مکمل بدنسازی

برای افزایش قدرت بدنی چه بخوریم

برای افزایش قدرت بدنی چه بخوریم

در این مقاله می خوانید که برای برای افزایش قدرت بدنی چه قرص و مکملی بخوریم. لیست مواد غذایی و مکمل های تقویت کننده قدرت بدنی را در اختیار شما قرار داده ایم. با مصرف موارد ذکر شده به قدرت بدنی بالایی خواهید رسید. بهبود قدرت بدنی علاوه بر افزایش کیفیت تمرین های ورزشی، بر بهبود فعالیت های روزانه نیز موثر خواهد بود. مصرف کنندگان در طول روز از قدرت و هوشیاری بالاتری برخوردار می شوند.

هشت مکمل ضروری برای افزایش قدرت بدنی

لیست 8 مکمل ضروری برای افزایش قدرت بدنی که می توانید برای تقویت قوای بدن ،  افزایش انرژی و قدرت حین تمرینات و ریکاوری بعد از تمرینات سنگین از آن بهره ببرید شامل موارد زیر است:

1- گلوتامین

2- بی سی ای ای

3- پروتئین ایزو وی

4- گینر

5- آمینو انرژی

6- پمپ

7- کافئین

8- کراتین

 

در سیستم تامین انرژی سالم و بدون عوارض نیز می توان به آمپول انرژی زا برای ورزشکاران اشاره کرد این آمپول ها می تواند با دستور پزشک شامل آمپول نوروبیون، آمپول ویتامین سی و … باشد. قرص انرژی زا برای کار و تامین انرژی روزانه نیز شامل قرص انرژی هرب، انرژی یوروویتال، انرژیفیکس و … است.

مصرف قرص و مکمل های موثر در افزایش قدرت بدنی، تاثیرات زیر را به همراه خواهد داشت:

1- بهبود قدرت بدن هنگام تمرین

2- ایجاد انرژی و پیشگیری از احساس خستگی در زمان تمرین و در طول فعالیت های روزانه

3- ریکاوری و بازسازی بافت های بدن بعد از تمرین های ورزشی

4- ایجاد تمرکز فکر و شادابی در طول فعالیت روزانه و ورزش

5- عضله سازی بدون چربی

6- بهبود عملکرد سیستم گردش خون

7- بهبود سلامت پوست، مو و ناخن

8- و…

برای افزایش قدرت بدنی چه بخوریم

مواد غذایی برای افزایش قدرت بدنی

مواد غذایی موثر برای افزایش قدرت بدنی شامل انواع خوراکی با ترکیبات معدنی و ویتامین های مختلف است. یکی از راههای جذب بهتر این مواد در بدن، مصرف هم زمان مکمل های ورزشی در کنار مواد غذایی است. به طور مثال همراه با مصرف مواد غذایی پروتئینی نظیر تخم مرغ ، گوشت و …، مصرف کراتین پیشنهاد داده می شود. مصرف کراتین بعد از این وعده های غذایی ، به جذب بیشتر پروتئین در بدن کمک خواهد کرد.

 برای افزایش قدرت بدنی چی بخوریم؟

مصرف مواد غذایی برای تقویت سیستم ایمنی و قدرت بدنی لازم و ضروری است. ولی کافی نیست زیرا منابع انرژی و مواد مغذی موجود در غذا، حتی در حداکثر حجم قابل مصرف برای انسان، محدود است. برای رسیدن به قدرت بدنی بالا ، افزایش سطح توان و تمرکز فکر، نیاز به مکمل هایی برای تقویت و تامین نیاز فیزیولوژیکی بدن است. مواد غذایی موثر بر سطح توان بدن، نظیر موارد زیر است:

1- تخم مرغ

2- ماست یونانی

3- کره بادام زمینی

4- انواع مغزها، نظیر بادام ، پسته ، گردو و …

5- جو پرک دوسر

6- موز

7- گوشت

8- مرغ

9- ماهی

برای افزایش قدرت بدنی چه بخوریم-3

مقدار و نحوه مصرف انواع مکمل در افراد مختلف متفاوت می باشد. محصولات در سایت 66 مارکت معرفی شده و از طریق فروشگاه آنلاین، در اختیار مصرف کنندگان در سراسر کشور قرار میگیرد.

برای مشاوره خرید مکمل های تقویت قدرت بدنی و انواع برندهای پرطرفدار مکمل، می توانید با کارشناسان 66 مارکت در ارتباط باشید.

 

لطفا نظرات و سوالات خود را در زمینه مصرف قرص و مکمل برای افزایش قدرت بدنی، در این مقاله به (صورت کامنت-دیدگاه) با کارشناسان و بازدید کنندگان عزیز مطرح نمایید:

4.2/5 - (13 امتیاز)

1 دیدگاه در “برای افزایش قدرت بدنی چه بخوریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *