66 مارکت امکان خرید اینترنتی و دریافت آسان برای تمامی مصرف کنندگان سراسر کشور فراهم کرده است. متقاضیان با ثبت سفارش در فروشگاه آنلاین 66 مارکت درخواست خرید خود را ثبت نمایند.

 

کلیات :

کلیه خریداران  فروشگاه 66 مارکت ملزم به رعایت کامل قوانین و مقررات خرید فروشگاه آنلاین 66 مارکت می باشند که در این صفحه شرح داده شده است. این شرایط جامع و کامل نبوده و این فروشگاه حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت رسمی خود با آدرس 66-market.com برای خود محفوظ  می دارد.

✔️ این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

✔️ کپی مطلب از این وب سایت ممنوع است.

✔️ سوالات کاربران که مرتبط با مطالب این سایت، پاسخ داده می شود و نظرات منتشر می شوند.

✔️ علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را  ویرایش ، حذف و تایید کند وظیفه اصلی  این کار بر عهده خود عضو می باشد.

✔️ مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد، همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.

✔️ در بخش همکاری فروش و کسب درآمد از 66 مارکت بررسی های لازم از سوی مدیر سایت انجام می شود.

✔️ ثبت نام هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.

✔️ توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

✔️ تمام مطالب ارائه شده در فروشگاه 66 مارکت جنبه آموزشی و رفع مشکلات کاربران را داشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی از آنها ندارد و مسئولیت آن بر عهده استفاده کننده می باشد.

✔️اجازه هیچگونه دخل و تصرف، کپی برداری مطالب امکانپذیر نیست و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

ضمن خرید محصول/کالا :

خریدارن فروشگاه 66 مارکت لازم است اطلاعات صحیح در اختیار فروشگاه قرار دهند. زیرا  تنها راه  برای برقراری ارتباط با خریدارن ازطریق  اطلاعات ارائه شده توسط مشترک می باشد. در صورتی که اطلاعات صحیح به هنگام خرید وارد نکنند یا فروشگاه 66 مارکت شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن اطلاعت داشته باشد، فروشگاه به صلاحدید خود مجاز خواهد بود فرایند خدمات خرید را قطع و حساب وی را مسدود نماید و همچنین مسئولیت تمام عواقب احتمالی بوجود آمده ناشی از این عمل بر عهده خود خریداران می باشد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه فروشگاه نمی باشد.

✔️ فروشگاه 66 مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه و میزان مصرف و پیشنهاد مصرف انواع مکمل به مصرف کنندگان ندارد. اجازه انتخاب و مصرف در اختیار مصرف کنندگان است.

✔️ فروشنده دستور مقدار دوز مصرفی مکمل به مصرف کنندگان را تجویز نمیکند، بلکه دستور مصرف پیشنهادی تولید کننده را برای کسب اطلاعات بیشتر، اعلام می نماید. لازم است میزان و دوز مصرف، از طریق مشاوره با پزشک یا مربی تشخیص داده شود.

✔️ مشاوره با کارشناسان 66 مارکت صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر می باشد. انتخاب و تصمیم گیری برای انتخاب نوع محصولات برعهده خریدار است.

✔️ با توجه به ماهیت محصولات با پک بسته بندی و پلمپ بهداشتی محصول، امکان بازگرداندن وجه پرداختی و محصول باز شده به هیچ عنوان وجود ندارد.

✔️ امکان تعویض مکمل با مکمل دیگر بعد از ارسال سفارش وجود ندارد. بنابراین در انتخاب خود در زمان خرید دقت کنید. علاوه براین در فروشگاه 66 مارکت توضیحات مفیدی در زمینه نوع تاثیرگذاری هر مکمل برای افزایش و کاهش وزن و … ارائه شده است.

محرمانه بودن اطلاعات کاربری :

✔️ فروشگاه 66 مارکت متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی کاربران، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.

✔️ کاربران وظیفه محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را دارد ، مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب کاربری انجام گیرد به عهده خود مشترک است.

✔️بدیهی است فروشگاه 66 مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه زیانی که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب کاربری خریداران با و یا بدون اطلاع خریدار انجام شده نمی پذیرد و مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به فروشگاه یا دیگر خریداران که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور خریداری  بوده به عهده خریدار می باشد.

فروشگاه 66 مارکت از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب کاربری با و یا بدون اجازه کاربری خودداری می کند.

 

پشتیبانی و تیکت :

✔️ نحوه ارتباط فروشگاه با خریداران  به وسیله ایمیل و اطلاعات تماس آنها می باشد که توسط خود خریداران در هنگام خرید وارد شده است ، خریداران  میباست با قرار دادن ایمیل فروشگاه به آدرس info@66-market.com در لیست سفید ایمیل خود ، از انتقال پیام های ارسالی به قسمت اسپم ایمیل خود جلوگیری کنند ، بدیهی است مسئولیت عدم مشاهده اطلاعیه ها و اخطاریه های ارسال شده بر عهده خود خریدار می باشد.

✔️ در صورتیکه کاربری اقدام به فحاشی و ناسزای به فروشگاه 66 مارکت و یا هر یک از کارکنان آن بنماید وبسایت مجاز است ، حساب کاربری کاربر را بطور کامل مسدود کند. مبلغ خریداری شده توسط کاربر عودت نخواهد شد.

✔️ تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها از طریق سیستم تیکت یا تماس با ما وبسایت پیگیری نمایند و همچنین کاربر متعهد می شود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.

✔️ کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید. در غیراین صورت پیگیری نخواهد شد.

✔️ کاربران میباست تا دریافت پاسخ از جانب پشتیبانی منتظر بمانند و از زدن تیکت و یا پاسخ های مکرر خوداری کنند .

✔️ کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورها وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.

✔️ پیش از مصرف مکمل با پزشک و یا متخصص مشورت نمایید. نوع مکمل و محصولات مصرفی و میزان مصرف برای هر شخص متفاوت است. تجویز و پیشنهاد مصرف دارو یا مکمل برای هر شخص از سوی 66 مارکت انجام نمی شود.

✔️ پیش از ثبت سفارش، از تعداد محصول انتخاب شده، نوع محصول و … اطمینان حاصل فرمایید. بعد از اتمام مراحل خرید مبلغ واریز شده عودت داده نمی شود.

✔️ به فرایند خرید دقت داشته باشید برخی از کاربران یک سفارش خرید را از طریق تکرار ، دوبار و یا بیشتر ثبت می کنند. تعداد نهایی سفارش های ثبت شده برای شما ارسال و به حسابتان منظور می شود.

✔️ قابل ذکر است پشتیبانی فرایند ارسال محصولات و … به صورت لحظه ای نبوده و کارشناسان ما برای پاسخگویی به تیکت های احتمالی شما تا ۴۸ ساعت در روزهای غیر تعطیل فرصت دارند. لذا پس از ثبت تیکت در سیستم پشتیبانی شکیبا باشید و از ثبت تیکت های متعدد خودداری کنید.

 

موارد مشمول توجه ویژه کاربران :

✔️ در انتخاب محصول (مکمل و …) دقت نمایید, هزینه به هیچ عنوان استرداد نخواهد شد.

✔️ محصولات بسته بندی شده ارسال می شود. به طور کلی محصولات خریداری شده خصوصا بعد از بازکردن بسته بندی قابل عودت نمیباشد.

✔️ هزینه هر محصول در داخل همان صفحه برای هر محصول درج شده است.

✔️ تخفیفات و بروز رسانی های قیمت برای خریداران قبلی ارسال خواهد شد. ( در بخش حساب کاربری بعد از بروز رسانی قابل دانلود می باشد )

✔️ امکان مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درمورد محصولات از طریق نوشتن نظرات، ارسال تیکت و تماس و چت با کارشناسان فراهم شده است.

✔️ جهت همکاری فروش و کسب درآمد از 66 مارکت به بخش کسب درآمد از 66 مارکت مراجعه کنید.

لطفا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر به خریداران و بازدیدکنندگان گرامی همچنین جلب رضایت شما عزیزان، همراهی فرمایید.