مستر المپیا

تمرینات هادی چوپان برای مستر المپیا 2023

تمرینات هادی چوپان برای مستر المپیا 2023

در این صفحه، آخرین و جدیدترین تمرینات هادی چوپان برای مستر المپیا 2023 را با هنی رامبد مشاهده می کنید. همچنین درمورد سیستم تمرینی هادی چوپان و هنی رامبد به نام سیستم فانکشنال که سیستم تمرینی کشش فاشیا (FST-7) است شرح داده ایم.

هنی رامبد به عنوان مربی هادی چوپان و بهترین مربی دنیا در چند سال اخیر شناخته می شود. تاریخ مسابقه هادی چوپان 2023 نزدیک است و چوپان روز شنبه 13 آبان بر روی استیج مسابقه حاضر خواهد شد.

جدیدترین تمرینات هادی چوپان برای مستر المپیا 2023

جدیدترین تمرینات هادی چوپان برای مستر المپیا 2023 در آمریکا و تحت نظارت هنی رامبد است. پیشرفته ترین تمرینات هادی چوپان در آمریکا انجام شد و موجب کات بی نظیر و تاریخی او برای شرکت در این رقابت پرشور و هیجان شد.

فیلم جدیدترین تمرینات هادی چوپان را در اختیار علاقمندان قرار داده ایم، برای مشاهده تمرینات هادی چوپان برای مستر المپیا 2023 می توانید روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

مسابقه هادی چوپان 2023 در آبان ماه برگزار می شود. زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳ روز شنبه 13 آبان است. با مشاهده جدیدترین تمرینات هادی چوپان می توانید با سیستم های حرفه ای تمرینی آشنا شوید. نجوه اجرای تمرینات هادی چوپان در آمریکا می تواند یک آموزش کاربردی برای علاقمندان به بدنسازی حرفه ای باشد.

دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی


بیشتر بدانید:

 بیوگرافی هادی چوپان (کلیک کنید)


مستر المپیا ۲۰۲۳ هادی چوپان بدون حضور بیگ رامی برگزار می شود، رامی از شرکت در مسابقه انصراف داد. هادی چوپان در مستر المپیا 2023 با قدرت حاضر می شود. به زودی می توانید مسابقه هادی چوپان 2023 را در سایت 66  مارکت مشاهده کنید. غالبا سیستم تمرینات هادی چوپان برای مستر المپیا 2023 سیستم SFT- 7 back نام دارد.

سیستم تمرینی کشش فاشیا (FST-7) یک سیستم حرفه ای بدنسازی است که هنی رامبد برای رشد و پیشرفت شاگردانش از آن استفاده می کند. سیستم تمرین FST-7 برای اولین بار توسط هنی رامبد مربی ایرانی ابداع شد. 

اخبار مستر المپیا از طریق سایت 66 مارکت اطلاع رسانی می شود

پیشنهاد می کنیم این گزارش خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

گزارش اخبار مستر المپیا 2023

FST-7 به چه معناست؟

این سیستم تمرینی مخفف Fascia Stretch Training به معنی تمرین کش آمدن فاشیا است، فاشیا توری نازک بر روی عضلات است و باعث نگهداری عضلات می شود. جنس آن از فیبروپلاست و کلاژن بوده و فاشیا در حالت عادی مانع از رشد بیش از حد عضلات می شود با استفاده از این سیستم تمرینی و القا شوک به عضلات می توان این محدودیت را رفع کرد.

پمپاژ و رساندن حجم بالایی از خون و انجام کشش (فیگور) پس از هر ست باعث پاره شدن فاشیا می شود و پس از تمرین، بدنساز به مدت 24 ساعت آتی عضله سازی خواهد کرد.

در این حالت نیاز به نوشیدن آب و ریکاوری با کیفیت وجود دارد. بنابراین نباید از اهمیت تغذیه، خواب و مکمل و نوشیدن آب کافی غافل شد. آیا تا به حال از سیستم تمرینی هنی رامبد استفاده کرده اید، نظر خود را در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *