مکمل بدنسازی

بهترین مکمل بدنسازی برای حجم

بهترین مکمل برای بدنسازی چیست-4

بهترین مکمل برای افزایش حجم در بدنسازی یا افزایش چگالی  ، لیستی از چند مکمل ضروری است که در راس آن گینرها قرار گرفته اند. در ادامه توضیحاتی مفید در زمینه انتخاب بهترین مکمل افزایش وزن مناسب بانوان و آقایان ارائه شده است. با انتخاب بهترین مکمل های افزایش وزن ، میتوانید به سرعت به افزایش حجم دلخواه خود برسید.

 یکی از مهمترین مسائلی که هر بدنساز با آن روبرو میشود، انتخاب مناسب ترین مکمل از میان برندهای موجود در بازار است. لیست مکمل های مورد نیاز برای هر فرد با هدف و شرایط فیزیکی مختلف، متفاوت خواهد بود. اولویت بندی انتخاب بهترین مکمل ها از میان انواع مکملها ، از تصمیمات مهم برای رسیدن به هدف در بدنسازی محسوب می شود.

 

بهترین مکمل بدنسازی برای مبتدیان

انتخاب بهترین مکمل بدنسازی برای مبتدیان با توجه به هدف کاهش یا افزایش وزن متفاوت است. برای افزایش حجم نیاز به دریافت کالری بالاتری از طریق تغذیه و مصرف مکمل افزایش حجم بدنسازی دارید. علاوه براین نیاز بدن هر یک از افراد، در هر دوره تغییر می کند و لازم است به فکر انتخاب لیست مناسب از مکمل های مورد نیاز خود باشید.

با شناخت تاثیر مکمل ها بر عضله سازی و چربی سوزی، میتوانید مکمل های موثر را با هزینه مناسب تهیه کنید. به طور مثال بدنسازانی که به دنبال افزایش حجم توده عضلانی هستند، می توانند با انتخاب مکمل هایی که در مقایسه با عضله سازهای گران قیمت، به صرفه تر هستند و اثرات چشمگیری بر عضله سازی دارند، استفاده نمایند؛ (نظیر زد ام ای ZMA ، مکمل تریبولوس (Tribulus Terrestris) و … ).

در راس بهترین مکمل های افزایش حجم برای مبتدیان ، گینرها قرار دارند. ترکیبات گینرها با یکدیگر متفاوت است. برخی از این مکمل ها حاوی پروتئین بیشتر نسبت به کربوهیدرات هستند.

بهترین مکمل برای افزایش حجم بدنسازی بانوان

بهترین مکمل برای افزایش حجم بدنسازی بانوان

پیشنهاد میدهیم، برای مشاهده لیستی از بهترین مکمل های عضله ساز، چربی سوز ، انرژی زا ، مکمل های افزایش حجم و … لینک های زیر را انتخاب کنید:

 معرفی بهترین مکمل انرژی زا

 معرفی بهترین مکمل برای حجم

 معرفی بهترین مکمل عضله ساز

 معرفی بهترین مکمل چربی سوز

 

لطفا نظرات و سوالات خود در زمینه بهترین مکمل افزایش حجم بدنسازی را در این صفحه با کارشناسان 66 مارکت و بازدید کنندگان عزیز مطرح نمایید.

به این صفحه امتیاز دهید

2 دیدگاه در “بهترین مکمل بدنسازی برای حجم

  1. علیرضا گفت:

    مربی باشگاه هستم، برای شاگردام چه مکمل هایی میتونم پیشنهاد بدم؟ بهترین مکمل بدنسازی برای مبتدیان، نوجوانان، افراد لاغر، بانوان، خانم ها، بهترین مکمل برای افزایش وزن و عضله سازی چی هست؟ میشه لطفا راهنماییم کنید؟

    1. 66 مارکت گفت:

      با توجه به هدف هریک از افراد، شرایط جسمانی و … مکمل های مورد نیاز متفاوته. به طور مثال پرطرفدارترین مکمل برای افزایش وزن از گروه گینرها و ایزو وی ها و … هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *