مکمل بدنسازی

بی رحم ترین چربی سوز شکم و پهلو | قرص مکمل چربی سوز قوی

بهترین قرص چربی سوز شکم و پهلو در بدنسازی--min

قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو | بی رحم ترین قرص چربی سوز شکم و پهلو

در این مقاله، بی رحم ترین چربی سوز شکم و پهلو و بهترین قرص و مکمل برای چربی سوزی فوری شکم و پهلو و مواد غذایی چربی سوز را معرفی کرده ایم. اگر میخواهید بدانید قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو چیست، پیشنهاد می کنیم این مقاله را به دقت مطالعه کنید.

مکمل های چربی سوز موثر در سوزاندن چربی، به صورت عمومی در سطح بدن، از جمله شکم و پهلو عمل می کنند. اگر تمرکز شما بر روی آب کردن چربی شکم و پهلو است، لازم است همزمان با مصرف مکمل چربی سوز از حرکات ورزشی استفاده کنید. در ادامه از توضیحات تکمیلی ارائه شده است:

 

بهترین قرص مکمل چربی سوز قوی شکم و پهلو

بهترین قرص مکمل چربی سوز قوی شکم و پهلو چیست ؟ آیا مکمل های چربی سوز در کنار محرک های هورمونی برای افراد مبتدی تا حرفه ای قابل استفاده است؟ چربی سوزها از پرفروش ترین مکمل های بازار مکمل محسوب می شوند. بدنسازان مبتدی تا حرفه ای ، عموم رشته های ورزشی و افراد غیر ورزشکار در سنین مختلف در گروه مصرف کنندگان چربی سوز قرار دارند. نقش این مکمل ها در افزایش سرعت چربی سوزی چشمگیر و قابل توجه است. البته مشروط به اینکه از چربی سوزهای مناسب و اصل استفاده کنید.

وجود ترکیبات غیرمجاز و تقلبی در مکمل های چربی سوز ، در بهترین حالت تاثیری بربدن نداشته و حتی می تواند عوارضی برای بدن به همراه داشته باشد. چربی سوزهایی که توسط تولیدکنندگان معتبر توزیع میشود، در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته و تاثیرات مفیدی بر بدن و افزایش سرعت متابولیسم دارد.

بنابراین با تهیه بهترین مکمل چربی سوز بدنسازی اصل می توانید با خیالی آسوده چربی سوزی کنید. پیش از مصرف لازم است از مشاوره پزشک یا متخصص آگاه استفاده کنید. میزان مصرف و نوع چری سوز مصرفی برای افراد مختلف متفاوت است.

نکته مهم در مصرف چربی سوزها

نکته مهم در مصرف چربی سوزها این است که لازم است ، به مرور از چربی سوزهای قوی تر با ترکیبات متفاوت استفاده کنید. زیرا بدن به تدریج به ترکیبات موجود عادت می کند و سرعت چربی سوزی کاهش میابد. برای تسهیل فرایند چربی سوزی خصوصا در ناحیه شکم و پهلو مصرف مکمل چربی سوز، انتخابی مناسب محسوب می شود.

بدن نبایست به ترکیبات یک مکمل چربی سوز عادت کند، بنابراین تغییر نوع چربی سوز و یا انتخاب دو یا چند مکمل با ترکیبات مختلف ، موجب افزایش سرعت چربی سوزی می شود.

 

بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو-1

 

نحوه انتخاب بهترین چربی سوز شکم و پهلو بدنسازی

انتخاب بهترین مکمل چربی سوز بدنسازی با توجه به نیاز بدن در زمان های مختلف تعیین می شود، بنابراین به نکات زیر توجه داشته باشید. در ادامه تاثیر هر یک از چربی سوزها در فرایند چربی سوز قوی شکم شرح داده شده است:

 

کافئین مکمل چربی سوز برای آزاد کردن چربی 

چربی ها در زیر پوست ذخیره می شوند و باعث ایجاد پیری زودرس می شوند. اگر مایل به آزاد کردن چربی هستید و میخواهید چربی ها را به عنوان سوخت بدن استفاده کنید ، کافئین را به خاطر داشته باشید. به همین دلیل پیش از مصرف تمرینات ورزشی مصرف کافئین توصیه می شود. در طول روز نیز مصرف این مکمل به تسهیل چربی سوزی کمک خواهد کرد.

 

ال کارنتین مکمل چربی سوز برای انتقال چربی

بعد از مصرف کافئین برای مصرف چربی آزاد شده به عنوان سوخت بدن، لازم است آنها را به درون سلول ها هدایت کرد. برای اینکار نیاز به مصرف ال کارنتین خواهید داشت. ال کارنتین مکمل چربی سوزی است که به صورت مایع و قرص مصرف می شود و موجب تسهیل فرایند مذکور می شود.

 

چای سبز برای سوزاندن چربی در سلول

بعد از مصرف ال کارنتین و هدایت چربی ها به سلول لازم است این میزان چربی وارد شده برای سوخت بدن مورد استفاده قرار بگیرد. برای اینکار می توانید از چای سبز یا مصرف مکمل کافئین در طول روز استفاده کنید.

 

مکمل سی ال ای- CLA ، برای حذف چربی در خون

مکمل سی ال ای به کنترل آنزیم LPL و ازبین بردن چربی انباشه شده در خون کمک میکند. علاوه براین CLA به ریکاوری و حفاظت از بافت عضله در زمان چربی سوزی کمک میکند. لازم است در حین چربی سوزی از عضلات خود حفاظت کنید. این مکمل به افزایش تجزیه چربی در سلول های چربی کمک می کند.

 

امگا3 موثر در دوره چربی سوزی

امگا3 یا روغن ماهی به صورت محلول در چربی جذب می شود. مطالعات و تحقیقات گسترده در زمینه چربی سوزی در ورزش هایی نظیر بدنسازی حرفه ای نشان داده است، که برخلاف تصور عموم، امگا 3 به کاهش انباشت چربی در بدن کمک میکند. بنابراین مصرف امگا3 در دوره چربی سوزی ضروری محسوب می شود.

 

بهترین چربی سوز با ترکیبات قوی 

برای ادامه فرایند چربی سوزی سریع در بدن نیاز به مصرف چربی سوزهای قوی تر با ترکیبات متنوع و مختلف خواهید داشت. اغلب بدنسازان حرفه ای با مصرف دو یا چند مکمل چربی سوز به صورت همزمان، سرعت چربی سوزی را در بدن افزایش می دهند.

از بهترین چربی سوزهای پرطرفدار در میان مصرف کنندگان می توان به انواع لیپوها، ادیوس، هیدروکسی کات و … اشاره کرد. به عنوان مثال، قرص لیپو سیکس، به عنوان بی رحم ترین قرص چربی سوز شکم و پهلو بدون عوارض شناخته می شود.

بدن نبایست به ترکیبات یک مکمل چربی سوز عادت کند، بنابراین تغییر نوع چربی سوز و یا انتخاب دو یا چند مکمل با ترکیبات مختلف ، موجب افزایش سرعت چربی سوزی خواهد شد.

معرفی بهترین مکمل چربی سوز

بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو-1

میزان تاثیر بهترین مکمل چربی سوز 

میزان تاثیر بهترین مکمل چربی سوز بر بدن نیز بستگی به سایر عوامل موثر بر افزایش متابولیسم دارد. به این معنی که برای کاهش وزن و چربی سوزی شکم و پهلو لازم است از برنامه غذایی صحیح و اصولی پیروی کنید. میزان و ساعت خواب در چربی سوزی موثر است. توجه داشته باشید که استرس و کم خوابی به تشکیل لایه های چربی در زیر پوست منجر می شود. همچنین تاثیر چربی سوزها همراه با ورزش بیشتر خواهد بود.

  • آیا تاثیر چربی سوزها موقت است؟

تاثیر چربی سوزها دائمی است، البته تا زمانی که موارد بالا را در نظر داشته باشید. هر زمان مصرف چربی سوز را متوقف کرده و رو به مصرف فست فودها و … بیاورید، باید منتظر بازگشت چربی به بدن خود باشید.

  • چربی سوزها اشتها را کاهش می دهند؟

برای کاهش اشتها میتوانید از مکمل های چربی سوز که علاوه بر چربی سوزی به کاهش اشتها نیز کمک میکند نظیر (Reductil -ریداکتیل) استفاده کنید.

بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو-1

خرید بهترین قرص چربی سوز

برای خرید بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو و کل بدن می توانید وارد فروشگاه آنلاین 66 مارکت شوید. برای ورود لینک زیر را انتخاب نمایید:

 

 

ورود به فروشگاه آنلاین 66 مارکت

 

معمولا افراد برای انتخاب بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو با سوالاتی نظیر موارد زیر روبرو می شوند، به همین منظور قصد داریم در این مقاله پاسخ این سوالات را داده و راهنمای مصرف کنندگان برای انتخاب مکمل های چربی سوز باشیم:

بهترین چربی سوز کدام است؟

چربی شکم و پهلو با چربی سوز از بین می رود؟

طور باید تاثیر چربی سوز را بدن افزایش داد؟

آیا قرص های چربی سوز مضر هستند؟

قوی ترین چربی سوز برای آب کردن سریع چربی شکم و پهلو چیست؟

و…

 

مواد غذایی چربی سوز

چربی سوز ترین مواد غذایی کدامند ؟

در ادامه این مطلب به معرفی برخی از چربی سوز ترین مواد می‌پردازیم.

چای سبز

یکی از چربی سوز ترین ماده‌ های دنیا چای سبز است. چای سبز حاوی ماده ای به نام اپیگالوکتشین‌گالات است که این ماده نوعی آنتی اکسیدان است. این آنتی اکسیدان به بدن کمک می‌کند تا به طور بهتری از هورمون طبیعی و ناقل عصبی نوراپی نفرین استفاده کند. فرستادن پیام برای سوزاندن سلول‌های چربی و انرژی ذخیره شده اثر اصلی است که نوراپی نفرین در متابولیسم بدن دارد.

چای سفید

چای سفید نیز از چربی سوز ترین ماده ‌های دنیا است. چای سفید با افزایش متابولیسم بدن به چربی سوزی کمک می‌کند.

ماهی

اسید چرب امگا۳ موجب افزایش متابولیسم بدن در نتیجه افزایش چربی سوزی می‌شوند. بعضی از انواع خاص از ماهی‌ها غنی از امگا۳ هستند. امگا۳ موجب چربی سوزی می‌شود و عملکردی مانند پروتئین دارد. امگا۳ علاوه بر اینکه بدن رو وادار به چربی سوزی می‌کند به کنترل اشتها در طول روز کمک می‌کند. یکی از انواع این ماهی‌ها سالمون است. مصرف سالمون موجب می‌شود تا دو ساعت پس از آن احساس سیری کنید. علاوه بر خود ماهی روغن ماهی نیز می‌تواند به چربی سوزی کمک کند. روغن ماهی ساردین و سالمون حاوی اسیدچرب امگا۳ هستند. بنابراین اگر به مصرف ماهی علاقه‌ای ندارید می‌توانید به جای آن از روغن ماهی استفاده کنید.

جو دو سر

جو دو سر یکی دیگر از چربی سوز ترین ماده ‌های دنیا است و سرشار از فیبر است. بدن برای تجزیه فیبر نیاز به انرژی دو برابر بیشتر از حالت عادی دارد و در نتیجه برای هضم فیبر کالری بیشتری را می‌سوزاند و به چربی سوزی کمک می‌کند. فیبر‌ها همچنین موجب می‌شود تا شما احساس سیری کنید و اشتهای کاذب را از بین می‌برد و از پرخوری جلوگیری می‌کند.

عدس

عدس سرشار از پروتئین است و در عین حال کمترین چربی را در بین مواد غذایی سرشار از پروتئین دارد. عدس غنی از آهن است و مصرف آن می‌تواند تا حد مناسبی از نیاز روزانه مصرف آهن را تامین کند.

لبنیات

لبنیات حاوی کلسیم هستند و این کلسیم به شکستن چربی‌ها و پیشگیری از تشکیل آن‌ها در بدن کمک می‌کند. وجود سه وعده لبنیات در رژیم غذایی روزانه می‌تواند به سوزاندن چربی‌های اضافه کمک کند. توجه کنید که بهتر است همیشه لبنیات کم‌چرب یا بدون چربی را به لبنیات پر چرب ترجیح دهید.

پنیر پارمزان

پنیر پارمزان نیز یکی دیگر از چربی سوز ترین ماده‌ های دنیا است. پنیر پامزان سرشار از کلسیم است و در عین حال کالری کمی دارد و با این ویژگی‌ها هورمون‌های چربی سوز را فعال می‌کند. پنیر پارمزان نسبت به سایر ماده‌های لبنی از پروتئین بیشتری برخوردار است و با مصرف این پنیر برای بازه زمانی طولانی‌تری احساس سیری خواهید کرد.

پودر پروتئین

پودر پروتئین حاوی برخی اسیدآمینه‌هایی است که موجب چربی سوزی و در عوض عضله سازی می‌شود. شما می‌تواتید دو قاشق چای‌خودی پودر پروتئین را به اسموتی خود اضافه کنید و از آن به عنوان یک نوشیدنی چربی سوز استفاده کنید. برای تهیه اسموتی خود بهتر است از مواد پر کالری استفادا نکنید، موادی مانند ماست، شیر کم چرب و میوه را برای تهیه اسموتی خود انتخاب کنید.

آجیل

آجیل موجب پر کردن شکم و در نتیجه احساس سیری شده و به لاغری کمک می‌کنند. آجیل نسبت به برنج موجب سیری بیشتری می‌شود. طبق مطالعات خوردن ۲۴ عدد بادام در روز، بدون رساندن کالری بیش از حد به بدن موجب رفع گرسنگی می‌شود.

کره بادام زمینی

کره بادام زمینی با داشتن نیاسین موجب فعال نگه‌داشتن سیستم هاضمه شده و مانع نفخ شکم می‌شود. در مصرف کره بادام زمینی زیاده‌روی نکنید زیرا چربی بالایی دارد.

شکلات تلخ

شکلات تلخ یکی دیگر از چربی سوز ترین ماده‌ های دنیا است. “روی ” موجب افزایش گردش هورمون لپتین که به تنظیم میزان مصرف انرژی، اشتها و ذخیره چربی کمک می‌کند، می‌شود و از این طریق باعث سوختن چربی‌های شکم می‌شود.

سرکه سیب

اسید استیک ‌می‌تواند پروتئین‌هایی تولید کند که موجب سوختن چربی‌ها شود. مصرف روزانه یک یا دو قاشق سرکه سیب به مدت دو ماه می‌تواند موجب کاهش قابل توجهی از چربی بدن به خصوص چربی دور شکم می‌شود.

آب لیمو

آب لیمو یکی از قوی ترین چربی سوز‌ها است و می‌تواند کالری‌های اضافی موجود در بدن را ازبین ببرد. با افزودن آبلیمو به آب و نوشیدن این ترکیب باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن در نتیمه چربی سوزی می‌شوید.

تخم مرغ

یکی از ویتامین‌هایی که بدن برای سوزاندن چربی به آن نیاز دارد ویتامین B12 است. تخم مرغ دارای ویتامینB12  است. مصرف تخم مرغ در وعده صبحانه به جای شیرینی به کاهش وزن کمک می‌کند. افرادی که مشکل کلسترول خون دارند برای مصرف تخم مرغ با پزشک خود باید مشورت کنند.

لوبیای سفید

این لوبیا حاوی نوعی فیبر خاص است که مقاومت در برابر هضم دارد و با کند کردن هضم موجب افزایش مصرف کالری در بدن شده و از این طریق به کاهش وزن کمک می‌کند. مصرف نصف فنجان از لوبیای سفید روزانه برای سوزاندن چربی شکم توصیه می‌شود.

چربی سوزترین میوه‌ ها

سیب

سیب هم یکی از چربی سوز‌ترین ماده‌ های دنیا است و غنی از آنتی اکسیدان‌ها است و به همین علت باعث بهبود جریان خون و کمک به ساختن ماهیچه‌ها و عضلات سالم‌تر و قوی‌تر می‌شود. علاوه بر آن کالری سیب کم است و کالری یک سیب متوسط معادل ۸۰ است. سیب‌های تیره‌تر از آنتی اکسیدان بیشتری برخودار هستند و چربی سوزی بیشتری می‌کنند.

گریپ فروت

گریپ فروت برای حل کردن چربی و کلسترول به بدن کمک می‌کند و همچنین از سخت شدن رگ‌های قلب جلوگیری می‌کند. نصف گریپ فروت به همراه یک فنجان قهوه از بهترین صبحانه‌ های چربی سوز است.

خیار

این میوه سرشار از فیبر، مواد معدنی و ویتانین است که در چربی سوزی و کاهش وزن نقش دارد. کالری خیار بسیار کم است و می‌تواند روشی موثر و سالم برای کاهش وزن باشد.

آووکادو

یکی دیگر از چربی سوزترین ناده‌های دنیا آووکادو است. آووکادو دارای فیبر فراوان و اسید‌های چرب غیر اشباع چند پیوندی لست و با داشتن این ویژگی‌ها موجب چربی سوزی می‌شود.  مصرف آووکادو موجب پیشگیری از گرسنگی کرده و همچنین مانع انباشته شدن چربی می‌شود.

هندوانه

هندوانه کالری بسیار کمی دارد و ۹۱ درصد آن را آب تشکیل داده است بنابراین اگر پیش از وعده غذایی خود هندوانه بخورید بدون وارد کردن کالری بالا به بدن خود حجم بالایی از معده خود را پر کرده اید. هندوانه موجب احساس سیری در شما می‌شود و با داشتن عناصری مانند پتاسیم و منیزیم و ویتامین هایی از جمله B6، B1 و C برای قرار گرفتن در رژیم غذایی سالم و کم کالری مفید است. بنابراین هندوانه نیز یکی دیگر از چربی سوزترین ماده‌ های دنیا است. هندوانه برای چربی سوزی شکم و پهلو بسیار مناسب است

تمشک

آنتی اکسیدان‌ها به از بین رفتن چربی در ناحیه شکم کمک می‌کنند. تمشک سرشار از آنتی اکسیدان‌ها است. این ماده همچنین موجب عضله سازی شده و عضله را جایگزین چربی می‌کند.

آناناس

با کمک آنزیم بروملین خود پروتئین را سوزانده و از این طریق به چربی سوزی شکم کمک می‌کند.

آلبالو

آلبالو دارای دو آنتی اکسیدان به نام‌های آنتوسیانین و کوئرستین  است و همجنین حاوی فیبر، ویتامین C، کاروتنوئیدها و ملاتونین است که این میوه را به یکی از چربی سوز‌ ترین ماده‌ های دنیا تبدیل می‌کند.

انار

انار نیز حاوی آنتی اکسیدان‌ها است و به چربی سوزی کمک می‌کند. از طرفی دیگر انار موجب کاهش اشتها می‌شود بنابراین می‌تواتید میوه انار را به سالاد تود اضافه کنید یا از آب انار به عنوان نوشیدنی قبل از صرف غذا استفاده کنید.

سبزیجات چربی سوز

اسفناج

اسفناج موجب کاهش اشتها شده و چربی سوزی و کالری سوزی کمک می‌کند. اسفناج دارای آهن، ویتانین A و فولات است.

کدو سبز

کدو سبز سرشار از فیبر و ویتامین‌های مفید برای بدن است. کالری کدو سبز بسیار کم است و به چربی سوزی کمک می‌کند.

کرفس

 کالری کرفس بسیار کم است و در عین حال غنی از فیبر است و حاوی کلسیم و ویتامین C است که این سبزی را به یکی از چربی سوز ترین ماده‌ های دنیا تبدیل کرده است. از کرفس در تهیه سوپ و سالاد می‌توانید استفاده کنید. همجنین با نشیدن نصف لیوان تب کرفس قبل از وعده نهار یا شام به شست و شوی دستگاه گوارش کمک می‌کند.

سیر

سیر حاوی ماده‌ای به نام آلیسین است که طبق تحقیقات مشاهده شده است که این ماده آیسین موجب چربی سوزی و کاهش اشتها می‌گردد. درنتیجه سیر به از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو کمک می‌کند.

گل کلم

گل کلم حاوی مقادیر بالای فیبر و ویتامین B است که موجب سیری می‌شود. قند موجود در گل کلم نزدیک به صفر است و به کاهش وزن و چربی سوزی کمک می‌کند.

هویج

هویج سرشار از فیبر و بتاکاروتن است که فیبر موجود در آن هویج را به یکی از مهم ترین ماده ‌های چربی سوز برای از بین بردن چربی شکم تبدیل کرده است.

گوجه فرنگی

کالری یک عدد گوجه فرنگی بزرگ ۳۳ است. گوجه فرنگی دارای ترکیبی به نام 9-oxo-ODA است که به کاهش چربی خون درنتیجه کاهش چربی شکم کمک می‌کند.

ترب

با داشتن مقادیر بسیار بالایی از فیبر موجب مهار اشتها کاذب شده و فرد به سرعت احساس سیری می‌کند. ترب همچنین موجب افزایش سوخت و ساز بدن شده و به چربی سوزی کمک می‌کند.

ادویه ‌های چربی سوز

دارچین

این ادویه بسیار گرم موجب افزایش متابولیسم بدن می‌شود. دارچین حاوی آنتی اکسیدانی قوی به نام پلی فنول است و موجب افزایش،حساسیت به انسولین می‌شود. در بین ادویه‌ها موثرترین ادویه برای از بین بدن چربی‌های دور شکم دارچین است. بنابراین دارچین نیز یکی از چربی سوز ترین ماده‌ های دنیا است.

زردچوبه

زردچوبه دارای ماده‌ای فعال به نام کورکامین است که موجب چربی سوزی می‌شود.

فلفل قرمز

فلفل قرمز حاوی ماده‌ای به نام کپسایسین است که این ماده کپسایسین با گرم کردن بدن شما موجب سوزاندن کالری اضافه می‌شود. با افزودن فلفل قرمز به غذاهایی مانند سوپ، سس، خورش و سایر غذاها می‌توانید باعث افزایش چربی ‌سوزی رژیم غذایی خود شوید. برای چربی سوزی به ویتامین C است و فلفل قرمز سرشار از ویتامین C است.

شما عزیزان می توانید نظرات و سوالات خود در زمینه موارد ذکر شده و بهترین مکمل چربی سوز بدنسازی در این مقاله را به (صورت کامنت-دیدگاه) با کارشناسان و بازدید کنندگان عزیز مطرح نمایید:

4.6/5 - (15 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *