تمرین و ورزش

بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در خانه

بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در باشگاه و خانه

بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در خانه، حرکاتی ساده و موثر برای چربی سوزی شکم و پهلو است که در این مقاله از طریق تصاویر متحرک آموزش داده ایم. با استفاده از این آموزش تصویری میتوانید به سادگی چربی سوزی ، حرکات چربی سوزی شکم و پهلو را در خانه و باشگاه انجام دهید.

حرکات ورزشی برای لاغری شکم و پهلو در خانه

با استفاده از آموزش تصویری ورزش برای لاغری شکم و پهلو می توانید در خانه یا باشگاه بدون هیچ امکاناتی ورزش کرده و کاهش سایز چشمگیری داشته باشید. آب کردن شکم و پهلو سریع و تنها با ورزش های قابل اجرا در منزل و باشگاه برای تمام سنین موثر است.

1- حرکت دراز نشست رساندن دست به پا

در این حرکت شکم ، روی زمین درازکشیده و هم زمان دست ها و پاها را بالا آورده به گونه ای که با دست پاهایتان را لمس کنید.

درازنشست - بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در باشگاه و خانه

2- حرکت شکم کرانچ دوچرخه

از بهترین ورزشها برای لاغری شکم و پهلو در 28 روز حرکت شکم کرانچ دوچرخه است . زانوی راست را به قفسه آرنج دست چپ که مقابل سینه است، نزدیک کنید. همزمان پای چپ را دور نگه دارید. سپس همین حرکت را برای دست و پای مخالف انجام دهید.

حرکت شکم کرانچ دوچرخه بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در باشگاه و خانه

3- حرکت شکم پهلو، پلانگ کرانچ جانبی

این حرکت برای آب کردن چربی پهلو و شکم بسیار موثر است. در حالت دراز کشیده به پهلو بدن را از سطح زمین بلند کنید. زانو و آرنج را خم کرده و آرنج و زانو را به هم نزدیک کنید.

حرکت شکم پهلو، پلانگ کرانچ جانبی

4- حرکت شکم پهلو، چرخش روسی

بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در 28 روزاین حرکت روی آب کردن چربی های شکم پهلو و تقویت عضلات این ناحیه موثر است. میتوانید با توجه به تصویر متحرکت حرکت شکم چرخش روسی، این حرکت را به درستی اجرا کنید.

حرکت شکم پهلو، چرخش روسی

 

5- دراز نشست کف پا چسبیده به هم

روی زمین نشسته و کف پاها را بهم بچسبانید. سپس مطابق تصویر زیر به طور کامل خوابیده و بلند شوید:

دراز نشست کف پا چسبیده به هم

6- حرکت شکم کرانچ بلند

روی سطح صاف دراز بکشید و زانوها را در حالت 90درجه بالا بیاورید. سپس بدن را از زمین بلند کنید، توجه داشته باشید که برای بلند شدن به گردن خود فشار وارد نکنید و با سرشانه و کمر بلند شوید.

7- حرکت شکم پهلو – کرانچ کناری

در این حرکت، برای آب کردن چربی شکم و پهلو به حالت چرخشی پاهارا در حالت جفت و خمیده به طرفین میچرخانیم. سپس بالاتنه را به سمت بالا می آوریم.

کرانچ کناری- حرکت شکم

 

8- دراز نشست کامل

مطابق تصویر زیر با این حرکت تمام عضلات شکم را درگیر کرده و چربی سوزی کنید.

 

 

9- حرکت زیر شکم خوابیده تناوبی تک پا

در این حرکت مطابق تصویر متحرک زیر یک پا بالا و پای دیگر به موازات آن کاملا پایین می آید. کف دست ها برای حفظ تعادل و ایجاد سطح تماس بدن با کف، روی زمین قرار می گیرد.

زیرشکم خوابیده تناوبی-حرکت شکم

10- حرکت زیر شکم خوابیده با نیمکت – دراگون

همانطور که در تصویر متحرک زیر مشاهده می کنید برای اجرای این حرکت از طریق خوابیدن و نگه داشتن سطحی مانند لبه میز می توانید حرکت را با بالابردن پرشی پاها به سمت بالا اجرا کنید. برای انقباض بهتر عضله پاها را آهسته پایین بیاورید.

قرص و مکمل چربی سوزی چه تاثیری در کاهش وزن دارد؟

تاثیر مصرف قرص و مکمل های چربی سوز برای لاغری شکم و پهلو، به این صورت است که مصرف کننده طی مدت کوتاه تری قادر به کاهش وزن خواهد بود. زیرا با افزایش سرعت فرایند متابولیسم طبیعی بدن، سوختن چربی های اضافه افرایش میابد. در نتیجه سوختن این مقدار چربی در بدن انرژی ایجاد میشود. بنابراین حین مصرف چربی سوزها علاوه بر کاهش اشتها ، احساس سیری و انرژی و شادابی خواهید داشت.

 معرفی بهترین قرص چربی سوز

قوی ترین چربی سوزهای لاغری

برای لاغری و چربی سوزی سریع شکم و پهلو ، میتوانید همراه با اجرای حرکات شکم پهلو، از چربی سوزهای لاغری استفاده کنید.

لطفا نظرات و سوالات خود در زمینه موارد ذکر شده در این مقاله را به (صورت کامنت-دیدگاه) با کارشناسان و بازدید کنندگان عزیز مطرح نمایید:

بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در باشگاه و خانه

3.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *