مستر المپیا

شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا چیست؟

شرایط شرکت در مسابقات مستر المپیا 2022-2023

از طریق این مقاله از شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا امسال مطلع می شوید. واجدین شرایط می توانند برای ثبت نام در مسابقات بدنسازی مستر المپیا امسال اقدام نمایند. این مطلب، ترجمه شرایط اعلام شده از سوی مستر المپیای جهانی است. اگر قصد تماشا یا شرکت در بزرگترین مسابقه حرفه ای و آماتوری پرورش اندام (مستر المپیا) را دارید؛ پیشنهاد می کنیم تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید:

شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2023

شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا، شامل قوانین و ضوابط تعیین شده برای مسابقات جهانی مستر المپیا حرفه ای و آماتوری 2023 است که در این قسمت می خوانید.

شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا برای همه ورزشکاران در ایالات متحده و ورزشکاران در سراسر جهان، آزاد است. شرایط عمومی لازم برای شرکت در مستر المپیا 2023 به شرح زیر است:

همه ورزشکاران داوطلب شرکت در مستر المپیای حرفه ای باید عضویت معتبر NPC داشته باشند. یعنی برنده مسابقات معتبر NPC شده باشند و از این طریق، جواز شرکت در مستر المپیا را کسب کرده باشند.

ورزشکاران داوطلب شرکت در مستر المپیای آماتور می توانند کارت لیگ حرفه ای IFBB را از طریق مسابقات آماتور المپیا کسب کنند. کارت های حرفه ای IFBB Pro League به 3 ورزشکار برتر در هر بخش تعلق می گیرد.

 

اخبار مستر المپیا از طریق سایت 66 مارکت اطلاع رسانی می شود

پیشنهاد می کنیم این گزارش خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

گزارش اخبار مستر المپیا 2023

 

شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا برای ورزشکاران NPC ایالات متحده آمریکا:

(US NPC Athletes)

 ورزشکاران آمریکایی که در مسابقات NPC شرکت کرده اند برای شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا، باید در یکی از جایگاه های زیر رقابت کرده باشد و به عنوان قهرمانی در جایگاه یکم تا پنجم رسیده باشند.

 سال شرکت در مسابقه NPC زیر باید یکی از سالهای 2020، 2021 یا 2023 باشد:

NPC Nationals

NPC USA

Team Universe

IFBB North American Championships

Jr. National or Jr. USA Bodybuilding Championships

Teen Collegiate or Masters Nationals Bodybuilding Championships

 

اگر ورزشکار بعد از 1 ژانویه 2022 در رقابت ها شرکت کرده و در گروه “قد/ وزن” خود در کلاس “OPEN/ULIMITED” در سطح “منطقه/منطقه ای” حضور داشته، باید در گروه قد و وزن مربوطه رتبه اول یا دوم را کسب کرده باشد.

 در بخش بدنسازی بانوان آمریکایی، نیازی به مدرک نیست.

 ورزشکاران در مهلت زمان تعیین شده، برای ثبت نام اینترنتی یا حضوری اقدام کنند. (در همین صفحه زمان ثبت نام مسابقات بدنسازی مستر المپیا اعلام شده است.)

 


شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا برای ورزشکاران NPC سراسر جهان:

(NPC Worldwide Athletes)

شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا برای ورزشکاران سراسر جهان به شرح زیر است:

 ورزشکاران متقاضی از سراسر جهان باید در مسابقات NPC به مقام قهرمانی در جایگاه یکم تا پنجم رسیده باشند.

متقاضیان اگر از کشوری هستند که دارای شرایط منطقه ای است، باید الزامات منطقه ای را در کشور خود انجام دهند. اگر از کشوری هستند که نیاز منطقه ای ندارد، می توانند برای شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا اقدام کنند.

ورزشکاران در مهلت زمان تعیین شده، برای ثبت نام اینترنتی یا حضوری اقدام کنند. (در همین صفحه زمان ثبت نام مسابقات بدنسازی مستر المپیا اعلام شده است.)

شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا چیست؟

مهلت زمان ثبت نام مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2023

مهلت زمان ثبت نام مسابقات مستر المیپا محدود است و به دو روش اینترنتی و حضوری امکانپذیر است:

زمان ثبت نام اینترنتی مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2023

مهلت زمان ثبت نام اینترنتی برای شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا تا تاریخ 10 دسامبر (19 آذر ماه) در سایت مستر المپیا به نشانی mrolympia.com است.

 

زمان ثبت نام حضوری مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2023

علاوه بر ثبت نام اینترنتی، متقاضیان می توانند به صورت حضوری برای ثبت نام اقدام کنند. در حال حاضر مهلت ثبت نام به اتمام رسیده و مسابقه به زودی برگزار می شود.

ثبت نام حضوری در این تاریخ شامل پرداخت هزینه تاخیر در ثبت نام است. زمان ثبت نام حضوری در مسابقات بدنسازی مستر المپیا 2023 سه روز قبل از آغاز مسابقات است.

 


بیشتر بدانید:

 زمان مسابقات مسترالمپیا 2023 (کلیک کنید)


 

سوالات در مورد شرایط شرکت در مستر المپیا 

در این قسمت پاسخ سوالات در مورد شرایط شرکت در مستر المپیا را می خوانید:

سوال: من می خواهم برای شرکت در مستر المپیا 2023 ثبت نام کنم. چگونه و چه زمانی می توانم این کار را انجام دهم؟

پاسخ: در این مقاله، شرایط شرکت در مستر المپیا، نحوه و زمان ثبت نام شرح داده شده است. اگر واجد شرایط هستید می توانید برای ثبت نام آماتور المپیا لاس وگاس از طریق سایت مستر المپیا به نشانی mrolympia.com اقدام نمایید.

 

سوال: من در مسابقه شرکت نمی کنم و می خواهم یک بلیط برای تماشای مسابقات بدنسازی مستر المپیا آماتور و یک بلیط برای تماشای مسابقات حرفه ای مستر المپیا 2023 بخرم. چگونه و چه زمانی می توانم این کار را انجام دهم؟

پاسخ: خرید بلیط برای تماشای مسابقات بدنسازی مستر المپیا از طریق سایت https://mrolympia.com قبل از شروع مسابقه امکانپذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان خرید بلیط  تماشای مستر المپیا اینجا کلیک کنید.

 

سوال: آیا کراس اوورها واجد شرایط شرکت در مستر المپیا آماتور هستند؟

پاسخ: بله، اگر شرایط قد/وزن/سن را داشته باشید، می توانید در هر تعداد بخش/کلاس که بخواهید رقابت کنید. هزینه ثبت نام کامل برای هر کلاس/بخش اضافی که در آن ثبت نام می کنید از شما دریافت می شود.

 

 سوال : آیا برای شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا باید واجد شرایط باشم؟

پاسخ: بله در این صفحه شرایط شرکت در مسابقات بدنسازی مستر المپیا برای ورزشکاران آمریکای و سایر کشورهای سراسر جهان، به طور کامل شرح داده شده است.

 

 سوال: آیا می توانم کارت لیگ حرفه ای IFBB را از طریق مسابقات آماتور المپیا کسب کنم؟

پاسخ: بله! کارت های حرفه ای IFBB Pro League به 3 ورزشکار برتر در هر بخش تعلق می گیرد.

 

منبع :

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *