مستر المپیا

فیلم مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2022 (از فیتنس تا بیلدینگ)

فیلم مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2022

در این خبر ورزشی، می توانید فیلم مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2022 (از فیتنس تا بیلدینگ) را مشاهده کنید. فیلم مستر المپیا 2022 ، از برگزاری مسابقه جذاب و پرطرفدار جهانی است، که با حضور سه قهرمان دوره های پیشین Mr. Olympia (بیگ رامی، براندون کوری، هادی چوپان) در آذر ماه 1401 برگزار می شود.

در این صفحه فیلم مسابقه بدنسازی مستر المپیا 2022 و سال قبل را برای مقایسه منتشر کرده ایم. ترجمه متن دوبله فارسی فیلم مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2022 را در مرحله مقدماتی و مرحله فینال انتخاب نفرات برنده مسابقه در اختیار علاقمندان قرار داده ایم. همچنین صحنه های از فیلم رقابت مرحله مقدماتی و فیلم فیگورگیری در مستر المپیا 2022 هادی چوپان را مشاهده میکنید.

تماشای فیلم کل رشته ها در سایت 66 مارکت

اخبار مستر المپیا از طریق سایت 66 مارکت اطلاع رسانی می شود

پیشنهاد می کنیم این گزارش خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

گزارش اخبار مستر المپیا 2023

فیلم مسابقه بدنسازی مستر المپیا 2022

فیلم مسابقه بدنسازی مستر المپیا 2022، شامل فیلم مسابقات بادی بیلدینگ، فیزیک کلاسیک، فیزیک مردان، فیتنس و … در مستر المپیا لاس وگاس است.

فیلم ویدئویی

کنفرانس خبری مستر المپیا 2022- هادی چوپان

حدود ساعت 12 شب، در تاریخ 26 آذر ماه 1401 (جمعه)، کنفرانس مستر المپیا با حضور هادی چوپان آغاز شد. برای مشاهده فیلم می توانید روی کادر فیلم کلیک کنید:

هادی چوپان گفت: من برای چهارمین تونستم در مستر المپیا باشم و هر سال بهتر از سال قبل میام، من تهدیدی جدی برای همشون هستم، ترسی ندارم چه کسی هست، چه کسی نیست من بهتر از هر سالم هستم.

ادامه فیلم کنفرانس خبری مستر المپیا 2022


مرحله مقدماتی مسابقه 220 پوند مستر المپیا 2022

می توانید برای تماشای فیلم مرحله مقدماتی 220پوند مستر المپیا 2022 در تاریخ 26آذر ماه (جمعه) روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

فیلم کامل مسابقه 212 پوند مستر المپیا 2022

مرحله فینال مسابقه 220 پوند مستر المپیا 220

فیلم کامل مرحله نهایی و اعلام نتایج دسته 212 پوند: برای مشاهده فیلم مرحله فینال 220 پوند مستر المپیا 220 روی کادر فیلم کلیک کنید:

 


مرحله مقدماتی دسته اپن مستر المپیا 2022

تا لحظاتی دیگر فیلم مرحله مقدماتی مسترالمپیا 2022 دسته اپن در دو مرحله فیلم کوتاه و فیلم بلند، همینجا در سایت 66 مارکت پخش میشود:

فیلم کوتاه:

 

 

فیلم بلند: 

 

 

مرحله فینال دسته اپن مستر المپیا 2022

به زودی مرحله فینال در سایت 66 مارکت پخش می شود.

نتایج دسته اپن اعلام شد:

بیگ رامی پنجم شد. برندون کوری چهارم شد. نیک واکر سوم شد. هادی چوپان اول شد درک دوم شد. شاگران هنی رامبد نفرات و اول و دوم شدند. 

فیلم اعلام نفرات برنده در فینال اپن مستر المپیا 2022

فیلم مرحله فینال اپن و نتایج مستر المپیا ۲۰۲۲ مربوط به فینال اپن مستر المپیا 2022 به همراه لحظه اعلام نفرات برنده و صحبت های هادی چوپان است. برای مشاهده روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

 

فیلم مرحله فینال اپن مستر المپیا 2022

این فیلم مربوط به بخش اول مرحله فینال اپن و قبل از اعلام نتایج برنده ها است:

 

 

 


هادی چوپان مستر المپیا 2022

 


جالب است بدانید:  زندگینامه هادی چوپان (کلیک کنید)


 

فیلم فیگور گیری هادی چوپان در مسترالمپیا

فیلم فیگورگیری هادی چوپان در مسترالمپیا 2022 :

برای مشاهده فیلم فیگور هادی چوپان در مستر المپیا 2022 روی کادر فیلم کلیک نمایید. فیلم فیگور هادی چوپان به صورت اختصاصی بر روی استیج مسابقه مستر المپیا دسته اپن است:

 

فیلم قهرمان مردمی مستر المپیا 2022

برای مشاهده فیلم قهرمان مردمی مستر المپیا 2022 روی کادر فیلم کلیک کنید:

 


بیشتر بدانید: زمان مستر المپیا

تاریخ و زمان برگزرای مسابقات مستر المپیا 2022 


فیلم مستر المپیا 2021، فیلم مسابقه بدنسازی مستر المپیا 2022، فیلم مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2022، فیلم مسابقات پرورش اندام مستر المپیا 2022، فیلم مستر المپیا بدنسازی، فیلم مسابقات بادی بیلدینگ، فیزیک، فیتنس و … مستر المپیا

 

فیلم فینال مستر المپیا 2022 در همه رشته ها 

فیلم فینال 220 پوند مستر المپیا

فیلم کامل مرحله نهایی و اعلام نتایج دسته 212 پوند: برای مشاهده فیلم مرحله فینال 220 پوند مستر المپیا 220 روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

 

 

فیلم رشته فیزیک مستر المپیا

فیلم شامل دو قسمت فیگورگیری بخش فینال و فیلم لحظه اعلام نتایج است:

فیلم مرحله فینال فیزیک مستر المپیا 2022

 

فیلم اعلام نتایج فیزیک مستر المپیا 2022

 

فیلم فینال کلاسیک مستر المپیا

برای مشاهده فیلم کامل مرحله نهایی فیزیک کلاسیک مستر المپیا 2022 روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

تفسیر فیلم مسابقات پرورش اندام مستر المپیا 2022

یکی از جالب ترین بخش های مسابقات مستر المپیا که در هر سال برگزار می شود، تفسیر و تماشای فیلم مستر المپیا بدنسازی است. در این صفحه، فیلم مسابقات پرورش اندام مستر المپیا 2022 را مشاهده می کنید.

داوری مسابقات مستر المپیا با دقت و حساسیت بسیار زیاد انجام می شود تا عدالت در بالاترین سطح مسابقات جهانی بدنسازی، رعایت شود. اما منتقدان در گروه های مختلف، اعتقادات متفاوتی دارند؛ زیرا داوری مسابقات بدنسازی یک معیار منطقی و برحسب محاسبه اعداد و ارقام نیست.

حتی سلیقه داوران می تواند در اعلام نتایج موثر باشد. اما قوانین ثابت و موثر در داوری مسابقات پرورش اندام وجود دارد که شامل مسابقات مستر المپیا نیز می باشد. قوانین نظیر تورم شکم یا وجود آسیب در هر یک از عضلات شرکت کنندگان که نتیجه آن کسب امتیاز منفی یا حتی حذف شرکت کننده است.

در بسیاری مواقع، بعد از اتمام مسابقات مستر المپیا، داوری به نظر منصفانه می رسد. اما معمولا، بعد از تماشای فیلم مسابقات بدنسازی مستر المپیا، تماشاگران و صاحب نظران، پی به بی عدالتی های داوری می برند. این اشتباهات داوری ممکن است عمدی یا غیر عمد باشد. به طور مثال ممکن است داوران متوجه آسیب دیدگی در بخشی از عضلات یک شرکت کننده نشده باشند اما بعد از بازبینی فیلم مسابقات پرورش اندام مستر المپیا، به این خطا، پی ببرند. البته در این رقابت نتایج به نظر کاملا منصفانه می آید و این رقابت از بهترین و جذابت ترین مسابقات چند سال اخیر مستر المپیا بود.

می توانید ضوابط و شرایط امتیازدهی در مسابقات مستر المپیا را که داوران براساس آن، امتیازات شرکت کنندگان را ثبت می کنند را با کلیک روی لینک زیر بخوانید:


بیشتر بدانید:  نحوه امتیازدهی در مسترالمپیا

نحوه امتیاز دهی در مستر المپیا (برای انتخاب برنده) 


فیلم مسابقات بادی بیلدینگ، فیزیک، فیتنس و … مستر المپیا 2022، در این صفحه منتشر شده است. با توجه به ذهنی بودن داوری مسابقات بدنسازی و اهمیت بازبینی مجدد مسابقات، پیشنهاد می کنیم با مشاهده و تفسیر فیلم مسابقات پرورش اندام مستر المپیا 2022، نظرات تیزبینانه خود را در همین صفحه به اشتراک بگذارید. به نظر شما با توجه به تقارن و تعادل عضلات، کیفیت حجم عضلات، توده عضلانی و کات عضلات، نفرات اول تا پنجم در هر دسته به ترتیب کدامند؟

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *