66 مارکت

66 مارکت، وب سایت رسمی معرفی بازار مکمل های ورزشی است. پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی تمامی محصولات افزایش و کاهش وزن به منظور اطلاع رسانی و آشنایی مصرف کنندگان راه اندازی شده است و فروش مکمل در این سایت انجام نمیشود. تمامی محصولات و مکمل های ورزشی کاهش و افزایش وزن، در 66 مارکت معرفی شده و به نمایش گذاشته شده است.

  • قطعا 66 مارکت قصد تجویز مکمل و محصولات چاقی و لاغری را ندارد. مصرف کنندگان بعد از مشاوره با پزشک می توانند برای تهیه محصولات مورد نیاز اقدام نمایند. 66 مارکت با راه اندازی این وب سایت در تلاش است تا فرایند انتخاب، مقایسه و تهیه مکمل های مورد نیاز مشتریان محترم را بدون حضور فیزیکی ، صرف وقت و هزینه مراجعه برای خرید ، فراهم نماید.
  • همچنین، 66 مارکت با هدف توسعه آموزش، یادگیری و جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موضوعات مرتبط با اخبار دنیای ورزش و بدنسازی، معرفی انواع مکمل های ورزشی، بهبود سلامت و … مقالات متعددی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
  • مطالب و مقالات 66 مارکت، تهیه شده و ترجمه منابع معتبر، برای کسب اطلاعات مخاطبان عزیز است. بنابراین این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شود و برای استفاده از آنها لازم است با پزشک مربوطه مشورت نمایید.

با سپاس فراوان از شما، خواهشمندیم با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، مسیر ارائه خدمات بهتر را برای 66 مارکت تسهیل نمایید.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری و توسعه فعالیت با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌ رسد. برخی از ایده‌های کنونی وب سایت 66 مارکت، نتیجه اعمال نظرات مخاطبان ما بوده است. اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.