مستر المپیا

ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۳

لیست بدنسازان ایرانی مستر المپیا 2023
در این مقاله لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۳ (آبان 1402) را مشاهده می کنید. حضور بدنسازان ایرانی در مستر المپیا 2023، این فصل از مسابقات را بسیار جذاب تر و هیجان انگیز تر از سالهای گذشته کرده است. ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۳ امسال نیز ایرانیان در این رقابت حضور دارند.

لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۳

لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۳ شامل بدنسازان ایرانی در مستر المپیا هستند که در دسته ها و رشته های مختلف به رقابت می پردازند. جالب است بدانید امسال در تمام دسته ها بدنسازان ایرانی ها واجد شرایط  رقابت هستند.

اخبار مستر المپیا از طریق سایت 66 مارکت اطلاع رسانی می شود

پیشنهاد می کنیم این گزارش خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

گزارش اخبار مستر المپیا 2023

بدنسازان نماینده ایران شامل وحید بادپی، بهروز تابانی، هادی چوپان که برای پرچمداری در بزرگترین رویداد پرورش اندام دنیا قصد حضور در رقابت های مستر المپیا را داشتند، موفق به دریافت ویزا نشدند.
شرکت کنندگان مستر المپیا

نمایندگان ایران در مستر المپیا– دسته آزاد مردان

هادی چوپان از شناخته شده ترین ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۳ است که طی سالهای اخیر با کسب مدال برنز مستر المپیا 2019، مقام چهارم مستر المپیا 2020 و مقام سوم مستر المپیا 2021، کارنامه قهرمانی خود را درخشان کرده است. 

نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۳ دردسته اپن مردان :

  • هادی چوپان (ایران)
  • بهروز تابانی (ایران)

بهروز تابانی از شاگردان سابق استاد وحید اکبرزاده و هادی چوپان از شاگردان هنی رامبد، نمایندگان ایران در مستر المپیا 2023 هستند. ایرانیان مستر المپیا با ژنتیک استثنایی و زیبا در دسته وزنی آزاد با رقیبان سرسختی همچون بیگ رامی، برندون کوری، نیک واکر، ویلیام بوناک و… به رقابت می پردازند.

هادی چوپان- ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲

 


جالب است بدانید:

 زندگینامه هادی چوپان (کلیک کنید)

 


دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی

شرکت کنندگان مستر المپیا

نمایندگان ایران در مستر المپیا 212 پوندی

لیست نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۳ شامل 1 نفر شرکت کننده ایرانی است که با کسب امتیاز لازم، واجد شرایط برای رقابت در دسته وزنی 212 پوند است. حسن کلاته ایرانیدر لیست بدنسازان ایرانی در مستر المپیا با آمادگی کافی قرار دارد و واجد شرایط برای رقابت در دسته وزنی اپن مردان می باشد ولی موفق به دریافت ویزا نشد:

  • حسین کلاته (کانادا)
حضور بدنسازان ایرانی در مستر المپیا 2023 باعث شده این دوره از مسابقات پرورش اندام جهان، مانند دوره قبلی مستر المپیا برای ایرانیان جذاب باشد. علاقمندان به این ورزش، بی صبرانه منتظر رقابت ایرانی های مستر المپیا در بزرگترین مسابقه بدنسازی جهان هستند. می توان گفت ایرانی های مستر المپیا از آمادگی بسیار بالایی برخوردارند.
می توان گفت بعد از دسته اپن، دسته 212 پوند مردان با حضور ایرانی های مستر المپیا از پرطرفدارترین رقابت های این دوره است. سایر بدنسازان ایرانی در مستر المپیا ۲۰۲۳ نیز با بهترین آمادگی بدنی در استیج این رقابت ها حاضر می شوند. زمان برگزرای رقابت دسته 212 پوند پیش از دسته آزاد مردان است. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده جدول زمانبندی مسابقات مستر المپیا 2023 مقاله زیر را مشاهده کنید:

بیشتر بدانید: جدول زمانبندی مسابقات مستر المپیا 


شرکت کنندگان مستر المپیا

ایرانی های حاضر در مستر المپیا – فیزیک کلاسیک

لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۳ در دسته فیزیک کلاسیک مردان، با حضور قهرمانان ایرانی مستر المپیا شامل شرکت کننده زیر است:

  • وحید بادپی (ایران)
دسته فیزیک کلاسیک از پرطرفدارترین رشته های بدنسازی مسابقات مستر المپیا است که شرکت کنندگان را در سراسر جهان به چالش می کشد. در این دسته ایرانی های مستر المپیا با بدنهای زیبا و کلاسیک آماده درخشیدن در استیج مسابقات هستند. حضور 1 نفر شرکت کننده ایرانی به عنوان نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۳ جذابیت این دسته را دوچندان کرده است. 
شرکت کنندگان مستر المپیا

نمایندگان ایران در مستر المپیا– در فیزیک مردان

لیست شرکت کنندگان مستر المپیا 2023 دسته فیزیک مردان، بدون حضور شرکت کننده ایرانی برگزار می شود.

سال گذشته در لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۳ علاوه بر حسین کریمی، یاشار عنبری نیز واجد شرایط رقابت در دسته فیزیک مردان بودند و به عنوان یکی از  نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۳ در این رقابت حضور داشتند اکبر سرباز نیز چهره آشنا در رشته فیزیک ایران است که اخیرا به کانادا رفته او نیز امسال در این رقابت حضور ندارد.


 اخبار مستر المپیا:

نتایج کامل مستر المپیا 2022 (فینال مستر المپیا 2022 همه رشته ها)  نتایج کامل نهایی مستر المپیا (کلیک کنید)


ایرانی های حاضر در میس المپیا زنان

شرکت کنندگان ایرانی در مستر المپیا (میس المپیا) 2023، حضور ندارند.

پیش بینی قهرمانی نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۳

پیش بینی شما درباره قهرمانی نمایندگان ایران در مستر المپیا 2023 چیست؟ می توانید نظرات و تحلیل های خود را درمورد ایرانی های مستر المپیا 2023 در بخش دیدگاه ها در همین صفحه به اشتراک بگذارید.

 

4.3/5 - (27 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *