اخبار ورزشی, اخبار روزانه ورزشی

معرفی بهترین مربی بدنسازی ایران در تهران ۱۴۰۳ (بهترین در دنیا)

بهترین مربی بدنسازی تهران و ایران

در این مقاله می خوانید که بهترین مربی بدنسازی ایران در تهران و در سال 1403 کیست؟ طبق آخرین آمار و بررسی های انجام شده، بهترین مربی بدنسازی سال 1403 مشخص شد. به منظور آشنایی بیشتر با این مربی، به بررسی سوابق مربیگری، قهرمانی و مدارک مربیگری ایشان پرداخته ایم. علاوه براین فیلم مصاحبه خبرگزاری تهران، با بهترین مربی بدنسازی ایران در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

اگر به دنبال بهترین مربی بدنسازی دنیا (مسلط به زبان فارسی) و مربی حرفه ای برای تناسب اندام، آمادگی مسابقات بدنسازی و فیتنس هستید و یا می خواهید مربی بدنسازی درجه یک، برای بدنسازی فوتبال، فوتسال، تمرینات قدرتی، هوازی، والیبال و آمادگی جسمانی انتخاب کنید، این مطلب مناسب شماست.

همچنین اگر می خواهید بدانید ویژگی مربی بدنسازی خوب چیست و اینکه وظایف مربی بدنسازی خصوصی، آنلاین و مربی بدنسازی در باشگاه های ورزشی چیست؟ در همین صفحه، این وظایف و ویژگی ها را شرح داده ایم تا بدانید که چه انتظاراتی می توان از یک مربی خوب داشت. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا از نکات مهم در مورد نحوه انتخاب مربی بدنسازی حرفه ای و هزینه مربی خصوصی بدنسازی، هزینه برنامه بدنسازی و غذایی در سال 1403 مطلع شوید.

دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی

بدنسازی چیست؟

پیش از آنکه، به معرفی بهترین مربی بدنسازی تهران در ایران بپردازیم، قصد داریم توضیحی مختصر درمورد بدنسازی و انواع رشته های بدنسازی ارائه دهیم. این رشته ورزشی به داشتن اندامی زیبا کمک می کند؛ با بدنسازی می توانید بدنی ورزیده و عضلاتی قدرتمند داشته باشید. به فردی که تمرینات بدنسازی را انجام می دهد، بدنساز می گویند.

در این رشته، بدنساز می تواند با کمک مربی بدنسازی، عضلاتش را به شکل دلخواه در بیاورد و چربی های اضافه بدن را بسوزاند. ورزشکاران در سایر رشته های ورزشی نیز می توانند با کمک تمرینات بدنسازی، به آمادگی جسمانی لازم برای فعالیت در رشته ورزشی خود برسند. در واقع بدنسازی یک علم است که از تلفیق برنامه ریزی تمرینی، برنامه غذایی و سبک زندگی سالم و منظم برای رشد و بازسازی عضلات تشکیل شده است.

در بدن سازی حرفه ‌ای، بدنسازان فیگورهای معینی می گیرند و براساس این فیگورها در مسابقات، مقام کسب می کنند. معیار قهرمانی در مسابقات، تقارن عضلانی، حجم توده عضلانی، اندازه و سایز عضلات است که با فیگورها و ژست‌ها مشخص می شود. از فواید رشته بدنسازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تناسب اندام
  • قدرت بدنی بالا
  • بهبود سلامت و ایمنی بدن
  • نظم شخصی با لایف استایل ورزشی
  • افزایش تراکم استخوان
  • بهبود اعتماد به نفس

 

انواع رشته های بدنسازی

در معرفی انواع رشته های بدنسازی، باید بگوییم که بدنسازی در ابتدای پیدایش، رشته های محدودی داشته اما جالب است بدانید که طی سال های اخیر، تنوع انواع رشته های مسابقات بدنسازی افزایش یافته تا بدنسازان با هر ژنیتک و توانایی که در ساخت حجم توده های عضلانی دارند، بتوانند به صورت حرفه ای ورزش کرده و در مسابقات شرکت کنند.

در واقع انواع رشته های بدنسازی، با توجه به قالب های بدنی مختلف دسته بندی می شود. به این صورت که کمترین حجم عضلانی مورد نیاز در رشته بدنسازی، مربوط به رشته فیتنس است و بیشترین توده عضلانی مورد نیاز در بدنسازی، مربوط به رشته بیلدینگ است. به این معنی که یک بدنساز در رشته فیتنس برای اینکه به توانایی رقابت در دسته بیلدینگ برسد، لازم است حجم عضلانی خود را افزایش داده و از رشته فیتنس به ترتیب زیر به بیلدینگ برسد.

فیتنس

فیزیک

فیزیک کلاسیک (بادی کلاسیک)

بادی بیلدینگ (پرورش اندام-رقابت آزاد)

انواع رشته های بدنسازی

هر یک از این رشته های بدنسازی، در دسته و وزن های مختلف برگزار می شود، به طور مثال رشته بادی بیلدینگ در دسته های وزنی 80، 85، 95، 100 و بالای 100 کیلوگرم برگزار می شود.

مسابقات بدنسازی برای گروه های سنی، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود.

 سایر رشته های بدنسازی شامل:

پاورلیفتینگ

کراس فیت

رشته ویلچر (ویژه بدنسازان دارای معلولیت)

 

اهمیت انتخاب مربی بدنسازی حرفه ای

بدنسازی، به عنوان مادرِ تمامی رشته های ورزشی شناخته می شود؛ زیرا داشتن آمادگی جسمانی در هر رشته ورزشی از جمله بدنسازی، فوتبال، والیبال و … ضروری است. احتمالا در باشگاه های ورزشی، افرادی را دیده اید که مدتهاست تمرینات کشنده و مستمر داشته ولی پیشرفت چشمگیری ندارند؛ اغلب این افراد، بدون مربی بدنسازی یا با کمک مربی های غیر حرفه ای ورزش می کنند.

اهمیت انتخاب مربی بدنسازی حرفه ای

اینجاست که اهمیت انتخاب مربی بدنسازی حرفه ای ثابت می شود. انتخاب بهترین مربی بدنسازی، تاثیر مستقیم بر پیشرفت و رسیدن به اهداف ورزشی دارد؛ یک مربی بدنسازی حرفه ای با داشتن اطلاعات علمی ورزشی می تواند برنامه ای اصولی و حساب شده طراحی کند. به این ترتیب، ورزشکار می تواند از تلاش ها و هزینه هایی که در مسیر رسیدن به اهداف ورزشی صرف می کند، در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسد.

اما چطور می توان یک مربی بدنسازی خوب خصوصی یا آنلاین انتخاب کرد. یکی از چالش هایی که اغلب افراد با آن روبرو هستند تشخیص مربی حرفه ای است. برای انتخاب بهترین مربی بدنسازی، لازم است وظایف و ویژگی های یک مربی بدنسازی خوب را بدانید.

به همین دلیل در این مقاله، به بررسی ویژگی های یک مربی بدنسازی خوب پرداخته ایم، تا بدانید مربی چه وظایفی دارد و چطور می توان یک مربی عالی بدنسازی انتخاب کرد.

علاوه بر این، به معرفی یکی از مربیان سرشناس ایران که قهرمان مسابقات کشوری و جهانی است و به عنوان بهترین مربی بدنسازی تهران در ایران به شهرت رسیده پرداخته ایم. همچنین عملکرد این مربی بدنسازی، مدارک مربیگری، تجربه های قهرمان پروری او در رشته های بدنسازی و فیتنس، فوتبال، والیبال، فوتسال و … را به طور کامل و با جزئیات دقیق بررسی کرده ایم، تا با این مربی بدنسازی، بیشتر آشنا شوید.

بهترین مربی بدنسازی تهران کیست؟

بهترین مربی بدنسازی در ایران و بهترین مربی بدنسازی در تهران  که به عنوان برترین مربی بدنسازی آقا در تهران شناخته شده است. بهترین مربی بدنسازی جهان و بهترین مربی بدنسازی آنلاین کیست؟ بهترین مربی مسابقات بدنسازی ایران در تهران:

معرفی بهترین مربی بدنسازی تهران در ایران

در لیست اسامی بهترین مربی بدنسازی ایران، نام مربیان بدنساز همچون اکبر سرباز، بنیامین جهرمی، آبتین شکرابی و مسعود قدیریان قرار دارد. اما اگر به دنبال بهترین مربی بدنسازی ایران در تهران هستید، مشهورترین و محبوب ترین مربی بدنسازی در سال 1403، مسعود قدیریان است که قهرمان مسابقات جهانی، آسیایی و کشوری و بهترین مربی بدنسازی خصوصی و آنلاین در غرب تهران و در استان اصفهان شناخته می شود.

در ادامه از مدارک مربیگری، سوابق قهرمانی و تجربیات علمی و عملی این مربی مطلع می شوید و به این ترتیب، به بررسی علت محبوبیت او به عنوان مربی بدنسازی حرفه ای در سال 1403 می پردازیم:

هم اکنون این مربی بدنسازی آقا در تهران، به عنوان مربی خصوصی، بهترین مربی بدنسازی آنلاین، بهترین مربی مسابقات بدنسازی و مربی آمادگی جسمانی فوتبال، فوتسال، والیبال و … شناخته می شود.

این مربی، بدنسازی را از شانزده سالگی آغاز کرده و اولین مسابقه پرورش اندام وی در سال 1387 (در سن 18 سالگی) با کسب مدال طلا در مسابقات فیزیک آغاز شد.

قدیریان در مسابقات بدنسازی استان تهران و قم، حومه شهرستان‌های تهران و اصفهان ۳۲ عنوان قهرمانی با کسب مدال طلا و ۶ مقام اورال حومه دارد اما شهرت او بعد از قهرمانی در مسابقات کشوری سال ۱۳۹۹ و سال ۱۴۰۰ شروع شد. 

وی همچنین در سال ۲۰۲۱ مقام اول مسابقات گرند پریکس رومانی را کسب کرد و در اسفند ماه ۱۴۰۰ قهرمان و برنده مدال طلای مسابقات کاپ آسیایی کیش شد. پس از آن در سال 1401، مدال طلای مسابقات بادی بیلدینگ کرمانشاه با وزن مثبت 100 کیلوگرم را کسب کرد. همچنین دو مقام دوم و سوم در مسابقات آسیایی را در مسابقات پرورش اندام از آن خود کرد.

این مربی که به عنوان بهترین مربی بدنسازی تهران در ایران شناخته می شود، بدنسازی را با رشته فیزیک آغاز کرد، پس از آن با افزایش رشد عضلانی و پیشرفت چشمگیری که در بدنسازی داشت، موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات فیزیک کلاسیک شد، سپس قهرمان مسابقات بادی بیلدینگ با وزن بالای صد کیلو گرم شد و هم اکنون عضو تیم ملی بدنسازی ایران برای اعزام به مسابقات خارج از کشور است.

جالب است بدانید که تنها بدنساز ایرانی که فرایند رشد عضلانی را از فیزیک تا بادی بیلدینگ طی کرده، قدیریان است. اولین قهرمانی او در مسابقات بدنسازی در رشته فیزیک بود، سپس در رشته فیزیک کلاسیک به رقابت پرداخت، پس از آن با وزن مثبت 100 کیلوگرم در رشته بادی بیلدینگ به قهرمانی رسید.

مسعود قدیریان به عنوان بهترین مربی بدنسازی برای رشته های بدنسازی فیزیک، فیزیک کلاسیک و بادی بیلدینگ شناخته می شود؛ زیرا او تنها بدنساز ایرانی است که تجربه علمی و عملی شرکت در مسابقات رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک و بادی بیلدینگ را دارد. به همین دلیل، شاگردان متعددی در تمامی رشته های بدنسازی دارد که موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات فیتنس تا پرورش اندام شده اند.

علاوه براین، او بهترین مربی بدنسازی نچرال در ایران به شمار می رود، زیرا پیشرفت شاگردان نچرال این مربی بدنسازی که بدون استفاده از هرگونه داروهای استروئیدی، صرفا با برنامه تمرینی بدنسازی، رعایت برنامه غذایی و مصرف ویتامین، آمادگی شرکت در مسابقات بدنسازی نچرال را کسب کرده اند، قابل توجه است.

این مربی بدنسازی، پس از شرکت در کلاس های متعدد مربیگری و قبولی در آزمون ها، مدارک معتبر بین المللی مربیگری بدنسازی را کسب کرده است، همچنین دارای مدرک کارشناسی علوم تغذیه است.

هم اکنون مسعود قدیریان مدرس دوره های بین المللی آموزش مربیگری فیتنس، فیزیک و بیلدینگ است. در این دوره ها، به شرکت کنندگان مدرک معتبر بین المللی اعطا می شود.

 

دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی

 برای هماهنگی دریافت برنامه بدنسازی و مشاوره آنلاین، رزرو تمرین خصوصی و آمادگی برای مسابقات با استاد علی اجلالی، می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با پشتیبانی سایت به شماره 09364311144 تماس حاصل فرمایید.

 

فیلم ویدئویی

فیلم مصاحبه قدیریان در نمایشگاه ورزش :

فیلم زیر مربوط به مصاحبه یکی از خبرگزاری های ورزشی، به نام خبرگزاری تهران، با بهترین مربی بدنسازی ایران در تهران در زمینه برگزاری دوره های مربیگری بین المللی است، می توانید برای مشاهده، روی کادر فیلم کلیک کنید:


سوابق مربیگری بهترین مربی بدنسازی 

در جدول زیر سوابق مربیگری بهترین مربی بدنسازی (مسعود قدیریان)، را مشاهده کنید:

درجه مربی گری:  بین المللی
مدرک تحصیلی:  کارشناسی علوم تغذیه
افتخارات: 

کسب ۳۲ مدال طلا و 6 مدال اورال / رشته فیزیک، فیزیک کلاسیک و بادی بیلدینگ در مسابقات حومه تهران و قم / تا سال 1399

کسب مدال نقره / مقام دوم / وزن مثبت ۱۰۰/ مسابقات کشوری در کیش / سال 1399

کسب مدال نقره / مقام دوم / وزن مثبت ۱۰۰ / مسابقات کشوری در ارومیه / سال ۱۴۰۰

کسب مدال برنز / مقام سوم / وزن مثبت ۱۰۰ / مسابقات کشوری در تهران /سال ۱۴۰۰

کسب مدال طلا / مقام اول / وزن مثبت ۱۰۰ / مسابقات IFBB Pro گرندپریکس رومانی / سال 2021

کسب مدال طلا / مقام اول / وزن مثبت ۱۰۰ / مسابقات کاپ آسیایی در کیش / سال ۱۴۰۰

عضویت تیم ملی بدنسازی ایران در سال ۱۴۰۰

کسب مدال طلا / مقام اول / وزن مثبت ۱۰۰ / مسابقات کشوری در کرمانشاه / سال ۱۴۰۱

کسب مدال نقره و برنز / مقام دوم و سوم / وزن 100 و مثبت 100 در قرقیزستان / سال ۱۴۰۱

کسب مدال برنز / مقام سوم / وزن مثبت 100 مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی در اردبیل / مرداد سال ۱۴۰۲

کسب مدال طلا / مقام اول / وزن مثبت 100 مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی در تهران / شهریور سال ۱۴۰۲

کسب مدال نقره / مقام دوم- نائب قهرمان/ وزن مثبت 100 مسابقات جهانی اسپانیا/ آبان سال ۱۴۰۲

مدارک:

مدرک کارشناسی علوم تغذیه از دانشگاه مشهد

مدرک مربیگری از فدراسیون بدنسازی ایران

 مدرک ستون فقرات در ورزش

 مدرک مربیگری بین‌المللی از ارمنستان

 مدرک مربیگری از دبی

 مدرک مربیگری از انگلیس

  مدرک مربیگری بین‌المللی نچرال

مهارت های مربیگری:

1- پرورش اندام (در سطوح مختلف بدنسازی، فیتنس، فیزیک، فیزیک کلاسیک، کلاسیک، بیلدینگ )

2- بدنسازی رشته های ورزشی فوتبال، فوتسال، والینال، بستکتبال ،ورزش های رزمی و …

3- آمادگی جسمانی چندگانه

4- رشته های تمرینی مقاومتی

5- رشته های هوازی 

نحوه دریافت برنامه تمرينی و غذایی و مكمل :

ارسال پیام از طریق پیامک، واتساپ یا ایتا به شماره 09364311144

بهترین مربی بدنسازی برای رشته های فیتنس، فیزیک، بادی کلاسیک و بیلدینگ، مربی است که علاوه بر داشتن تجربه شخصی در کسب قهرمانی های متعدد در این رشته های ورزشی، دارای علم تئوری و تجربه عملی در پرورش شاگردانی باشد که موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات بدنسازی شده اند.

به همین دلیل می توان گفت، مسعود قدیریان بهترین مربی بدنسازی در ایران است، زیرا او بدنسازی را با وزن 65 کیلوگرم آغاز کرد و بعد از کسب مقام اول در مسابقات متعدد فیزیک و بادی کلاسیک هم اکنون با وزن 137 کیلوگرم، قهرمان مسابقات بادی بیلدینگ ایران، آسیا و جهان است.

این مربی بدنسازی، هم اکنون علاوه بر ادامه حضور بر روی استیج مسابقات پرورش اندام در حال قهرمان پروری است و تاکنون دهها نفر از شاگردان او در رشته های مختلف بدنسازی موفق به کسب مقام قهرمانی شده اند.

علاوه براین، او به عنوان بهترین مربی بدنسازی و آمادگی جسمانی برای سایر رشته های ورزشی از جمله فوتبال، شناخته می شود و تاکنون فوتبالیست های مشهوری تحت نظارت این مربی، به تمرینات بدنسازی پرداخته اند. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این مربی بدنسازی، تماشای مصاحبه او را با خبرگزاری تهران از دست ندهید:

فیلم ویدئویی

فیلم مصاحبه با بهترین مربی بدنسازی

فیلم زیر مربوط به مصاحبه یکی از خبرگزاری های ورزشی، به نام خبرگزاری تهران، با بهترین مربی بدنسازی ایران در تهران در زمینه تجربیات علمی و عملی مربیگری حرفه ای در رشته های مختلف بدنسازی است. همچنین در مورد نحوه برنامه ریزی تمرینی و تغذیه برای ورزشکاران شرح می دهد. می توانید برای مشاهده، روی کادر فیلم کلیک کنید:


مسعود قدیریان بهترین مربی مسابقات بدنسازی

بهترین مربی مسابقات بدنسازی

توجه داشته باشید که لازم است حتما برای انتخاب بهترین مربی مسابقات بدنسازی، سوابق مربیگری و سوابق قهرمانی مربی مورد نظر خود را بررسی کنید. در  همین مقاله سوابق مربیگری، قهرمانی و مدارک بهترین مربی مسابقات بدنسازی در رشته فیتنس، فیزیک، فیزیک کلاسیک (بادی کلاسیک) و بادی بیلدینگ بررسی شده است. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با سوابق ورزشی این مربی، بیوگرافی او را مطالعه کنید:


عکس مسعود قدیریان بدنساز- 

بیشتر بدانید: سوابق قهرمانی قدیریان


وی مربی خصوصی بدنسازی در غرب تهران که مشهورترین مربی خصوصی بدنسازی تهران و مربی خصوصی بدنسازی در اصفهان است. برترین مربی خصوصی بدنسازی سال که برترین مربی بدنسازی خصوصی ایران و مربی خصوصی بدنسازی غرب تهران به شمار می رود.

بهترین مربی بدنسازی ایران در تهران

قیمت مربی خصوصی بدنسازی حرفه ای و مربی بدنسازی شخصی در باشگاه در سال جدید تغییر کرده است. اگر به دنبال بهترین مربی بدنسازی در تهران و بهترین مربی بدنسازی ایرانی هستید، این مربی بدنسازی ایران نفر اول در لیست مربی حرفه ای بدنسازی در تهران است. مربی بدنسازی شهرک غرب که بهترین مربی خصوصی بدنسازی غرب تهران و برترین مربی خصوصی بدنسازی در غرب تهران محسوب می شود. او مربی خصوصی بدنسازی تهران و مربی پرورش اندام اصفهان است.

بهترین مربی خصوصی بدنسازی تهران

بهترین مربی خصوصی بدنسازی کسی است که با توجه به شرایط بدنی و هدف هر یک از افراد، بتواند برای انجام تمرینات و تغذیه، برنامه ریزی کند تا تغییرات چشمگیر بدنی، در پایان هر ماه به وضوح قابل مشاهده باشد. قدیریان به عنوان بهترین مربی خصوصی بدنسازی تهران شناخته می شود. ویژگی های یک مربی خصوصی خوب شامل موارد زیر است:

برنامه ریزی هدفمند برای ورزشکار

یک مربی بدنسازی خصوصی خوب، با توجه به علایق و اهداف هر ورزشکار، به طراحی برنامه تمرین و تغذیه می پردازد. علاوه براین لازم است خودش یک الگوی ورزشی مناسب باشد تا حضور او برای ایجاد انگیزه ورزشی، موثر باشد.

 زمان بندی مناسب

یک مربی خصوصی بدنسازی حرفه ای، برای رسیدن به اهداف ورزشی هر ورزشکار، زمان بندی مناسب می کند. به طور مثال اگر شاگرد او قصد شرکت در مسابقه را دارد، تشریح می کند که طی چه مدت و با چه شرایطی می تواند برای شرکت در مسابقات آماده شود.

مربی خصوصی بدنسازی در طول این فرایند، ورزشکاران را راهنمایی می کند تا بدانند چگونه می توانند بدون آسیب، سبک زندگی خود را تغییر دهند تا به هدف خود که می تواند تناسب اندام، آمادگی شرکت در مسابقات یا کسب آمادگی جسمانی برای سایر رشته های ورزشی است، برسند.

کمک به اجرای صحیح حرکات ورزشی

از ویژگی های یک مربی خصوصی بدنسازی این است که نحوه اجرای صحیح حرکات ورزشی را آموزش می دهد تا علاوه بر ایجاد حداکثر رشد عضلانی و چربی سوزی، از آسیب های ناشی از اجرای نادرست حرکات، جلوگیری کند.

احساس مسئولیت پذیری

یک مربی بدنسازی خصوصی خوب، با مسئولیت پذیری که دارد، راهنما و پاسخگوی سوالات و ابهامات ورزشکاران در راستای رسیدن به سلامتی و اهداف ورزشی است.

جلوگیری از آسیب دیدگی

مربی بدنسازی شخصی، ابتدا از شما درباره دردها و آسیب های احتمالی مفصلی، استخوانی و … سوال می پرسد. اگر بیماری یا محدودیت های حرکتی دارید، پیشنهاد می کنیم حتما به مربی خصوصی اطلاع دهید تا بتواند حرکات مناسب با وضعیت جسمانی که دارید، در برنامه شما بگنجاند.

دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی

معرفی مربی بدنسازی نچرال

اگر به دنبال مربی بدنسازی نچرال هستید، لازم است مربی را انتخاب کنید که بدون استفاده از هر گونه داروهای دوپینگی و هورمونی بتواند با تکیه بر علم طراحی تمرین و تغذیه، شاگردانش را برای شرکت در مسابقات بدنسازی نچرال آماده کند. در حال حاضر، قدیریان بهترین مربی بدنسازی غرب تهران است که شاگردان او بدون استفاده از هرگونه داروهای استروئیدی، صرفا با برنامه تمرینی بدنسازی، رعایت برنامه غذایی و مصرف ویتامین، موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات بدنسازی نچرال شده اند:

مسعود قدیریان مربی بدنسازی نچرال

معرفی مربی بدنسازی فوتبال، فوتسال، والیبال 

رسیدن به آمادگی جسمانی، امری ضروری برای تمامی رشته های ورزشی نظیر فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، کشتی و انواع ورزش های رزمی است. با توجه به اینکه ورزش بدنسازی، به ایجاد این آمادگی جسمانی کمک می کند، انتخاب مربی بدنسازی حرفه ای بسیار مهم است.

مسعود قدیریان بهترین مربی خصوصی بدنسازی فوتبال

این مربی بدنسازی فوتبال خصوصی که بهترین مربی آمادگی جسمانی تهران است در حال مربیگری بدنسازی فوتبال است، همچنین مربی بدنسازی هوازی، بهترین مربی بدنسازی فوتبال، مربی بدنسازی فوتسال، مربی بدنسازی قدرتی، مربی بدنسازی و فیتنس، مربی بدنسازی والیبال می باشد.

توجه داشته باشید که نحوه ایجاد آمادگی جسمانی و طراحی و برنامه ریزی تمرینات بدنسازی و تغذیه برای هر یک از رشته های ورزشی، متفاوت است. به طور مثال، تمرینات آمادگی جسمانی فوتبال با ورزش های رزمی، متفاوت است. اگر به دنبال مربی بدنسازی آمادگی جسمانی حرفه ای هستید، به شما بهترین مربی بدنسازی تهران را پیشنهاد می کنیم. این مربی به عنوان بهترین مربی بدنسازی فوتبال، فوتسال، والیبال و … در سال 1403 شناخته می شود.

مسعود قدیریان مربی بدنسازی هوازی

معرفی مربی بدنسازی هوازی

انجام تمرینات هوازی به کاهش چربی های اضافه بدن، حفظ سلامت قلب و عروق و … کمک می کند. خوب است این تمرینات زیر نظر مربی بدنسازی انجام شود، زیرا اجرای نادرست تمرینات هوازی نیز می تواند موجب عضله سوزی و آسیب به بدن شود.

مسعود قدیریان مربی بدنسازی آنلاین

این مربی بدنسازی آنلاین که مربی بدنسازی در دسترس با اینستاگرام و واتساپ است، امکان دریافت برنامه بدنسازی آنلاین را به صورت اینترنتی و تلفنی فراهم کرده است.

معرفی مربی بدنسازی آنلاین 

اگر به دنبال مربی بدنسازی آنلاین یا مربی بدنسازی در اینستاگرام هستید، لازم است مربی انتخاب کنید که مسئولیت پذیر باشد. مربی بدنسازی آنلاین حرفه ای، علاوه بر طراحی صحیح برنامه تمرینی و تغذیه، راهنما و پاسخگوی سوالات و ابهامات شاگردانش است.

لازم است قبل از انتخاب مربی آنلاین بدنسازی، رزومه و سابقه او را بررسی کنید. در این مقاله، به بررسی سوابق، مدارک و تجربیات عملی و علمی، بهترین مربی بدنسازی تهران در ایران پرداخته ایم تا بتوانید برای دریافت برنامه بدنسازی آنلاین اقدام کنید.

مسعود قدیریان مربی آمادگی جسمانی

مسعود قدیریان مربی بدنسازی عضو تیم ملی

مربی بدنساز عضو تیم ملی

تیم ملی بدنسازی ایران، با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی، بهترین بدنسازان کشور را برای اعزام به مسابقات بدنسازی خارج از کشور، انتخاب می کند. بنابراین میتوان گفت بسیاری از بهترین بدنسازان ایران، عضو تیم ملی هستند. اگر علاقمند به داشتن مربی بدنسازی عضو تیم ملی هستید، در این صفحه، بهترین مربی بدنساز تیم ملی ایران را معرفی کرده ایم.

ویژگی های مربی بدنسازی خوب چیست؟

برای انتخاب بهترین مربی بدنسازی ایران، لازم است از ویژگی های مربی بدنسازی خوب مطلع باشید تا با بررسی این ویژگی ها، بتوانید انتخاب آگاهانه ای داشته باشید، ویژگی های مربی بدنسازی خوب شامل موارد زیر است:

داشتن مدارک معتبر مربیگری، تحصیلات و گواهینامه های مربیگری و تغذیه

داشتن تجربه عملی

دارا بودن سابقه ورزشی و کسب افتخارات در مسابقات ورزشی

توانایی انتقال درست اطلاعات ورزشی و انتقال بدون کم و کاست این دانش

توصیف مراحل و روش اجرای برنامه برای جلوگیری از ایجاد ابهام و روشن شدن مسیر، تا فرد بداند قرار است چه فرایندی را طی کند و چه زمانی به هدف خود می رسد.

تسلط بر طراحی تمرین بدنسازی و تغذیه برای انواع رشته های ورزشی

به روز بودن اطلاعات علمی

ظاهر آراسته به عنوان یک الگوی ورزشی مناسب

رفتار صحیح اجتماعی

توانایی ایجاد انگیزه ورزشی

صبور و با حوصله باشد و برای رشد استعداد افراد با هر سطح توانایی که در یادگیری دارند تلاش کند.

در دسترس و پاسخگو باشد

 

وظایف مربی بدنسازی

قدیریان مربی خصوصی بدنسازی در غرب تهران که به عنوان برترین مربی خصوصی بدنسازی تهران شناخته شده است. برترین مربی خصوصی بدنسازی در اصفهان که مربی خصوصی بدنسازی در تهران نیز می باشد. مربی بدنسازی خصوصی در باشگاه، مربی بدنسازی فوتبال خصوصی، قیمت مربی خصوصی بدنسازی حرفه ای که به عنوان مربی بدنسازی شخصی فعالیت دارد. وظایف مربی بدنسازی و وظایف مربی باشگاه بدنسازی

وظایف مربی بدنسازی چیست؟

برای اینکه بدانید چه انتظاراتی می توان از مربی بدنسازی خصوصی، آنلاین و مربی باشگاه بدنسازی داشت، لازم است بدانید وظایف مربی بدنسازی چیست. در این قسمت، لیستی از وظایف مربی بدنسازی خصوصی و آنلاین و وظایف مربی باشگاه بدنسازی تهیه کرده ایم:

از مهم ترین وظایف مربی بدنسازی این است که قبل از ارائه برنامه بدنسازی و تغذیه، زمانی را صرف مشاوره کند. طی این مشاوره، لازم است سوالاتی مربوط به سوابق ورزشی، وضعیت سلامت جسمانی، شرایط و اهداف ورزشی و … بپرسد تا بتواند به طور اصولی و صحیح برنامه ریزی کند.

از وظایف مربی باشگاه بدنسازی است که قبل از تنظیم برنامه، درخواست آنالیز بدنی با دستگاه و آنابیز بدن با استفاده از آزمایش خون را دهد تا به این ترتیب از وضعیت سلامتی، بیماری های احتمالی و درصد چربی، درصد عضله، میزان آب، وضعیت متابولیسم و … در بدن مطلع شود. سپس می تواند با بررسی این آنالیزها، به طراحی برنامه تمرینی، تغذیه و مصرف مکمل های غذایی و ورزشی بپردازد.

طراحی برنامه کاملا اختصاصی برای هر فرد، با توجه به شرایط بدنی و اهداف ورزشی

انتخاب بهترین سیستم تمرینی

جلوگیری از آسیب های ورزشی

در صورت لزوم، استفاده از حرکات اصلاحی برای اصلاح ایرادات ساختار بدن

افزایش انگیزه ورزشی

از وظایف مربی بدنسازی این است که سلامت ورزشکار را در اولویت کار قرار دهد.

جلوگیری از اتلاف وقت، انرژی و هزینه های مالی ورزشکار، از وظایف مربی بدنسازی است. لازم است یک مربی بداند که هر فرد با توجه به شرایط بدنی و هدفی که دارد، نیاز به چه مدت تمرین و چه میزان غذا و مکمل دارد. مصرف افراطی مکمل های ورزشی و غذایی، همچنین افراط در تغذیه و تمرین، علاوه بر اتلاف زمان، هزینه و انرژی می تواند تاثیرات نامطلوب بر سلامتی و تناسب اندام داشته باشد.

پاسخگویی و در دسترس بودن

دریافت برنامه از مربی حرفه ای بدنسازی

اگر به دنبال مربی بدنسازی با تجربه برای دریافت برنامه تمرین و تغذیه هستید می توانید برای دریافت برنامه، از طریق ارسال دایرکت به پیج اینستاگرام بهترین مربی پرورش اندام در سال 1403، اقدام کنید تا با کمک این مربی بدنسازی که به عنوان مربی عالی و درجه یک در ایران شناخته می شود، به اهداف ورزشی خود برسید:

(masoud.ghadirian)

مسعود قدیریان آرانی

دریافت برنامه مربی حرفه ای بدنسازی از مربی پرورش اندام و مربی بدنسازی و تغذیه که شناخته شده به عنوان مربی بدنسازی خوب، مربی بدنسازی عالی، مربی بدنسازی نچرال، مربی بدنسازی حرفه ای و مربی بدنسازی درجه یک است.

هزینه مربی خصوصی بدنسازی در تهران

هزینه مربی خصوصی بدنسازی در تهران و سایر شهرستان ها متفاوت است. اینکه قیمت مربی خصوصی بدنسازی چقدر است، بستگی به سوابق مربیگری و مهارت مربی دارد. در جدول زیر، حدود هزینه مربی خصوصی بدنسازی در تهران و شهرستان ها را مشاهده می کند:

هزینه مربی خصوصی بدنسازی در شهرستان ها 12 جلسه / حدود 500 هزار تومان به بالا
هزینه مربی خصوصی بدنسازی در تهران 12 جلسه / حدود 2.500.000 تومان الی 14.000.000 تومان و بالاتر

هزینه بهترین مربی خصوصی بدنسازی در تهران برای یک ماه 14.000.000 تومان است:

دریافت برنامه بدنسازی از علی اجلالی

نمونه تعرفه هزینه مربی خصوصی بدنسازی در سال 1403

سخن پایانی

مربی نقش مهمی در موفقیت و رسیدن به اهداف ورزشی دارد، زیرا با داشتن علم و تجربه به خوبی قادر است به بهبود عملکرد ورزشکار کمک کند.

 با داشتن بهترین مربی بدنسازی، خیالتان راحت است که با زمان و هزینه ای که برای ورزش صرف می کنید به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

 نداشتن مربی حرفه ای بدنسازی می تواند موجب آسیب جسمانی و حتی روحی شود، زیرا ورزشکار از طریق روش آزمون و خطا و طی کردن مسیرهایی که انتهای آن نامشخص است، زمان و هزینه بالا صرف می کند و در نهایت به نتیجه مطلوب نمی رسد.

در این مقاله، به بررسی ویژگی های مربی بدنسازی خوب پرداخته ایم تا بتوانید مربی خوب برای بدنسازی را تشخیص دهید و بدانید که چه انتظاراتی می توان از او داشت.

علاوه براین، به معرفی بهترین مربی بدنسازی ایران در تهران پرداخته ایم و همه چیز درمورد سوابق مربیگری، مدارک مربیگری حرفه ای و افتخارات او را بررسی کرده ایم.

 امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد، می توانید نظرات و سوالات خود را در زمینه انتخاب بهترین مربی بدنسازی، در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید:

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *