوگرم

  • ١- مجيد قره جلو(اصفهان)
  • ٢- جواد فخرى(تهران)
  • ٣- حسن پيروزمهر(تهران)
  • ٤- عليرضا حاجى زاده(مازندران)
  • ٥- وحيد على محمدى(تهران)
  • ۶- حسن اباذری(تهران)

 

اعلام نتايج بیلدینگ جوانان اوزان ٧٥، ٨٠، ٨٥، ٩٠، ٩٥ کیلوگرم :

بادی بیلدینگ ٧٥ کیلو

  • ١- مبين كريمى(مازندران)
  • ٢- اكبر شيرخانى(مازندران)
  • ٣- قاسم على بخش(اصفهان)
  • ٤- نيما جلالى(تهران)
  • ٥- ياسر كرمى(همدان)
  • ۶- رسول اسکندری(تهران)

 

بادی بیلدینگ ۸۰ کیلو

  • ۱- وحید حسینی(تهران)
  • ۲- محمد صالحی(البرز)
  • ۳- علی کاری(تهران)
  • ۴- فرهاد درخشان(آذربایجان غربی)
  • ۵- محسن امیدزاد(اصفهان)
  • ۶- میلاد نیکفر(البرز)

 

بادی بیلدینگ ۸۵ کیلو

  • ۱- یاسر بخرد(تهران)
  • ۲- مصطفی دهقان(البرز)
  • ۳- یاسر آذریان(آذربایجان غربی)
  • ۴- جلیل دشمن خیز(البرز)
  • ۵- حامد داوود آبادی(البرز)
  • ۶- محمد امیدی(تهران)

 

بادی بیلدینگ ۹۰ کیلو

  • ۱- امین روشنایی(اصفهان)
  • ۲- پیمان قدیری(البرز)
  • ۳- امیرمحمد گنجی(اصفهان)
  • ۴- اسماعیل حق شناس(مازندران)
  • ۵- صادق یوسفی(قم)
  • ۶- حامد جامه بزرگ(همدان)

 

بادی بیلدینگ ۹۵ کیلو

  • ۱- ابوالفضل صدقی(آذربایجان شرقی)
  • ۲- پژمان محمودی(مازندران)
  • ۳- وحید رعنارئوف(البرز)
  • ۴- محمدجواد منتظری(تهران)
  • ۵- بهمن میرزایی(کردستان)
  • ۶- بابم بابایی پور(همدان)

 

اعلام نتايج اوزان ۶۰، ۶۵، ۷۰ کیلوگرم بادی بیلدینگ

بادی بیلدینگ ۶۰ کیلو

  • ۱- میثم دهقان(تهران)
  • ۲- مهرشاد نیاامندانی(البرز)
  • ۳- سینا احمدی(تهران)
  • ۴- میلاد درستکار(تهران)
  • ۵- محمد جعفری(البرز)
  • ۶- حمیدرضا فرهتی(تهران)

 

بادی بیلدینگ ۶۵ کیلو

  • ۱- علیرضا محمداسدی(تهران)
  • ۲- حامد رنجبری(هرمزگان)
  • ۳- محمدصادق صوفی(مازندران)
  • ۴- عباس بخت نما(یزد)
  • ۵- مهدی پارسا(تهران)
  • ۶- سجاد حیدری(خراسان)

 

بادی بیلدینگ ۷۰ کیلو

  • ۱- اشکان قدرتی(خوزستان)
  • ۲- ابوالفضل بهزاد شفا(تهران)
  • ۳- علی فریادرس(البرز)
  • ۴- عطا شریفی(کردستان)
  • ۵- اسماعیل زارع(فارس)
  • ۶- یوسف نصیری(البرز)

 

اعلام نتايج بادی بیلدینگ جوانان و پیشکسوتان

بادى بيلدينگ جوانان

  • ۱- بهزاد رزمی(خراسان)
  • ۲- حسین صالحی(اصفهان)
  • ۳- امیرحسین غفاری(زنجان)
  • ۴- علی بختیاری(تهران)
  • ۵- محمدسبحان نظری(تهران)
  • ۶- عباس بخت نما(یزد)

 

بادی بیلدینگ‌‌ پیشکسوتان ۴۰ تا ۴۴ سال

  • ۱- ابوالفضل صدقی(آذربایجان شرقی)
  • ۲- محمدجواد منتظری(تهران)
  • ۳- بابک بابایی پور(همدان)
  • ۴- محمدکریم طباطبایی(خراسان)
  • ۵- رسول اسکندری(زنجان)
  • ۶- محمدحسین قاسمی(سمنان)

 

بادی بیلدینگ پیشکسوتان ۴۵ تا ۴۹ سال

  • ۱- رامین قلی زاده(تهران)
  • ۲- محمدرضا عبدالملکی(تهران)
  • ۳- سعید نجاران(تهران)
  • ۴- محمد محمدی(مازندران)
  • ۵- عطا شریفی(کردستان)
  • ۶- رضا دولت آبادی(تهران)

 

بادی بیلدینگ پیشکسوتان بالای ۵۰ سال

  • ۱- هادی ناظری(تهران)
  • ۲- عباس امد(تهران)
  • ۳- مسعود نیکنام(خراسان)
  • ۴- محمد صالحی(قزوین)
  • ۵- علیرضا استقامت(خوزستان)
  • ۶- علی بابایی(تهران)

اعلام نتايج فیزیک جوانان‌ و پیشکسوتان

فیزیک‌ پیشکسوتان ۴۰ تا ۴۹ سال

  • ۱- محسن رضامرادی(اصفهان)
  • ۲- حامد فتاحان(ایلام)
  • ۳- وحید یعقوبی(آذربایجان شرقی)
  • ۴- محسن غدیری(تهران)
  • ۵- بهروز حسین طلایی(همدان)
  • ۶- عادل نوعی(تهران)

 

  • فیزیک پیشکسوتان بالای ۵۰ سال
  • ۱- مرتضی ساکی(لرستان)
  • ۲- کامبیز نجف نژاد(مازندران)
  • ۳- مسعود فلاحی(تهران)

 

اعلام نتایج فیزیک جوانان

  • ۱- محمدامین‌ عظیمی(تهران)
  • ۲- عباس براتی(خوزستان)
  • ۳- فرزاد پیله‌وری(آذربایجان غربی)
  • ۴- امیرحسین رحمانی(تهران)
  • ۵- علیرضا نظرحقیقی(تهران)
  • ۶- محمدحسین ترکاشوند(تهران)

 

اعلام نتايج فيزيک بزرگسالان

دسته اول

  • ۱- حمید محمدیان(البرز)
  • ۲- عباس براتی(خوزستان)
  • ۳- احسان یارعلی(خوزستان)
  • ۴- فواد بیگی(تهران)
  • ۵- محمود زارع(تهران)
  • ۶- محمد محمودی(البرز)

 

دسته‌ دوم

  • ۱- محمد سرحانی(خوزستان)
  • ۲- حسن صفری پور(ایلام)
  • ۳- علی منتظری(کرمانشاه)
  • ۴- حامد فرجی(تهران)
  • ۵- حسین نصیراحمدی(مازندران)
  • ۶- محمدمهدی نظری(همدان)

 

دسته سوم

  • ۱- سالار هنرمند(تهران)
  • ۲- حامد دهقانی نیا(البرز)
  • ۳- محمدعلی خرازیان(تهران)
  • ۴- حمیدرضا قهرمانی(البرز)
  • ۵- علی امیری(خوزستان)
  • ۶- حسین حیدری(کرمانشاه)

 

دسته چهارم فيزيک

  • ۱- علی سیف صادقی(تهران)
  • ۲- حسین فرهنگ(تهران)
  • ۳- ساسان ابراهیم زاده(مازندران)
  • ۴- حسین استوار(فارس)
  • ۵- سیدامیرحسین مدرسی(خراسان رضوی)
  • ۶- محمد خزلی

 

دسته پنجم فیزیک

  • ۱- ابوالفضل حاجی باقر(تهران)
  • ۲- محسن عزیزی(البرز)
  • ۳- امیرحسین جعفرزاده(مازندران)
  • ۴- امیرحسین غلامی(البرز)
  • ۵- محمدامین‌ عظیمی(تهران)
  • ۶- اصغر ماهر(آذربایجان غربی)

 

اعلام نتايج فیزیک کلاسیک پیشکسوتان و بزرگسالان

فیزیک کلاسیک پیشکسوتان، ۴۰ تا ۴۹ سال

  • ۱- محمدحسين قاسمى(سمنان)
  • ٢- سعيد نجار
  • ٣- جعفر محمدزمانى(قزوين)
  • ٤- محمدباقر رفيعى(البرز)
  • ٥- سيدسالار شاهدى
  • ٦- حسين تاجيک

 

فیزیک کلاسیک، بالای ۵۰ سال

  • ۱- مسعود فلاحی(تهران)
  • ۲- حسن عربی(سمنان)

 

دسته اول فیزیک کلاسیک بزرگسالان

  • ۱- سیدمحمدحسن بهلولی(تهران)
  • ۲- ابوذر‌ میخک(البرز)
  • ۳- سیدحمیدرضا محمد(تهران)
  • ۴- صادق حاظمی پور(البرز)
  • ۵- بهزاد رزمی(خراسان رضوی)
  • ۶- حسین چهره پرداز(مازندران)

 

دسته دوم فیزیک کلاسیک بزرگسالان

  • ۱- حمید کمیزی(اراک)
  • ۲- احمد جعفری(البرز)
  • ۳- سعید سیف(همدان)
  • ۴- مجتبی وکیلی(همدان)
  • ۵- علیرضا آزاد(البرز)
  • ۶- سجاد‌ پوردهقان(البرز)

 

اعلام نتايج دسته ماسكولار

دسته اول ماسكولار

  • ۱- مهرداد زند(البرز)
  • ٢- عليرضا نيک نظر(تهران)
  • ۳- ابوالفضل شافعی(تهران)
  • ۴- علی حیدری(کرمانشاه)
  • ۵- مجید آثاری(ایلام)
  • ۶- سینا محمدی(البرز)

 

دسته دوم ماسکولار

  • ۱- اکبر بیگلری(قزوین)
  • ۲- فرهاد مینایی(کرمانشاه)
  • ۳- اوستا صادقی(البرز)
  • ۴- پیمان رجبی(همدان)
  • ۵- محمد حسین زاده(البرز)
  • ۶-ایوان خسروی(البرز)

 

اعلام نتايج گيمزكلاسيک

گیمزکلاسیک جوانان

  • ١- علی عالی پور(خوزستان)
  • ۲- دانیال عابدی(تهران)
  • ۳- محمدامین مرادی(تهران)
  • ۴- محمدباقر برجی(تهران)
  • ۵- اشکان ایل پایه(تهران)
  • ۶- اهورا خلیلی(مازندران)

 

گیمزکلاسیک پیشکسوتان

  • ۱- جمال ابراهیمی(یزد)
  • ۲- امیرحسین محمدزاده(البرز)
  • ۳- بهروز حسین طلایی(همدان)
  • ۴- مهرداد یزدانی(خوزستان)

 

گیمزکلاسیک بزرگسالان ، ۱۷۸- سانتی متر

  • ۱- علی شیالی نژاد(هرمزگان)
  • ۲- سایمون راستگو(آذربایجان غربی)
  • ۳- محمد بخشی زاده(گیلان)
  • ۴- علیرضا کریمی(تهران)
  • ۵- دانیال عابدی(تهران)
  • ۶- سعید صباحی(اصفهان)

 

گیمزکلاسیک بزرگسالان ، ۱۷۸+ سانتی متر

  • ۱- علی نوری(سیستان و بلوچستان)
  • ۲- علیرضا صادق پور(مازندران)
  • ۳- جعفر چنانی(خوزستان)
  • ۴- حامد ملک‌پور(فارس)
  • ۵- سعید عبدی(تهران)
  • ۶- سهیل شریفی(کرمانشاه)

 

اعلام نتايج پارابيلدينگ

نابينايان

  • ١- زمان فرج الله پور(مازندران)
  • ٢- حسين رضا ايرانى(تهران)

 

سندروم

  • ١- حسن تجلى(تهران)
  • ٢- امين شاه كرمى(گيلان)
  • ٣- حسين كريم زاده(تهران)

 

قطع عضو

  • ١- محمدحسن قربانى(مازندران)
  • ٢- مهدى حسن زاده(تهران)
  • ٣- محمدعلى چالكى(تهران)
  • ٤- ماشالله موسويان(اصفهان)
  • ٥- كاميار ابولفتحى(البرز)

 

پارا

  • ١- وحيد پورمرادى(البرز)
  • ٢- رضا اردشير(تهران)

 

 

اعلام نتايج بادی کلاسیک بزرگسالان

دسته اول بادی کلاسیک

  • ۱- سامان اسدی(خوزستان)
  • ۲- پوریا فسایی(تهران)
  • ۳- اشکان بختیاری(تهران)
  • ۴- علیرضا بانشی(فارس)
  • ۵- جمال محمدی(مازندران)
  • ۶-مرتضی تنگستانی(البرز)

 

دسته دوم بادی کلاسیک

  • ۱- علی مردعلی(قزوین)
  • ۲- علی صفری(لرستان)
  • ۳- میثاق حویدر سفید(خوزستان)
  • ۴- وحید سلیمان نیا(تهران)
  • ۵- حسین ذوله(کرمانشاه)
  • ۶- محمدرضا بهاری(البرز)

 

دسته سوم بادی کلاسیک

  • ۱- فرشاد عبادی(آذربایجان شرقی)
  • ۲- داریوش صادقی(خوزستان)
  • ۳- بهزاد صارم(آذربایجان غربی)
  • ۴- محمد بهاج رویی(تهران)
  • ۵- میلاد حسینی(کرمانشاه)
  • ۶- علی بن افکند(اصفهان)

 

دسته چهارم بادی کلاسیک

  • ۱- محمد یاری باران(تهران)
  • ۲- صباح جوانمردی(البرز)
  • ۳- جواد مالمیر(البرز)
  • ۴- امید محمدی(البرز)
  • ۵- حامد نوری(البرز)
  • ۶- محمد یگانه(کرمانشاه)

 

دسته پنجم بادی کلاسیک

  • ۱- قدیر اسدالله زاده(مازندران)
  • ۲- محسن کهن جامه(مازندران)
  • ۳- امیر عرب زاده(خراسان)
  • ۴- محمدامین مقدم(آذربایجان غربی)
  • ۵- سامان رحیمیان(آذربایجان غربی)
  • ۶- شهاب چراغیان(کرمانشاه)

 

بیشتر بدانید: درمان لاغری صورت بعد از رژیم در یک هفته

 

سرپرست و مسئول برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی کرج در مورد زمان برگزاری مسابقات انتخابی گفت از ساعت 9 صبح پنجشنبه ورزنکشی آغاز شد و ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 11 خرداد رقابت ها آغاز شد. این مسابقات به ترتیب در رشته های فیزیک جوانان، فیزیک پیشکسوتان، فیزیک بزرگسالان، ماسکولار بزرگسالان، فیزیک کلاسیک پیشکسوتان، فیزیک کلاسیک بزرگسالان برگزار شده است.

ایشان درباره برگزاری روز دوم مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی 1403 در کرج گفت: روز جمعه 11 خرداد ماه نیز مسابقات از ساعت 9 صبح آغاز می شود و ورزشکاران در رشته های پارابیلدینگ، گیمزکلاسیک جوانان، گیمزکلاسیک پیشکسوتان، گیمزکلاسیک بزرگسالان، بادی کلاسیک جوانان، بادی کلاسیک پیشکسوتان، بادی کلاسیک بزرگسالان، بادی بیلدینگ بزرگسالان ، بادی بیلدینگ پیشکسوتان، بادی بیلدینگ جوانان به رقابت می پردازند.

اخبار لحظه به لحظه مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی و پرورش اندام کرج، در سایت 66 مارکت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

در ادامه بخوانید: برنامه غذایی هنی رامبد برای افزایش حجم

 

عزیزان نظرات خود را در بخش دیدگاه ها در میان بگذارید و با ثبت 5 ستاره باعث دلگرمی ما شوید…

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *